Naruto Text Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Text Game

By MesSk0 and Stanley
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Hľadať
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Posledná téma
» Kostra Charakteru/Návod pre Charakter
Tréning tým 3! EmptyNe júl 22, 2012 1:26 am pre Vendo

» potrebujem poradit
Tréning tým 3! EmptyPi máj 11, 2012 9:19 am pre Neji Hyūga

» Roethlisberger suffered setback with injured ankle vs. Browns
Tréning tým 3! EmptyŠt január 05, 2012 1:25 am pre anylove

» Adobe Bows in Apple Feud
Tréning tým 3! EmptySt november 09, 2011 8:19 pm pre sumtwo

» USC beats Cal for eighth consecutive time
Tréning tým 3! EmptyPi október 14, 2011 3:14 am pre anylove

» Figi Naimoto
Tréning tým 3! EmptyPo august 15, 2011 1:37 am pre Fyrgon

» fish oil capsules
Tréning tým 3! EmptySt august 03, 2011 11:06 am pre Anonymný

» hi all guys
Tréning tým 3! EmptyUt august 02, 2011 5:18 am pre Anonymný

» Opowiadania erotyczne
Tréning tým 3! EmptyUt august 02, 2011 12:22 am pre Anonymný

» Virtually as chintzy as download
Tréning tým 3! EmptyPo august 01, 2011 8:46 pm pre Anonymný

Hodiny
Ostatné




 

 Tréning tým 3!

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySt august 04, 2010 6:49 am

Tu trénuje tým 3
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptyUt november 02, 2010 11:00 am

Uzumaki Naruto

Přišli jsme na tréninkové místo, kde se obvykle zkoušely schopnosti nových genninů. Taaak, jsme tu. Tady si procvičíš ovládání chakry. Tímto musí projít každý genin, takže to dělali všchni před tebou. Začneme záklaním ovládáním chakry, které musí zvládnout každý ninja. Usmál jem se. Vzpoměl jsem si, jak já jsem se učil chodit po stromě spoečně se svým starým týmem a senseiem... Takže...Vidíš támhleten veliký strom? Tak, já po tobě budu chtít aby si tam vylezl, ale bez pomoci rukou - jen po nohách. Možná se to zdá lehké, ale zdání klame. Pokd se nenauíš toto, tak nemůžeš jít dál. Čekal jsem na Izunovu reakci...
Návrat hore Goto down
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptyUt november 02, 2010 11:08 am

Kyrogue Izuna


Lezení po stromě? to mě bavit nebude pomyslel jsem si Tak dobrá,jdu na to Řekl jsem sebejistým hlasem i když jsem si vůbec nevěřil.
Přišel jsem ke stromu,udělal sem 2 kroky zpátky a rozeběhl jsem se...
Hned v prvním kroku sem udělal obrovskou díru do stromu a ještě navíc se my v něm zaekla noha. Jejda řekl jsem žertovným přízvukem Noo,tak to sem asi nezapůsobil pomyslel jsem si.
Vytáhl jsem z vnitřku svého pláště katanu a odřezal sem kusy dřeva abych mohl vyprostit svoji nohu.
Ztrapněně sem se kouknul na hokageho-sama a čekal jsem co my řekne
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptyUt november 02, 2010 11:21 am

Uzumaki Naruto

Po shlédnutí jeho neůspěšného pokusu jsem se musel začít smát. To se dalo čekat... Myslím, že ti to radši ukážu nejdřív sám. Popošel jsem ke stromu a začal hromadit chakru do noh. Otočil jsem se na Izunu. Je důležité se jakoby chakrou přilepit ke kmeni. Udělal jsem jeden krok po kmeni a za ním další. Šel jsem pomalu asi do poloviny a pak jsem seskočil. Tak, viděl jsi?? Zeptal jsem se ho. Zkus to znovu.
Návrat hore Goto down
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptyUt november 02, 2010 11:40 am

Kyrogue Izuna

chápu Hokage-Sama,byla chyba koncentrovat do noh co nejvíce chakry Konečně sem pochopil co sem udělal špatně Tak jo! všichni přede mnou to zvládli je nemožné abych tuto zkoušku nezvládl! Řekl jsem si přesvědčen že to dokážu!
Nahromadil sem Přiměřené množství chakry a rozeběhl sem se na strom.
První kroky...zatím to vypadá dobře pomyslel jsem si když sem běžel čim dál výš po stromě.
Když jsem byl asi v půlce začala pode mnou křupat kůra a já cítil že dál už to nevyběhnu.
Vytáhl jsem svojí katanu,zabodl jí do stromu a pomalu sem sjel až dolů.


Druhý pokus dopadl o hodně lépe říkal jsem si když sem stál opět na pevné zemi.
ale žádné polevování,musím to zvládnout co nejdřív
Nashromaždil sem chakru a opět sem vyběhl na strom.
Skvěle! už sem skoro tam! Radoval jsem se když ode mě koruna byla už jen pár kroků.
Ale...přestal sem se soustředit a opět se my zabořila noha do kmene.
Jen tak sem tam nahoře vysel za jednu nohu hlavou dolů.
No výborný! Zařval sem naštvaně
Vyškubl sem svojí nohu z kmene a bezpečně sem sjel po kataně až dolů.
Chudák je celá porejpaná říkal jsem si když sem si dole prohlížel svojí katanu.
Tím sem se však nezabýval,katanu a ostatní zbytečné záváží sem nechal na zemi,zatímco já sem už opět šplhal po stromě.
Bez té katany je to lepší!přece jenom nějaké to kilo váží říkal jsem si když sem byl na místě kde sem minule skončil.
Byl jsem již téměř na vrcholu když my náhle začali docházet síly,dal sem do nohou trochu víc chakry a odrazil jsem se metr nahoru až na vršek.
ZVLÁDL SEM TO! zajásal sem a opatrně sem po větvích slízal dolů.

na čtvrtý pokus říkal jsem si když sem si dole zbíral své věci.
Co my na to asi řekne hokage-sama
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySt november 03, 2010 11:05 am

Uzumaki Naruto

Hmm, není zase tak špatnej, sice nic nebere vážně, ale toto zvládl celkem rychle. Pomyslel jsem si. Popošel jsem k Izunovi, který zrovna slezl ze stromu. No, zvládl jsi to celkem rychle, někteří to zvládali podstatně hůř. Usmál jsem se. Pokud chceš, tak si můžeš odpočinout a nebo taky můžem dál pokračovat v tréninku. Ještě máme celkem čas. Čekal jsem na Izunovu reakci.
Návrat hore Goto down
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySt november 03, 2010 10:03 pm

Kyrogue Izuna

Odpočinek není potřeba hokage-sama
Ve skutečnosti sem byl docela unavený ale chtěl jsem pokračovat v tréninku a ne tu sedět pod stromem.
Sem s tím novým úkolem
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptyŠt november 04, 2010 1:46 pm

Uzumaki Naruto

Ha, jak se dalo čekat. Zasmál jsem se pro sebe. Dobře Izuno, budeme pokračovat . podíval jsem se na něj. Vidíš támhle ten rybníček?? Ukázal jsem směrem k blýskavé a klidné hladině rybníku. Tvůj další ůkol bude chůze po vodě. Je to o něco těžší než šplh na strom bez použití rukou. Musíš se víc soustředit a taky udržovat a uvolňovat postupně chakru ve správném množství. No, řeknu to takhle, připrav se, že suchej dlouho nezůstaneš. Zasmál jsem se. Jsem celkem zvědavej, jak mu půjde tohle... Už mě to slunko začínalo štvát. Poodešel jsem do stínu pod stromem, tam jsem si sedl a pozoroval Izunův trénink.
Návrat hore Goto down
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptyŠt november 04, 2010 1:49 pm

Kyrogue Izuna

Zvládl sem strom,chození po vodě nebude o tolik těžší řekl jsem si sebejistě
Tak dobrá jdu na to!

Nakráčel jsem k rybníku a odhodil sem plášť s katanou nazem.
Snažil sem se vykročit na vodu ale ihned sem spadnul.
Doplaval sem ke břehu a celý zmáčený sem se podíval na hokage-senseie
To se asi nepovdlo že? zasmál sem se
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySo november 06, 2010 1:52 am

Uzumaki Naruto

Takhle to nepůjde... Musíš se soustředit na svoji chakru a uvolňovat konstantní množství. Nejdřív se zklidni a snaž se nahromadit chakru do noh a pak ji postupně uvolňuj. Snažil jsem se poradit Izunovi, kterému se první pokus zrovna nepovedl. Jsi ninja, bez nahromadění chakry to nepůjde! Začal jsem se smát. To si opravdu myslel, že jen tak stoupne na hladinu a projde se?? Uff, to bude opravdu těžký trénink...Obzvlášť, když je vidět, že si z akademie moc věcí nepamatuje. No dobře Izuno, zkus to znovu.
Návrat hore Goto down
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySo november 06, 2010 4:23 am

Kyrogue Izuna

no co..stane se Zasmál jsem se

Vylezl jsem celý promáčený z vody.
Dobře..jde se na to
Zavřel sem oči a začal sem hromadit chakru.

Přišel jsem k rybníku.
Položil jsem na vodní hladinu špičku nohy.

Výborně!drží
Řekl jsem si nadšeně.
Ale když jsem došlápl celou nohou opět sem přepadl do vody.
Já se na to... Křikl sem naštvaně
Kdo by taky čekal že to hned zvládnu
Řekl jsem si popuzeně a vyplivl jsem vodu z pusy.

Vyšplhal jsem se na souš kde jsem se rozvalil a nechal se hřát sluncem.

Musím na to nějak jinak říkal jsem si celou dobu zatímco jsem schnul.

No co..je čas cvičit
Sebral sem se ze země a postavil sem se čelem k rybníku.
Pěknou dobu jsem hromadil chakru.
Rybník byl zrovna klidnější a to by my mohlo pomoct.
Opatrně jsem položil první nohu na rybník.
Zatím v pořádku Říkal jsem si.
Opatrně sem položil i druhou nohu.
Zvlá...
Udržel sem se na vodě asi 2 vteřiny ale ihned sem se zase propadl do vody.
Doplaval sem zpátky na souš a bouchnul sem pěstí do země.
Sakra Už sem to skoro měl,no co za chvíli budu pokračovat kouknu se co dělá hokage-sama
Vstal sem ze země a šel sem směrem k hokagemu
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySt november 17, 2010 12:09 am

Uzumaki Naruto

Pomalým krokem jsem přišel k rozčilujícímu se Izunovi. Podíval jsem se na něj a usmál jsem se. Když se budeš rozčilovaat, tak se ti to nepodaří. Musíš být v klidu a soustředit se na ovládání chakry...Hmm, jak mu to jen vysvětlit...Ou, už to mám! Hele, ukážu ti to.. Pozorně se dívej. Stoupl jsem si ke břehu a začal hromadit chakru, aby to Izuna viděl. Položil jsem jednu nohu na hladinu, a hned za ní druhou. Popošel jsem pár kroků a otočil se směrem k Izunovi. Vidíš?? Víc ti poradit nedokážu..musíš to zkoušet metodou pokus-omyl. Když to budeš zkoušet, tak za chvíli přijdeš na to kolik chakry uvolnit a taky kdy ji uvolnit. Na tvým místě bych si na chvíli odpočinul a zklidnil se. Pomůže to.. Opustil jsem vodní prostor a zkoumal jsem, jestli to Izuna pochopil.
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySt november 17, 2010 12:23 am

Ichini Hiizou

Objavila som sa presne vtedy keď Naruto odchádzal z hladiny. Priskočila som k nemu.Listová je na tom s jouninmy veľmi zle keď už hokage učí geninov ako chodiť po vode. Škodoradostne som sa usmiala. Tvoj Kage bushin ma poslal sem k môjmu novému tímu. Ale zatial tu vidím len jedného genína kde sú ostatný? Spýtala som sa Hokageho. Potom som sa otočila na genina a pozrela naňho. Hm bohvie akú má podstatu ale suiton to nebude to by po tej hladine behal ako zajac po poly. [/b]Tak ty tvoje meno ešte nepoznám ukáž mi ako sa chodí po hladine[b] Povedala som to s mierne uštipačným tónom a ukázala som smerom na hladinu.
Návrat hore Goto down
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySt november 17, 2010 3:19 am

Kyrogue Izuna

To je můj sensei?to bude trapas řekl jsem si.
Opateně sem se postavil na hladinu,stál sem na ní pár sekund a sletěl jsem dolů.
Jako vždycky Pomyslel jsem si když sem se vyškrabal na břeh.
Oklepal sem ze sebe vodu a čekal co řekne Sensei
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySt november 17, 2010 3:31 am

Ichini Hiizou

ach prosím nech sa to naučí rýchlo nemám čas na tréning potrebujem peniaze z misii.
Ako sa voláš?Spýtala som sa ho.Vidím ,že nemáš potuchu o tom ako sa chodí po vode. Nieje to také ťažké ako si všetci myslia. Nikto ti nepovie pravdu v tom ako to máš robiť lebo všetci sa to učili štýlom pokus omyl ale sú aj iné metódy. Vytiahla som z vrecka papieriky. Najprv zistíme tvoj element. Podala som mu do ruky 5 papierov. Ak si fuuton papier sa rozreže. Ak si suiton papier zmokvá ak doton papier sa pokrčí ak katon spáli sa a ak raiton tak sa zožmolí. Podala som mu papiere a čakala na efekt.
Návrat hore Goto down
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySt november 17, 2010 8:55 am

Kyrogue Izuna
Jmenuju se kyrogue Izuna,můj element je katon umí také jednu katon techniku
Řekl jsem svému senseiovi,papírek sem odmítl.
A také nechápu proč zrovna v této chvíli zjištujeme můj element
Řekl jsem znalským hlasem.
Bože to zas bude
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySt november 17, 2010 9:08 am

Ichini Hiizou

Ach akurát Katon no nič Vieš každý element má istú výhodu. Keby si mal Suiton a dal trocha čakry do nôh nemusel by si skoro vôbec riešiť jej koncentráciu voda pod nohami by bola ako skala. Zase tý čo majú fuuton behajú oveľa rýchlejšie keď dajú fuuton čakru do nôh. Využitie katonu som nenašla. Ach mať katon ako prvotný element je dosť zlé no čo už. To si nik nevyberá. Dobre tak neviem čo ti hovoril Naruto teda Hokage-sama o chôdze na vode ale všetko zabudni. Poznám ho dosť dobre. Je to super ninja ale ako sensei stojí za hovno. Usmiala som sa na Naruta. Najlahšie ako sa naučiť chodiť po vode je dať do nôh tolko čakry čo dokážeš. Narozdiel od pevných vecí vodu nemôžeš rozdrviť. Preto keď dáš všetku čakru čo dokážeš určite ta to udrží. Potom už len uberaj. Tento tréning je rýchli ale zase veľmi rýchlo unavuje. Dúfam ,že má veľa čakry. Urobila som pár pečatí a v strede jazierka sa utvoril malý ostrovček vysoký asi 4metre. Ja si sem sadnem a budem na teba dohliadať.
Návrat hore Goto down
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySt november 17, 2010 9:17 am

Kyrogue Izuna

Zajímavé
Tentokrát to snad zvládnu
Koncentroval sem maximum chakry do noh,stoupnutí na vodu již bylo bez problému.
Opatrně sem dělal malé kroky po vodě.
měl sem pocit že už to zvládám jenže náhle zafoukal vítr,vyhodil mě z koncentrace a já propadl do vody.
Už sem to skoro měl Zabědoval sem a vylezl na břeh.
Todle už není možný Říkal jsem si nasupěně
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySt november 17, 2010 9:25 am

Ichini Hiizou

Chytila som sa za hlavu. Skús to znova. Už si to skoro mal. Ignoruj okolie a sústreď sa len na vodu a čakru. Skoro to mal ale neviem kolko pokusov vydrží pri tejto koncentrácii čakry. Aspoň zistím kolko má čakry. Usmiala som sa naňho. [b]Pochopíš to raz a potom už budeš natom len lepšie. Nakoniec to bude tak ,že ani nebudeš registrovať ,že máš nejakú čakru v nohách a budeš pohodlne chodiť.
Návrat hore Goto down
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySt november 17, 2010 9:52 am

Kyrogue Izuna

No dobrá,ještě to zkusím Řekl jsem s úsměvwm na tváři.
Po okamžitém nahromadení sem si stoupnul na vodu
Todle je bez problémů
Začal sem dělat kroky.
Náhle opět zafoukal vítr a já se začal kimácet.
Musím se soustředit dál! Řekl jsem si a přestal myslet na okolí
Zůstal sem pevně stát na vodě.hlasitě sem si oddychl.
stále sem zrychloval a po pár sekundách už sem po vodě chodil zcela přirozeně.
Asi už jsem na to přišel Zasmál jsem se
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySt november 17, 2010 9:55 am

Ichini Hiizou

Zvládol to. Dobre teraz chodíš po vode s maximálnou spotrebou čakry skús ju stále vypúšťať až kým nenájdeš potrebné minimum Usmiala som sa.
Návrat hore Goto down
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySt november 17, 2010 10:03 am

Kyrogue Izuna

To zas něco bude Řekl jsem znuděným tónem.
Chodil sem stále dokola po jezírku a stále sem snižoval proud chakry.
Při vypouštění chakry mám vždycky pocit že spadnu do vody,a tímdle tenpem to tak dopadne Říkal jsem si.

Stále dokola sem chodil po vodě dokud sem téměř nepropadl.
Tak jo to je minimum Řekl jsem.
Zpomalil jsem a začal sem opatrně dělat krůčky.
Je to o hodně těžší.
Po několika minutách už jsem si chození po vodě s minimum chakrou osvojil.
Bylo to lehčí než jsem si myslel,můžu být rád Řekl jsem si štastně.
Počkám až my Sensei něco řekne Pomyslel jsem si a mezitím jsem si šlapal po jezírku
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptySo november 20, 2010 1:06 pm

Uzumaki Naruto

Chvíli jsem ty dva pozoroval. Uff, tak snad Ichini nebude moc přísná...Už jsem chtěl odejít, ale vzpoměl jsem si na otázku, kterou mi položila Ichini. Zbytek týmu ti pošlu, jakmile ho dám dohromady. Zavolal jsem na ni. Nečekal jsem na odpověď vytvořil jsem pečeť a vypařil jsem se. Spěchal jsem do své kanceláře.
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptyNe november 21, 2010 3:52 am

Hisagi Kazeshini

Keď sme prišli na cvičisko tak som spozoroval už 2 osoby. Jedna osoba stála na vode. To bude asi ďalší genin. Tak potom tá 2 osoba je náš Sensei. Pozrel som sa na 2 osobu a išiel k nej. Dobrý deň. Vy budete asi sensei tohto týmu. Ja som Hisagi Kazeshini a som nový člen tohto týmu. Potom som sa nenápadne pozrel na Hyuugu a čakal ako on zareaguje.
Návrat hore Goto down
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! EmptyNe november 21, 2010 4:03 am

Kyrogue Izuna

Všimnul jsem si 2 osob který přišli na cvičiště.
Že by mí týmový partneři? Řekl jsem si,vyskočil jsem z jezírka a běžel k nim.
Ahoj,vy asi budete se mnou v týmu jmenuju se Kyrogue Izuna
Řekl jsem přivítavým tónem a čekal jsem co řeknou.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréning tým 3! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! Empty

Návrat hore Goto down
 
Tréning tým 3!
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tréning tým 1!
» Tréning Klanu Sakkaku

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Text Game :: Herná miestnosť :: Konohagakure no Sato :: Herná miestnosť: Konohagakure no Sato :: Tréningy-
Prejdi na: