Naruto Text Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Text Game

By MesSk0 and Stanley
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Hľadať
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Posledná téma
» Kostra Charakteru/Návod pre Charakter
Tréning tým 1! EmptyNe júl 22, 2012 1:26 am pre Vendo

» potrebujem poradit
Tréning tým 1! EmptyPi máj 11, 2012 9:19 am pre Neji Hyūga

» Roethlisberger suffered setback with injured ankle vs. Browns
Tréning tým 1! EmptyŠt január 05, 2012 1:25 am pre anylove

» Adobe Bows in Apple Feud
Tréning tým 1! EmptySt november 09, 2011 8:19 pm pre sumtwo

» USC beats Cal for eighth consecutive time
Tréning tým 1! EmptyPi október 14, 2011 3:14 am pre anylove

» Figi Naimoto
Tréning tým 1! EmptyPo august 15, 2011 1:37 am pre Fyrgon

» fish oil capsules
Tréning tým 1! EmptySt august 03, 2011 11:06 am pre Anonymný

» hi all guys
Tréning tým 1! EmptyUt august 02, 2011 5:18 am pre Anonymný

» Opowiadania erotyczne
Tréning tým 1! EmptyUt august 02, 2011 12:22 am pre Anonymný

» Virtually as chintzy as download
Tréning tým 1! EmptyPo august 01, 2011 8:46 pm pre Anonymný

Hodiny
Ostatné




 

 Tréning tým 1!

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptySt august 04, 2010 6:56 am

Tu trénuje tým 1
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptyPo august 09, 2010 5:40 am

Seiji Ryoku-Hokage

Prišli sme na cvičisko.Povedz mi niečo o sebe.Čo by si chcela trénovať aku máš podstatu a tak pousmial som sa.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptyPo august 09, 2010 7:00 am

Katsue Ayaka

Posadila jsem se na zem do tureckého sedu. Hmmm ... zajímalo by mě co všechno bych měla říct.
Jmenuji se Katsue Ayaka a teprve nedávno jsem odmaturovala. Na akademii jsem měla dobré výsledky. Ve svém volném čase jsem většinou trénovala s jehlicemi a se shurikeny. moje chakra má vodní podstatu, ale zatím jsem zvládla jen jednu techniku udělat pořádně, a to Mizu bushin no jutsu... Co se týče toho, co bych chtěla trénovat... ninja by měl zvládat od každýho stylu boje alespoň něco, ale chtěla bych trénovat vodní techniky. A co se týče mých snů, nebo cílů... Na chvíli jsem se zamyslela... Chtěla bych se stát skvělým ninjou.
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptyPo august 09, 2010 7:50 am

Seiji Ryoku-Hokage

Ah tak Ayaka pousmial som sa.Ja sa volám Seiji Ryoku určite ma poznáš.
Tak dobre bude to prebiehať takto najprv sa naučíš základné veci a potom sa môžeš učiť Suiton techniky.Vidíš ten veľký strom tvoja úloha je naň ho vyliezť bez rúk za pomoci chakry a dávaj si pozor aby sa ti niečo nestalo usmial som sa.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptyPo august 09, 2010 8:10 am

Katsue Ayaka

Samozřejmě, že poznám hokageho naší vesnice. Odpověděla jsem.
Otočila jsem se k tomu obřímu stromu. Heee??!! To myslí vážně?
Trochu nejistě jsem došla ke stromu a podívala jsem se do jeho koruny. Je opravdu vysoký ... Otočila jsem se k hokagemu : Dobře, jdu na to .
Odstoupila jsem asi tři kroky od kmene a začala jsem se soustředit na nahromadění chakry. Po chvíli jsem usoudila, že už jí mám dost. Pořádně jsem se nadechla a rozběhla proti stromu. U začátku kmene jsem se odrazila od země a přichitila jsem se pomocí chakry ke kmeni. Neváhala jsem ani chvilku a rozběhla jsem se po kmeni směrem nahoru. Doběhla jsem asi do půlky, když najednou z koruny stromu vyskočila veverka. Lekla jsem se, ztratila jsem koncentraci a spadla dolů. Auuu!!! Sesbírala jsem se ze země a otočila jsem se směrek k Hokagemu. A to už jsem si myslela, že to zvládnu... nebýt té blbé veverky...
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptyPo august 09, 2010 8:21 am

Seiji Ryoku-Hokage

Ta je fakt dobrá pomyslel ale nedám jej to pocítiť,nespustil som znej oči.Že blbá veverička zasmial som sa.To musíš zvládnuť aj keby som po tebe hádzal kunaie a nie že sa zlakneš malej veveričky pritom sa ťa bála ešte viac začal som sa rehniť.Skús to ešte raz a dávaj si pozor lebo sa dolámeš na prvom tréningu.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptyPo august 09, 2010 8:39 am

Katsue Ayaka

Podívala jsem se směrem k Hokagemu, který dostal z mého pádu záchvat smíchu. Musela jsem se taky zasmát, i když jsem si pořádně natloukla záda. Postavila jsem se pár kroků od kmene stromu. Dobře, zkusím to znovu. Už si ale nejsem tak jistá jestli to zvládnu. Pořádně jsem se nadechla a začala jsem se připravovat na další pokus. Nahromadit chakru není těžké, horší je ji udržet v chodidlech. Pomyslela jsem si. Dobře.. tak jdu na to. Znovu jsem se rozběhla po kmeni a snažila jsem si udržet chakru. Už jen kousek , jen malej kousek... Zrovna, když se mi vrátila sebedůvěra, jsem cítila jak mi klouže noha. Snažila jsem se nepanikařit a sáhla sem po kunai, který jsem měla v pouzdře na zbraně. Napřáhla jsem se a zabořila jsem kunai do kmene stromu. Oddychla jsem si, že jsem přestala padat, ale zkazilo mi to náladu. Sakra, já mám dneska smůlu. Trochu jsem popolezla po kmeni dolů, a pak jsem seskočila na zem. Opřela jsem se o strom a čekala co mi řekne Hokage tentokrát. Doufám, že se mi zase nebude smát....pomyslela jsem si.
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptyUt august 10, 2010 9:03 am

Seiji Ryoku-Hokage

No tak čo robíš ešte si neskončila.Išiel som bližšie ku nej.Pozeraj sa na mňa ja ti to ukážem.Nahromadil som chakru do nôh a pomalým krokom som išiel po strome.Keď som dosiahol vrchol sadol som si na najbližší pevný konár.Chvíľku si odpočiň povedal som jej.Keď už budeš vládať tak vylez až sem.Hovoril som pozerajúc dole.Po tomto tréningu sa naučíš ešte chodenie po vode a potom sa môžeš začať učiť nejaké Jutsu pousmial som sa.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptyUt august 10, 2010 9:50 am

Katsue Ayaka

Nepotřebuju odpočívat . Tsss, na odpočinek nemám ani pomyšlení. A navíc to, že jsem uklouzla byla jen náhoda. Nečekala jsem až mi odpoví a připravovala jsem se na třetí pokus. Dneska opravdu nemám šťastnej den... Teď už to nesmím zvorat. Nahromadila jsem chakru a rozběhla jsem se. Nejdřív jsem běžela rychle, ale po chvíli jsem začala zpomalovat a více jsem se soustředila na udržení chakry. Opravdu bylo jednodušší kontrolovat chakru, když jsem trochu zpomalila. K cíli mi zbýval už jen kousek. Vyběhla jsem to a chytilla jsem se větve, nad kterou seděl Hokage. Trošku zadýchaná jsem se posadila. Tak přece jen to nebylo tak těžké. Podívala jsem se nad sebe a usmála se.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptySt august 11, 2010 12:29 pm

Katsue Kiyoko

Šla jsem na tréningové místo kde jsem se měla setkat z hokagem a svojí sestrou. Uviděla jsem je už z dálky jak trenuji ovladani čakry.Běhání po stromě, to bude hrozně obtížné... pomyslela jsem si ale šla sem blíž k nim. Hokage-sama ,oslovila jsem ho, přišla jsem na trenink co mám dělat?
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptySt august 11, 2010 12:40 pm

Seiji Ryoku-Hokage

Aaa nová študentka pousmial som sa.Zoskočil som dole zo stromu.Ahoj pozdravil som ju.Tak teraz nám povedz niečo o sebe ako sa voláš aké ovládaš techniky a také veci.Potom sa pustíme do tréningu.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptySt august 11, 2010 12:46 pm

Katsue Ayaka

Právě jsem viděla přicházet svoji sestru. Konečně přišla, i když pozdě. pomyslela jsem si . Seskočila jsem ze stromu a šla jsem se s ní pozdravit. Ahoj Kiyoko, čekala jsem, že přijdeš. A usmála jsem se.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptySt august 11, 2010 1:05 pm

Katsue Kiyoko

No nazdar.. pomyslela jsem si...Ahoj Ayako.otočila jsem se na Hokageho.Omlouvám se za pozdní příchod, ale přes cestu mi přeběhla černá kočka tak jsem musela jít okolo...nepatrně jsem se usmála a pokračovala jsem..Jmenuji se Katsue Kiyoko. Moje čakra má vodní podstatu. Umím základní Jutsu z akademie a vodní techniku Suirou no Jutsu. Chtěla bych se naučit lékařské techniky. Nejradši trénuji ze svým bičem. Mým snem je stát se nejlepším ninja medikem ve vesnici.
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptySt august 11, 2010 10:37 pm

Seiji Ryoku-Hokage

Dobre Kiyoko.Začneme teda s tréningom.Vidíš ten strom hovoril som Kiyoki a ukazoval som na strom kde liezla jej sestra.Tvoja úloha bude vyliezť na ten strom bez pomocí rúk.
A Ayaka keď budeš vládať tak môžeš začať s chodením po vode.Ja si tu sadnem a budem vás pozorovať,keď sa budete niečo chcieť opýtať príďte za mnou
usmial som sa.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptySt august 11, 2010 10:56 pm

Podívala jsem se na strom. Nač čekat..Ať už to mám za sebou. Postavila jsem se před strom a začala jsem hromadit čakru.Rozeběhla jsem se nahoru po kmeni. Asi v půlce jsem se zastavila a chvíli stála. Není to tak těžké jak to vypadá,praxe je stejná jako teorie.....pomyslela jsem si, ale polevila jsem na pozornosti a slítla jsem dolů.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptySt august 11, 2010 11:08 pm

Katsue Ayaka

Když jsem viděla, jak Kiyoko spadla, nemohla jsem se ubránit smíchu. Šlo ti to celkem dobře. Já jsem poprvý taky spadla. Dodala jsem s úsměvem a pomohla jsem jí vstát. Není ti nic?
Hokage-sama, myslím, že už jsem připravená vyzkoušet si chůzi po vodě.
ale byla bych ráda, kdybyste mi ukázal jak na to
. Usmála jsem se. Doufám, že to bude jednoduchý, nerada bych to zkazila před svojí sestrou.
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptySt august 11, 2010 11:34 pm

Seiji Ryoku-Hokage

Jasne ide sa na to.Pomaly som sa postavil a išiel som k rieke.Ayaka teraz sa pozorne pozeraj.
Sústredil som chakru do nôh a vstúpil som na vodu.Teraz to skús ty.Nieje to také ľahké jak to vyzerá pousmial som sa.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptySt august 11, 2010 11:44 pm

Katsue Kiyoko

Děkuju ale nepotřebuju pomoc...odpověděla jsem chladně . Oprášila jsem se a otočila se zpátky ke stromu.Nahromadila jsem čakru. Musím se lépe soustředit řekla jsem si pro sebe. Rozeběhla jsem se na kmen.Když jsem byla v půlce trochu sem zpomalila.Šlo to lehce když jsem se pořádně soustředila. Už jsem nahoře... už jenom kousek. Ztratila jsem soustředěnost a sjela jsem kousek dolů,ale povedlo se mi znovu přichitit čakrou. Rozhodně nehodlám znovu spadnout dolů.Znovu jsem se rozešla nahoru. Už to je jen kousek. Vyběhla jsem posledních pár centimetrů a sedla si větev. Dokázala jsem to! usmála jsem se a zkočila jsem dolů.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptyŠt august 12, 2010 12:08 am

Katsue Ayaka

To ti teda děkuju, ségra, nemusela si být tak protivná. Napadlo mě. Sestry jsem si dál nevšímala a šla jsem se věnovat tréninku.
Pozorně jsem sledovala Hokageho. Stál na vodě, jako by to byla pevná zem. Mohla bych to zvládnout... Pomyslela jsem si. Přece jen je mi voda blízká.
Pomalu jsem začala hromadit chakru do noh. Dobře, jdu to zkusit. Nadechla jsem se a vykročila jsem nahladinu. Aaaaaaaaa !!!!!! Samozřejmě jsem se neudržela a spadla jsem do ledové vody.
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptyŠt august 12, 2010 12:17 am

Seiji Ryoku-Hokage

Hovoril som že to nieje ľahké začal som sa rehotať.
Pozeral som sa na obi dve naraz.Išiel som na breh aby som si zbytočne nemíňal chakru.Sadol som si na zem.Toto bude dlhý tréning pomyslel som si.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptyŠt august 12, 2010 12:57 am

Katsue Kiyoko

To nestačí. řekla jsem si. Pořád to správně neovládám.Nahromadila jsem čakru do noh. Rozešla jsem se po kmeni nahoru, ale zase jsem začala klouzat dolů. Nééé nespadnu. Rozeběhla jsem se a vyběhla jsem až nahoru.To neztačí.Rychle to vyběhnu ale nedokážu jít pomalu. Skočila jsem dolů a začala jsem znovu hromadit čakru. Musí v tom přece být nějakej fígl,něco co my pomůže.Čakra mě drží na stromě v podstatě mě tam přilepí. No jasně čakra je jako lepidlo!! Když dám lepidla málo předmět spadne, Ale když ho dám moc , zachvíli mi dojde lepidlo a předmět se stejně nepřilepí. Takže musím dám lepidla tak akorád,ani málo ani moc, rovnoměrnou vrstvu jinak by se předmět stejně odlepil. Aaaaaa možná, že nad tím moc přemýšlím!! Dobře, nejdřív to zkusím lepidlovou metodou a pokud to nevyjde zkusím to normálně. Postavila jsem se před strom a začala jsem hromadit čakru. Pomalu jsem začala jít nahoru. Soustředila jsem se jenom na čakru v nohách, takže jsem si ani nevšimla šplouchnutí když moje sestra spadla do vody. Šla jsem dál, pomalu, krok po kroku. Noha mi začala zase sklouzávat. Soustřeď se!!! Vzpomeň si na lepidlo!! Udržuj rovnoměrnou vrstvu čakry!! Už jsem se zase bezpečně držela čakrou na stromě. šla jsem pořád výš. Když jsem byla až nahoře, zkočila jsem zase dolů a začala znovu hromadit čakru. Tentokrát se mi to povede!! Pomyslela jsem si a zkusila to znovu.Rovnoměrná vrstva čakry, ani málo ani moc, soustřeď se! Šla jsem nahoru po kmeni a pak jsem zase sešla dolů. Mám pocit že už to zvládám.
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptyŠt august 12, 2010 1:05 am

Seiji Ryoku-Hokage

Otočil som sa na Kyiki a zakričal som na ňu dobre teraz si oddýchni a potom môžeš začať s chodením po vode pousmial som sa.Otočil som sa späť na Ayaku a pozeral som jak trénuje.
Toto bude dobrá dvojica pomyslel som si.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptyŠt august 12, 2010 1:33 am

Katsue Ayaka

Sakra! Je to těžší než to vypadá... S těmito slovy jsem se vydrápala na břeh. Posadila jsem se a chvíli jsem pozorovala Kiyoko. Hmm... je lepší než já. Napadlo mě.
Aaaaa.. Musím se soustředit na tréning. Musím to zkoušet, dokud se mi to nepodaří. Vstala jsem a postavila jsem se těsně ke břehu. Jdu na to. Soustředila jsem se jen na hromadění chakry. Je to skoro stejné jako vylézt na strom, jen o něco těžší. Pomyslela jsem si. Ještě chvilku... soustřeď se.... Teď . Udělala jsem pomalu krok na vodní hladinu. Jednu nohu jsem měla pořád na zemi a tu druhou na vodě. Sakra, je to pořád nestabilní.. zkusím uvolnit víc chakry. Udělala jsem druhý krok. Neeee!!! Zase jsem se neudržela a spadla jsem. Hokage-sama, mohl by jste mi dát nějakou radu?? Otočila jsem se k němu. Se stromem to bylo jednodušší, protože je pevný ale nevím co s tou vodou.
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptyŠt august 12, 2010 2:00 am

Atanake Hiroku

Dobehol som na cvičisko a hneď som uvidel Seijiho.Do šiel som k nemu a pozdravil som Čau dlho som ťa nevidel ako sa máš ?Vyzerá to tak že budem trénovať pod tvojím velením povedal som z úsmevom a poobzeral som sa že čo sa tu deje.Vydeľ som nejaké dievčatá ktoré sa zatiaľ beznádejne snažili vybehnúť na strom.Prišiel som bližšie ku nim a predstavil som sa Ahoj som Atanake Hiroku a vy ste ? pýtal som sa zvedavo...
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! EmptyŠt august 12, 2010 2:29 am

Katsue Ayaka

Právě jsem se chystala na další pokus, když v tom ke mě přišel neznámý ninja a pozdravil mě. Podívala jsem se na něj. Ahoj, já jsem Ayaka ... Katsue Ayaka a to je moje sestra Kiyoko. Ukázala jsem na sestru, která se věnovala tréninku na stromě. Hmmm, zajímalo by mě, co tu dělá. Zamyslela jsem se.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréning tým 1! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! Empty

Návrat hore Goto down
 
Tréning tým 1!
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tréning tým 3!
» Tréning Klanu Sakkaku

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Text Game :: Herná miestnosť :: Konohagakure no Sato :: Herná miestnosť: Konohagakure no Sato :: Tréningy-
Prejdi na: