Naruto Text Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Text Game

By MesSk0 and Stanley
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Hľadať
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Posledná téma
» Kostra Charakteru/Návod pre Charakter
Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyNe júl 22, 2012 1:26 am pre Vendo

» potrebujem poradit
Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyPi máj 11, 2012 9:19 am pre Neji Hyūga

» Roethlisberger suffered setback with injured ankle vs. Browns
Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyŠt január 05, 2012 1:25 am pre anylove

» Adobe Bows in Apple Feud
Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptySt november 09, 2011 8:19 pm pre sumtwo

» USC beats Cal for eighth consecutive time
Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyPi október 14, 2011 3:14 am pre anylove

» Figi Naimoto
Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyPo august 15, 2011 1:37 am pre Fyrgon

» fish oil capsules
Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptySt august 03, 2011 11:06 am pre Anonymný

» hi all guys
Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyUt august 02, 2011 5:18 am pre Anonymný

» Opowiadania erotyczne
Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyUt august 02, 2011 12:22 am pre Anonymný

» Virtually as chintzy as download
Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyPo august 01, 2011 8:46 pm pre Anonymný

Hodiny
Ostatné




 

 Tréning tým 1!

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyPo august 16, 2010 1:55 am

Atanake Hiroku

Ja sa určite naučím katonovú techniku.Ale k tejto technike sa budem musieť ešte zlepšiť v zaobchádzaní so shurikenmi a lankami povedal som z úsmevom.To bude asi chvíľku trvať ale to nevadídopovedal som a podal som senseiovi zvitok s technikou.

Spoiler:
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyPo august 16, 2010 2:05 am

Seiji Ryoku

Dobre tak sa ide trénovať.Usmial som sa.Chodte ďalej od seba keby sa vám niečo podarilo aby ste sa netrafili.Vyliezol som na strom a sadol som si na konár.Pozeral som sa na nich.



Naposledy upravil MesSk0 dňa Po august 16, 2010 12:56 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyPo august 16, 2010 12:48 pm

Atanake Hiroku

Dobre idem na to povedal som nadšene.Pribehol som si pred strom a začal som skúšať zväzovať "lanka" so shurikenmi a hodil som ich smerom na strom.Vôbec sa to nepodarilo a padli na zem.Ach jaj, to nebude také ľahké dupol som o zem.A to som hodil iba jeden shuriken.Keď budem hádzať viacej shurikenou tak budem držať "lanka" v obidvoch rukách a ešte aj v ústach to nebude ľahké ako som si myslel.No to nevadí budem to skúšať pokiaľ sa to jak tak nenaučím. povedal som si a zase som to skúsil.Zase to bolo na nič.Skúsil som to znova a tento raz doletel ďalej.Spravil som to znova a potiahol som "lanko" naspäť no nevydarilo sa to.Ach jaj radšej sa naučím tu techniku Katon: Ryuuka no JutsuOtvoril som si zvitok a pozrel som sa na ručne pečate ktoré musím použiť.Mi,Tatsu,U,Tora hmm nič tažké povedal som si.Chytil som shuriken priviazaní s "lankom" a hodil som ho do stromu.Nadýchol som sa a pomaly som si hovoril Mi,Tatsu,U,Tora zložil som ich no nič sa nestalo.Zase prvý pokus, to poznám povedal som si a skúsil som to znova.Vôbec to nešlo.Dobre tak znova povedal som si pokojne a zase som spravil pečate a povedal som siKaton: Ryuuka no jutsu.Zase nič.To už som začal chytať nervy a na chvíľku som si sadol a upokojoval som sa.Nechcel som vybuchnúť lebo by som všetko rozmlátil a možno aj niekomu ublížil.
Po oddychu som sa zase pustil do tréningu.Toto bude ešte dlho trvať povedal som si a spravil som pečate Katon: Ryuuka no jutsu.Kukal som na "lanko" a čakal som na nejaký plameň no nič.Dupol som o zem.Ach jaj tak skúsim to znova a potichu som povedal Katon: Ryuuka no jutsu.Mal som takí pocit že sa nič nestane.Zase som kukol "lanko" a dúfal som že sa niečo stane.No nič to nevadí povedal som si.Znudene som spravil pečate a čakal som.Zase sa nič nestalo a ja som sa už zase začal hnevať.Do riti však toto nie je možné,takto sa to nenaučím.Zase som si sadol a upokojoval som sa....
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyPo august 16, 2010 1:57 pm

Katsue Ayaka

Tak jo, jdu to zkusit. Stoupla jsem si na vodní hladinu. Ještě, že se tu už udržím.Pomyslela jsem si. No moment... nepotřebuju nějakýho dobrovolníka na kterým to budu zkoušet?? Popravdě řečeno vůbec nevím odkud začít... .. To je jedno, zkusím vytvořit pečetě, ještě že ty umím.... Načerpala jsem chakru a začala jsem se soustředit abych pečetě nespletla. Hitsuji, Mi, Tora, U, Tatsu, Mi, U, Tori ..... a te co?? Aaaaa já vůbec nevím co dál. Sakra!! Rozčilovala jsem se. Znovu jsem složila pečetě. Teď jsem zkusila ponořit ruce do vody. Suiton: Suirou no jutsu!!!!! ... Zase nic... Aaaaaaa!!! já se zblázním!!!! To prostě nejde!! Zařvala jsem.. Ne, vzdávám to dřív, než to pořádně zkusím... Ale já opravdu nevím jak na to .... Povzdechla jsem si. Musím si na chvíli pročistit hlavu, nebo se z toho přemýšlení zcvoknu.... Prohlásila jsem po chvilce a šla jsem si sednout pod strom a pozorovala jsem ostatní. Hmmm.. Nejsem jediná, která neví jak na to. Tak jo, to mi trochu zvedlo náladu... Alespoň nejsem jediná, kdo si neví rady. Jdu to znovu zkusit. Přešla jsem z odpočinkového místa na vodní hladinu. Musím se soustředit... Hitsuji, Mi, Tora, U, Tatsu, Mi, U, Tori ... Ach jo... já nevím jak dál... Zbývá mi poslední možnost... A to buď se zeptám senseie a nebo svojí sestry... Zkusí to nejdřív u Seijiho.. Doběhla jsem pod strom, odkud nás pozoroval sensei. Sensei!!!! Zavolala jsem. Já nevím jak dál...Nenapadá mě, jak se to naučit... Zkončím vždycky u pečetí, ale nevím jak tu techniku provézt. A mám takovej pocit, že k tomu potřebuju druhou osobu, nebo něco, co se do vodního vězení pokusím chytit. Čekala jsem až mi sensei odpoví.


Naposledy upravil Andy-Chan dňa Po august 16, 2010 2:21 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyPo august 16, 2010 2:12 pm

Seiji Ryoku

Ayaka hmm chvíľu som rozmýšľal či tam niekoho nepostavím.Napadlo ma čo tak jej sestru.Sú to predsa sestry mali by si pomáhať rozmýšľal som ďalej.Aaa už to mám použi Bunshin no Justu to by mohlo vyjsť rozmýšľal som ďalej ale nič iné ma nenapadlo.Skus to uvidíme ďalej usmial som sa.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 2:15 am

Katsue Kiyoko

Stoupla jsem si na vodu...Sakra, vůbec nevím co mám dělat...pomyslela jsem si. Dobře za zkoušku nic nedám. Složila jsem početě, ale nic se nestalo. Tak jo, zkusím to znova. Zase jsem složila pečetě.. Suiton: Mizu rappa. Zase se nic nestalo. Zkusila jsem to znovu....nic.Sakra, možná bych se měla zeptat senseie jak na to..ještě to zkusím a pokud to nepůjde zeptám se ho.Složila jsem pečetě a snažila jsem se ze všech sil soustředit.Suiton : Mizu rappa!... nic se nestalo, voda se ani nepohnula.Někde dělám chybu! Rychle jsem složila pečetě, ale zase nic. Šla jsem si na chvíli sednout na břeh. Všimla jsem si ,že ani ostatní na tom nejsou nejlíp. Přemýšlela jsem jak sestře pomoct, ale nic mě nenapadlo.Šla jsem se znovu věnovat svému tréninku. Stoupla jsem si na vodu a složila jsem pečetě. Znova se nic nestalo..Přemýšlela jsem kde dělám chybu, nic mě ale nenapadlo.Zkusila jsem to znovu, bezvýsledně. Možná , že musím ponořit ruce do vody... Složila jsem pečetě a ponořila jsem ruce do vody.Suiton: Mizu rappa!! Nic se nestalo a mě začal přepadat vztek.Zkusila jsem to znovu...pěčetě,ruce do vody, Suiton: Mizu rappa.Zase nic. Ale najednou jsem si vzpomnela.. No jasně! Klepla jsem se do čela. Musím přece smíchat čakru s vodou a vypouštět je pusou. Až potom vytvořit vodní vlnu. Tohle zjištění mi zvedlo náladu. Složila jsem pečetě a vyzkoušela to, ale nic se nestalo. Sakra, vím že se to takhle dělá ,ale pořád mi to nejde. Zkusila jsem to znovu, ale jediné čeho jsem docílila bylo , že jsem si připadala jako blb. Musím to zkoušet pořád dál, jednou se mi to povíst musí...
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 3:44 am

Katsue Ayaka

S klonem by to mohlo jít líp. Napadlo mě. Díky sensei... Zavolala jsem a odešla trénovat se senseiovým kage bushin. Postavila jsem se na vodu před klon. Dobře... Soustřeď se... .. Hitsuji, Mi, Tora, U, Tatsu, Mi, U, Tori ... Dala jsem ruce do vody. Suiton:Suirou no jutsu. Nic se nestalo až na to ,že jsem rozpohybovala vodu. Sakra!!!! Tohle není technika vodního vězení...Sem nikdy nikoho ani neviděla dávat ruce do vody.. Ale jak to mám teda provést?? Ach jo....Zkusím to ještě jednou. Složila jsem pečetě a napřáhla ruce směrem ke klonu. Suiton: Suirou no jutsu Zakřičela jsem už rozčileně. Zase nic. Aaáááá!!! Já na to nemám nervy! Dobře.. zkusím se nejdřív uklidnit, protože takhle rozčilená se nic nenaučím. Vylezla jsem z vody a sedla jsem si pod strom. Uffff...Přemýšlej sakra..Jak uděláš techniku vodního vězení? Nemůže to být tak těžký, když to zvládla sestra.... Zavřela jsem oči a snažila jsem se chvíli nemyslet na tréning. Potřebuju si pročistit hlavu... Asi po deseti minutách jsem oči otevřela. Tak jo, stejně nevím jak nato.. tak se zeptám sestry jestli by mi to neukázala a něco neporadila. Jen doufám, že nebude naštvaná, že ji přerušuji tréning. Heej!!! Kiyoko!!!! Zavolala jsem a přišla k ní. Hele, nepomohla bys mi?? Já opravdu nechápu jak ses tuhle techniku učila. Můžeš mi ji alespoň ukázat? Promiň, že tě vyrušuju z tréningu.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 4:19 am

Katsue Kiyoko
Když jsem trénovala přišla za mnou Ayaka s prosbou o pomoc. Nevyrušuješ.. stejně mi to nejde. Nevím jak bych ti poradila , ale ukázat ti to můžu. Přišla jsem k senseiovu klonu a začala jsem dělat pečetě.. Hitsuji, Mi, Tora, U, Tatsu, Mi, U, Tori... Suiton: Suirou no jutsu! řekla jsem a zvedla ruku směrem ke klonu.Voda se kolem klonu sformovala do kolečka. Po pár vteřinách udělal klon ,,puff" a zmizel. Já ale nevím jak ti pomoct. Vůbec nevím jak ti poradit. Trochu jsem se začala zamotávat do slov. Promiň..
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 6:27 am

Katsue Ayaka

Aha! Takže se ruce do vody nedávají...Vodu asi musím zformormovat pomocí chakry. To nevadí Kiyoko, myslím, žes mi trochu pomohla. Možná jsem to pochopila..ale teďka musím za senseiem pro nový klon, než začnu znova trénovat. Kiyoko odcházela věnovat se svému vlastnímu tréninku. Ufff, jsem opravdu ráda, že sestra tu techniku umí a může mi pomoct. Děkuju.. Zavolala jsem za ní a šla jsem směrem ke stromu, odkud nás pozoroval Seiji sensei... Eh..Sensei?? Mohl by jste mi půjčit ještě jeden z vašich klonů? Nemám na kom trénovat.
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptySt august 18, 2010 6:58 am

Seiji Ryoku

Dobre postavil som sa a vytvoril som dva klony.Tu máš ešte do zálohy povedal som s úsmevom.Pozrel som sa na oblohu.To bude ešte dlho trvať pomyslel som si,pocítil som malú kvapku vody jak mi padla na čelo.Jaj to bude asi búrka povedal som nahnevane.
Vyšiel som na strom a sadol som si.Tie konáre a listy ma dúfam ochránia pred dažďom.Čakal som ďalej.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyŠt august 19, 2010 3:27 am

Atanake Hiroku

Upokojený som sa postavil a hodil som kunai spolu s "lankom" do stromu.Zložil som pečate a čakal som ne nejaký plameň.No mohol som čakať aj do vianoc a ničoho by som sa nedočkal.Skúsil som to znova no stým istým výsledkom.Mi,Tatsu,U,Tora povedal som si v hlave a zase sa nič nestalo.Pozrel som sa zase do zvitku aby som sa uistil že skladám správne pečate.Hmm mám to správne,ale prečo sa ešte nič nestalo? opýtal som sa sám seba.Postavil som sa pred strom s "lankom" v ústach a zložil som pečate Mi,Tatsu,U,Tora povedal som nahlas no výsledok nulový.Keď to pôjde takto ďalej tak sa to nenaučím ani za rok. povedal som si a zase som to skúsil.Zrazu sa okolo mňa začal zdvíhať teplí vzduch no zatiaľ žiadne plamene.Ach aspoň niečo povedal som si z úsmevom na tvári a pokračoval som ďalej.Katon: Ryuuka no jutsu zakričal som nahlas no výsledok sa nezlepšil.Vyzliekol som si tričko lebo začínalo byť teplo a pokračoval som ďalej...
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyŠt august 19, 2010 4:11 am

Katsue Ayaka

Díky, sensei. Zavolala jsem a odběhla jsem k vodě. Hmm?? Déšť? Podivila jsem se, když mi dopadla kapka vody na obličej. Tak déšť mě snad v ničem omezovat nebude.Mohlo by mi to možná i pomoci při tréninku. Zamyslela jsem se. Jeden ze senseiových klonů se postavil na vodní hladinu. Hmm, zkusím to udělat jako sestra. Začala jsem se soustředit na pečetě a hromadila jsem chakru. Hitsuji, Mi, Tora, U, Tatsu, Mi, U, Tori.. Zkusila jsem vypustit chakru do vody a napřáhla jsem ruce. Zkusím nějak využít vlhkost vzduchu, když pokapává..Suirou no jutsu .Snažila jsem se zformovat vodu do koule, pomocí chakry co jsem vypustila. Jediný, čeho jsem dosáhla bylo, že mi na obličej vyšplíchla voda. No skvělý!!!! Rozčilovala jsem se.. Zase nic. Vůbec nevím co mám dělat s rukama. Jak mám jako zformovat tu vodu?? chakru jsem s vodou smíchala, tak nevím v čem dělám chybu... Dobře, tak znova. Hitsuji, Mi, Tora, U, Tatsu, Mi, U, Tori. Při tvoření pečetí jsem vypustila zase chakru do vody. Tak, musím nějak ovládat chakru pod vodou... Soustřeď se...Možná ji můžu ovládat, zkusím to. Napřáhla jsem ruce před klon. Suiton: Suirou no jutsu. Voda vyšplíchla až k mím rukám. to jsem nečekala, takže jsem vodu neudržela. To pořád není ono. Ale je vidět alespoň malý pokrok. Usmála jsem se. Musím to zkoušet tak dlouho, dokud se mi to nepovede aspoň trochu napodobit. Zkoušela jsem to znovu, ale pořád se stejným výsledkem. Voda jen vyšplíchla a já jsem ji nebyla schopná udržet a už vůbec zformovat. Mezitím se trochu rozpršelo. Musím se zamyslet, jestli mi ten déšť nepomůže nějak v tréninku. Hmmm.. Nic co by mi pomohlo mě nenapadá.Je mi jasný, že musím nějak použít ruce, když se pokouším udělat tu techniku. Jedině načerpat chakru, vypustit ji do vody a potom zformovat do vodního vězení. Ach jo!! To se lehce řekne, ale hůř provádí. Ale teď to už nevzdám!! Začala jsem to dál zkoušet.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyŠt august 19, 2010 12:03 pm

Katsue Kiyoko

Vrátila jsem se ke svému tréninku.Pořád jsem přemýšlela , jak sestře pomoct.Začala jsem skládat pečetě, ale spletla jsem je protože jsem se vůbec nesoustředila. sakra!! Snažila jsem se soustředit na svůj trénink, ale pořád jsem musela myslet na sestru. Bylo mi líto, že jsem jí nedokázala pomoct. Od čeho jsem starší sourozenec když jí ani nedokážu pomoct... Byla jsem naštvaná sama na sebe.Sakra musím se učit tu techniku, ale vůbec se nemůžu soustředit.Tak jo.. Snažila jsem se vytlačit všechny myšlenky z hlavy... Složila jsem pečetě. Suiton: Mizu rappa. Nic se nestalo. Tak znovu..... Pečetě , Suiton: Mizu rappa..Zase nic. Aaaa vůbec se nemůžu soustředit.Pokusila jsem se o to znovu, ale dopadlo to stejně.Musím se víc snažit!! Přemýšlela jsem jak dál, ale myšlenky mi pořád utíkali k technice vodního vězení. Snažila jsem se vzpomenout jak jsem se ji učila , ale stejně mě žádná kloudná rada nenapadla.Podívala jsem se na Ayaku. Viděla jsem, že už se jí daří líp. Sice voda jenom šplíchala, ale i to byl úspěch.Mě trvalo dva dny než jsem se to naučila. Zjištění že se Ayace v tréninku daří, mě uklidnilo natolik že jsem se mohla vrátit ke svému tréninku. Konečně jsem se mohla soustředit. Složila jsem pečetě, ale stejně se nic nestalo. No tak snaž se!! Ayace to už jde tak nesmíš zůstat pozadu!! Složila jsem pečetě a maximálně jsem se soustředila. Suiton: Mizu rappa. Povedlo se mi vytvořit trochu vody. JOOO sice to bylo jenom trochu ale aspoň něco.Zkusila jsem to znovu, ale víc vody se mi vytvořit nepovedlo. Nevadí...když se mi povedlo tohle při troše cviku se mi musí povíst i víc!! Neúspěch mi teď už nemohl zkazit náladu.. Znovu jsem se pustila do tréninku.....
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyPi august 20, 2010 1:48 am

Atanake Hiroku

Už mi začala dochádzať chakra.Sadol som si na zem a oddychoval som dúfajúc že sa mi aspoň trocha doplní a ja budem môcť dokončiť techniku.Po oddychu som sa postavil a pokračoval som ďalej.Moc chakry mi už neostáva, a doplnil som si minimálne množstvo. Mal by som to čo najrýchlejšie zvládnuť. Rozmýšľal som v duchu a pozrel sa na strom. Spravil pečate a v mysli si povedal: Katon: Ryuuka no jutsu ! No výsledok bol rovnaký ako tie minulé . Dupol som nohou o zem, a opľul som ju.Chcem už oheň.Povedal som naštvane v duchu a znovu som spravil pečate. Katon: Ryuuka no jutsu! Povedal som si tentokrát v mysli a usmial sa. Výsledok sa znovu o niečo zlepšil.teplota bola tak isto vysoká, ale sformovala sa na plameň. Super! Ešte aby to bolo silnejšie a aby oheň prúdil po "lanku". Dúfam že to bude ešte dneska. Pomyslel som si a pomaly som spravil pečate. Keď že ich je dosť málo, trvalo mi to len chvíľku. Katon: Ryuuka no jutsu! Šepol som si a čakal čo sa stane. No výsledok bol rovnaký ako minule. Nerobil som si si z toho hlavu a pokračoval som ďalej vo svojom dlhom tréningu.
Katon: Ryuuka no jutsu! Šepol som si pre seba unavene po tom čo som spravil pečate. Oheň sa znovu sformoval o trochu vyššie, a bol aj hustejší. Povzdychol som si. Stále sa zlepšujem, no aj tak je to dosť malé. Pomyslel som si. Obzrel som sa okolo seba a všimol som si že ostatný takisto neskončili.Takže mám šancu skončiť ako prvý. Povedal som si v mysli a spravil pečate. Katon: Ryuuka no jutsu! Povedal som znovu unavene. Výsledok bol opäť lepší. Oheň sa zdvihol vyššie, no stále to nebolo ono. Mal by som si na chvíľu oddýchnuť. Povedal som si v mysli a vyrazil som pod najbližší strom. Sadol som si pod strom, no nechcel som spať aby som nemal nejaký blbý sen. Mal by som to už do trénovať, ale moc sa mi nechce. Povedal som si v mysli. Podišiel som pred strom, a spravil som pečate. Katon: Ryuuka no jutsu! Povedal som si tichu. Výsledok bol tentoraz omnoho lepší, no stále to nebolo dokonalé. Mám chakru už len na jeden pokus. Musím to teraz zvládnuť. Pomyslel som si a znovu som sa obzrel okolo seba. Všimol som si Kiyoko a Ayaky, no nevšímal som si ho a spravil som pečate. Katon: Ryuuka no jutsu! Šepol som. Oheň sa sformoval ako sa mal a plameň sa ťahal po "lanku" až ku stromu ktorý začal horieť. Juchúúú. Konečnééé. Ja som to dokááázal. Kričal som čo mi len sily stačili a padol som na zem. Pozrel som sa na oblohu. Kam teraz? Prebehlo mi hlavou. Potom ma napadlo, že najlepšie by bolo ísť domou. Tak som teda unavený vstal a pomaly som začal kráčať domou. Konečne. Zatracený tréning.myslel som si.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyPi august 20, 2010 3:58 am

Katsue Ayaka

Ach jo.. jsem už opravdu vyčerpaná. Povzdechla jsem si. V tréninku jsem nijak nepokročila, vždy to dopadlo stejně. Byla jsem už opravdu unavená. Potřebuju si na chvíli odpočinout. Vylezla jsem z vody a sedla jsem si na břeh.Tak, chvíli si odpočinu a načerpám trochu chakry. Chvíli jsem pozorovala sestřin trénink. Hmm, jak vidím, tak se taky zlepšila. Najednou mě z mojich myšlenek vytrhl Atanakeho radostný výkřik. Otočila jsem se tím směrem, kde trénoval. Haa?? To už se to jako naučil?? Tak rychle??... Sakra, já se to s tímhle tempem nenaučím ani za týden. Proč se vždycky všechno naučí tak rychle??!! Představa, že tady ztvrdnu na týden mě nijak neuklidnila a moje nálada byla čím dál tím horší. Obzvlášť, když jsem pomyslela na to, že budu nejhorší. Myslím, že jsem odpočívala dost, teď je čas zase trénovat. Zvedla jsem se ze země a stoupla jsem si na vodní hladinu. Tak, i když jsem nejmladší, tak nebudu nejhorší!!!! Rozčilovala jsem se vduchu. Složila jsem pečetě.... Suiton: Suirou no jutsu!! Voda vyšplíchla výš, než při minulých pokusech a dokonce jsem ji i chvíli udržela, ale ne dostatečně dlouho, abych ji mohla zformovat do vodního vězení. Sakra!! Zkusila jsem to znova. Suirou no jutsu! Tak tenhle pokus byl dosti ubohej...pomyslela jsem si. Při dalších pokusech to bylo jen horší. Tohle je na mě už moc.. Jsem maximálně vyčerpaná a unavená. A s chakrou na tom taky nejsem zrovna nejlíp.. Povzdechla jsem si. Musím si vážně odpočinout. Tyhle pokusy už nemají cenu. Pokud to budu dál zkoušet, tak se akorát vyčerpám úplně a v tréninku žádnej pokrok neudělám. Vylezla jsem z vody a posadila jsem se na břeh. Skvělý!! Atanake si šel domů a sestra ještě trénuje. Já už to äle dneska rozhodně nezvládnu. Možná kdybych víc trénovala výdrž, a nebo kdybych nebyla tak líná.. Prostě nemám energii ani chuť dnes v tréninku pokračovat. Zvedla jsem se a odešla jsem si sednout pod strom. Počkám, až sestra zkončí s tréninkem a pak s ní půjdu domů. Opřela jsem se hlavou o kmen a pozorovala jsem sestřin trénink. Po pár minutách jsem usnula.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyPi august 20, 2010 3:15 pm

Katsue Kiyoko

Trénovala jsem už delší dobu , ale vůbec jsem nepokročila.Už jsem byla hrozně unavená a začala mi docházet čakra.Dobře, musím to zvládnout... Složila jsem pečetě. Suiton : Mizu rappa. Nic moc se nestalo. Dobře, musím se víc soustředit.. Na chvíli jsem zavřela oči a snažila jsem si vyčistit hlavu. Dobře. Měla jsem pocit , že už se pořádně soustředím a tak jsem se znovu pustila do tréninku.Suiton: Mizu rappa! Pořád se mi vedlo vytvořit jen trochu vody.Sakra, takhle tu budu do zitřka...Musim trochu přidat!Složila jsem pečetě. Suiton : mizu rappa! Povedlo se mi vytvořit víc vody , ale pořád jsem jí neměla dost, abych se mohla pokusit o vlnu.Hmmm..je to lepší, ale musím se víc snažit.Všimla jsem si , že Atanake odchází domů. To už se to naučil? Sakra, je fakt dobrej.Nemůžu prece zůstat pozadu!! Dneska se to naučím i kdybych tu měla zůstat do noci! Podařilo se mi vytvořit o trochu víc vody. Bezva..jen tak dál. Při dalším pokusu se mi ale moc dobře nevedlo. Pokusila jsem se vytvořit vody víc, ale podařilo se mi vytvořit jen trochu, navíc jsem se nějak špatně pohnula a noha mi zapadla do vody. Když jsem ji rychle vytáhla ,protože voda byla hrozně studená,podařilo se mi nějakým záhadným způsobem se celá ošplíchnout vodou.No bezva!! Začala jsem si tričko ždímat páč bylo celý mokrý.To nemá cenu, budu muset trénovat takhle. Povzdychla jsem si. Pokusila jsem se o tu techniku znova, ale byla jsem trochu nejistá kvůli tomu co se mi stalo teď.Složila jsem pečetě. Naštěstí se mi to povedlo. No povedlo není to správný slovo, spíš se mi podařilo vytvořit trochu vody, ale i tak jsem byla celkem ráda.Zafoukal vitr a já jsem ucítila, že je mi hrozná zima. Vyšla jsem na břeh a všimla jsem si , že sestra usnula. Když spí vypadá jako máma. Pomyslela jsem si a začaly mě přepadat vzpomínky na mámu. Chvíli jsem si sedla pod strom a přemýšlela jsem o ní. Mezitím jsem trochu uschla a tak jsem se zvedla, že se vrátím zpátky k tréninku. Chvíli jsem přemýšlela jestli mám sestru vzbudit, ale pak jsem si řekla že bude lepší jí nechat spát. Musí být hrozně utahaná. Vzbudím ji až půjdu domů.Vrátila jsem se zpátky na vodu. Suiton : mizu rappa. Udělala jsem stejné množství vody jako naposled.To mi ale nestačilo.Chtěla jsem se to dneska naučit. Složila jsem pečetě a trochu důrazněji jsem řekla.. Suiton : Mizu rappa. Udělala jsem docela velké množství vody. Joo!Udělala jsem to znovu a tentokrát jsem se soustředila na vlnu , která měla vzniknout potom. Vůbec mi nešlo vodu ovládnout. Sakra jak na to jít?? ptala jsem se sama sebe.Bude to jako u vodního vězení, pomyslela jsem si, tam taky donutím vodu aby vytvořila kolečko. Takže tady u toho to musí být podobný. Jen stačí udělat vlnu. Hmmm..Musím si určit bod kam budu směrovat vlnu... Pak to možná půjde líp. Vybrala jsem si strom na druhé straně než byla Ayaka, abych jí neublížíla kdyby se mi to nepovedlo. Suiton : Mizu rappa! Podařilo se mi vytvořit vlnu, jenže to mě tak vykolejilo že jsem ji nedokázala udržet. Sakra už nemám čas si tu hrát!! Docházela mi čakra..Měla jsem už jen pár pokusů.Chvilku jsme jen tak stála a pokoušela jsem se připravit. Složila jsem pečetě a řekla jsem si. Suiton: mizu rappa. Vytvořila jsem vodu,pak vlnu a nasměrovala jsem ji na strom ,který jsem si vybrala jako cíl. Vlna narazila do stromu a olámala mu pár větví. Jooo!! Dokázala jsem to! Byla jsem šťastná že už to umím, ale byla jsem taky docela utahaná. Šla jsem k Ayace a jemně jsem s ní zatřásla. Hu? Vstávej ospalče. Měli bysme jít domů. Nebo jestli ještě chceš trénovat zůstanu tu s tebou a pomůžu ti.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptySo august 21, 2010 10:46 am

Katsue Ayaka

Co se děje? Vykoktala jsem ze sebe, když se mě někdo pokoušel probudit. Byla jsem tak rozespalá, že jsem vůbec nevnímala, kdo mě to budí a co mi ta osoba říká. Hmm....Ještě pět munut... Zamumlala jsem skoro neslyšitelně. Co to... Kiyoko??? Došlo mi po chvíli. Trochu jsem se probrala a protáhla jsem se. Když jsem otevřela oči, stála nademnou sestra s nechápavým výrazem.Podívala jsem se na sestru a pak jsem se rozhlédla kolem sebe.Všimla jsem si, že už se stmívá a najednou mi došlo, kde to jsem. Sakra!!! Já jsem usnula??!!! Zakřičela jsem zděšeně přes celou tréninkovou arénu.Vyskočila jsem rychle na nohy. To není možný...To jsem byla tak unavená, že jsem i usnula?.. Neeeee..Chtěla jsem trénovat. Povzdechla jsem si smutně. Jak jsem mohla sakra usnout?! Řekla jsem potichu a svalila jsem se na zem, kde jsem přemýšlela o svém neůspěšném tréninku. Kiyoko.. Ty... Už jsi to zvládla?? Napadlo mě po chvíli. Jestli to zvládla i ona, tak jsem poslední, kdo se nic nenaučil...Kdybych nebyla blbá a neusnula, tak jsem to mohla umět taky. Takhle budu ostatní akorát zdržovat. Sice jsem jí držela palce, ať se jí to povede, ale na druhou stranu jsem nechtěla být jediná, komu se to nepodařilo. Sakra! To si říkáš sestra? Měla bych být šťastná, jestli se to naučila! Nadávala jsem sama sobě. Dnes už se na trénik vykašlu, nemůžu po sestře chtít, aby tu stvrdla se mnou. Musí být taky pěkně utahaná. Nechám to asi na zítra. Otočila jsem se k sestře a usmála jsem se. Jestli jsi už skončila s tréninkem, tak pojďme domů, na trénink se vrhnu až zítra. Podívala jsem se k obloze, kterou jsem chvíli pozorovala a čekala jsem, co mi sestra odpoví.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyNe august 22, 2010 10:20 am

Katsue Kiyoko

Jo, já už jsem se to naučila. Odpověděla jsem sestře.Moment domů?Šáhla jsem Ayace na čelo.Nemáš horečku? Obvikle tě musím domů tahat a nejdeš sama.Ještě jsem neviděla, že bys něco vzdala tak rychle...Vždycky trénuješ tak dlouho dokud se to nenaučíš, nebo nepadneš únavou..Opravdu chceš jít domů?? Jestli chceš pomůžu ti s tréninkem.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyNe august 22, 2010 12:51 pm

Katsue Ayaka

Víš co, ségra?? Máš pravdu.. Teď to nevzdám!! Myslím že mi pomůžeš i tím, že tu se mnou zůstaneš.. Zatím si odpočiň a já půjdu trénovat.Řekla jsem odhodlaně a usmála jsem se na Kiyoko. Vstala jsem ze země a oprášila jsem si oblečení. Nevím co to do mě vjelo...Já se přece tak lehce nevzdávám. Napadlo mě. No co už, odpočinula jsem si, tak se můžu vrátit k tréninku. Nebudu přece jediná, kdo se to dnes nenaučí. I kdybych tu měla trénovat až do rána!! Zavolala jsem ke Kiyoko. Tak teda odpočívej, vidím, že už jsi taky dost utahaná. Usmála jsem se na sestru a odešla jsem k tréninkové vodní ploše. Postavila jsem se na vodu a na chvíli jsem se zamyslela. Minule se mi to trošku povedlo, ale jen proto že už jsem byla rozčílená. Ale na druhou stranu jsem byla i vyčerpaná...Teď jsem odpočinutá a odhodlaná to zvládnout. Budu spokojená, když se mi to podaří alespoň jednou slušně provést. I kvůli Kiyoko to musím zvládnout...Senseiův klon se postavil na vodní hladinu přímo přede mě. Zavřela jsem oči a pořádně jsem se nadechla. Musím se uklidnit a soustředit se jen na tu techniku. Začala jsem formovat pečetě: Hitsuji, Mi, Tora, U, Tatsu, Mi, U, Tori... Vypustila jsem chakru do vody a natáhla jsem ruce, ve kterých jsem taky udržovala chakru, pomocí které jsem chtěla zformovat vodu do vodního vězení.Netušila jsem, jestli to vyjde, ale zkusit jsem to musela. Suiton: Suirou no jutsu!! Zakřičela jsem poměrně hlasitě. Měla jsem pořád zavřený oči, ale cítila jsem jak se chakra míchá s vodou. V mých rukách se mi podařilo udržet vodu, kterou jsem začala formovat do techniky. Plně jsem se soustředila, ale neprovedla jsem to dostatečně rychle. Voda se sice částečně zformovala ale jen do hodně slabé koule. Klon, na kterém jsem to zkoušela, se nevypařil. Spíš naopak. Moje vodní koule se rozprskla hned po té, co se klona dotkla. Byla jsem zase celá mokrá, protože vody z mojí techniky mě pořádně ošplíchla. Sakra!!! Takhle mi bude akorát zima. Napadlo mě... Měla bych to tu rychle ukončit. Teď jsem celkem pokročila, ale pořád to nestačí... Musím trénovat, abych ten pocit nezapoměla. Uffff... Tak znovu.Řekla jsem si spíš pro sebe. Hmm?? Co takhle vytvořit klon? Mohl by mi trochu pomoct. Napadlo mě najednou. Kloni přece taky mohou provádět tuhle techniku, spíš ji většinou provádějí jen kopie. No uvidíme jak to dopadne, ale za pokus nic nedám. Provedla jsem potřebné pečetě: Mizu bushin no jutsu. Vedle mě se objevil můj vodní klon. Hele.. Otočila jsem se na mé druhé já. Pomůžeš mi s technikou vodního vězení. Já?? a jak?? Odpověděl klon.
Prostě mi pomůžeš zformovat vodu. Já se budu soustředit na uvolňování chakry a vodu..Ty mi pomůžeš vytvořit z vody kouli, takže se budeš soustředit na tvar. Asi jsem to nevysvětlila tak, aby to někdo pochopil. Pomyslela jsem si. Vysvětlování nikdy nebyla má silná stránka, ale klon to očividně pochopil, protože přikývl. Tak jasně, že to musela pochopit, když jsem to vlastně já. Usmála jsem se vduchu. Postavila jsem se před senseiův kage bushin a můj klon si stoupl hned vedle mě. Začala jsem se soustředit na pečetě a na chakru. Hitsuji, Mi, Tora, U, Tatsu, Mi, U, Tori Smíchala jsem vodu se svojí chakrou a natáhla jsem ruce před sebe. Suiton: Suirou no jutsu! Zakřičela jsem. Voda se začala rychle hromadit u mých ruk, ve kterých jsem si taky držela chakru. Soustředila jsem se na udržení vody. Můj klon se zlehka dotkl vody v mojich rukách a nechala tam proudit svou chakru, pomocí které mi pomáhala formovat tvar techniky. Pomocí její přidané chakry obalila senseiův klon voda. Technika vodního vězení se kupodivu nijak nerozpadla ani jinak nepokazila a senseiův klon se po chvíli rozprskl. Vytáhla jsem ruce z techniky a ta se zrušila. Jupíííí!!Konečně se mi to podařilo!!! Zařvala jsem tak hlasitě, jak mi to jen hlasivky dovolovaly. Tak díky za pomoc. Otočila jsem se na klon. Ten se jen usmál a já jsem ho zrušila. Dobře, i když zatím jen s klonem, tak se mi to podařilo. Myslím, že už vím jak na to, tak to vyzkouším sama. Zavolala jsem na druhý senseiův klon, který stál opodál. Ten přišel za mnou a já jsem mohla pokračovat v tréninku. Načerpala jsem chakru, která mi už začínala docházet. Zopakovala jsem celý postup znova: vypustit chakru do vody a část udržet v rukách, vytvořit pečetě a natáhnout ruce. Suirou no jutsu... Kupodivu mi už nedělalo potíže udržet a hromadit vodu v rukách. Dobře, snaž se.. ještě musím vypustit chakru a vytvořit vodní vězení... Opakovala jsem si. Vypustila jsem ještě část chakry, co jsem měla v rukách, ale něco jsem si nechala na udržení techniky. Vodní koule začala obalovat klon, dokud nebyla technika kompletní. S posledními zbytky chakry, jsem udržela vodní vězení dokud klon nezmizel. Technika se zrušila a já jsem unaveně spadla na zem. Uffff!!!! Já jsem to zvládla!! Opravdu jsem to dokázala!!! Zakřičela jsem šťastně z posledních sil. Silou vůle jsem se zvedla a dobelhala jsem se k sestře. Byla mi už celkem zima, protože takhle večer už oblečení jaksi neschlo. Vyčerpaně jsem se svalila vedle ní a opřela jsem se o její rameno. Jsem šťastná, že jsme to obě zvládly... Zašeptala jsem. I když mě teda naštvalo, že si Atanake šel domů a nepočkal na nás. Sensei nás mohl pozvat alespoň na ramen. Mám strašnej hlad. Obrátila jsem hlavu k obloze a pozorovala jsem hvězdy. Musí být už pozdě.. Napadlo mě. A o senseiovi jsem taky neslyšela... Jestli náhodou neusnul. Zasmála jsem se při představě Seijiho chrápajícím na stromě.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptyPo august 23, 2010 1:04 pm

Katsue Kiyoko

Chvíli jsme se se sestrou ještě koukali na hvězdy.Přemýšlela jsem o tom jak rychle Ayaka zvládla techniku vodního vězení.Mě trvalo celou věčnost než jsem s to naučila a ona to zvládla za chvíli.Jako máma..ta by to taky dokázala tak rychle.Chtěla jsem rychle zahnat tyhle myšlenky a tak jsem se vymrštila na nohy. Poď Ayako jdeme domů je hrozně pozdě.Podala jsem jí ruku a pomohla jí vstát.Pomalu jsme šli domů.Vzala jsem jí za ruku a přitiskla se k ní páč mi byla pořádná zima. Po cestě jsem přemýšlela o dnešním tréninku a vzpoměla jsem si na něco co jsem chtěla z Ayakou rozebrat.Počkala jsem až jsme byli dostatečně daleko od tréninkového místa.Rozhlídla jsem se okolo jestli nás někdo neslyší. Nevšimla jsem si nikoho, takže jsem pomalu začala mluvit. Ej všimla sis dneska Atanakeho? Ani jsem nečekala na sestřinu odpověď a pokračovala jsem dál. Jak při tréninku sundal triko..Kua je sexy bez trika že?? Člověk by nevěřil, že pod tím trikem schovává takový svaly!! Potichu jsem se zasmála a pokračovala jsem. Upa to vidím...Ty a Atanake... Hmm skvěle byste se k sobě hodili....
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 EmptySo august 28, 2010 9:31 am

Atanake Hiroku

Ach bože prečo ja sak jemu by to trvalo menej.Ach a ešte som aj po tréningu a všetko ma bolípovedal som si.No potom som si to rozmyslel a radšej som vstal a nič som sa nepítal ani som nevyskakoval lebo my bolo jasné že my nemusí zaplatiť rámen.Dobre sensei povedal som a šiel...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tréning tým 1!
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tréning tým 3!
» Tréning Klanu Sakkaku

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Text Game :: Herná miestnosť :: Konohagakure no Sato :: Herná miestnosť: Konohagakure no Sato :: Tréningy-
Prejdi na: