Naruto Text Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Text Game

By MesSk0 and Stanley
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Hľadať
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Posledná téma
» Kostra Charakteru/Návod pre Charakter
Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptyNe júl 22, 2012 1:26 am pre Vendo

» potrebujem poradit
Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptyPi máj 11, 2012 9:19 am pre Neji Hyūga

» Roethlisberger suffered setback with injured ankle vs. Browns
Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptyŠt január 05, 2012 1:25 am pre anylove

» Adobe Bows in Apple Feud
Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptySt november 09, 2011 8:19 pm pre sumtwo

» USC beats Cal for eighth consecutive time
Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptyPi október 14, 2011 3:14 am pre anylove

» Figi Naimoto
Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptyPo august 15, 2011 1:37 am pre Fyrgon

» fish oil capsules
Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptySt august 03, 2011 11:06 am pre Anonymný

» hi all guys
Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptyUt august 02, 2011 5:18 am pre Anonymný

» Opowiadania erotyczne
Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptyUt august 02, 2011 12:22 am pre Anonymný

» Virtually as chintzy as download
Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptyPo august 01, 2011 8:46 pm pre Anonymný

Hodiny
Ostatné




 

 Tréning tým 3!

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Tréning tým 3! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptyPo november 22, 2010 5:42 am

Kyrogue Izuna

Tobimaru?zajímavé jméno Řekl jsem si.
Doufám že spolu budeme vycházet Řekl jsem přivýtavým hlasem a nastavil sem ruku na podání ruky,
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Tréning tým 3! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptyUt november 23, 2010 10:17 am

Spoiler:
Spoiler:
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Tréning tým 3! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptyUt november 23, 2010 10:28 am

Ichini Hiizou

Aaa nový členovia!Prišla som k ostatným.Ahoj všetci. Ja som Ichini Hiizou som vaša nová senseika. Dúfam ,že budeme priaťelia. Alebo radšej nie! Postupne sa mi predstavte a povedzte svoj element ak neviete nevadí. Plus vaše schopnosti klady a zápory. Aby sme sa lepšie spoznali. Asi by som mala začať ja. Dobre meno som vám povedala. Môj element je Doton ovládam ho od asi 10 rokov. Asi vo vašom veku som prišla na svoj druhý element Katon. Pracujem na svojom Youtone. Zápory nemám a Klady... No ehm... Som pekná ako vidíte a múdra a samozrejme super ninja. Naruta teda Hokageho-sama by som porazila aj zo zavretými očami. Uštipačne som sa usmiala.
Návrat hore Goto down
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Tréning tým 3! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptyUt november 23, 2010 12:35 pm

Kyrogue Izuna

Doufám že také můžu mluvit i když už tu nějakou dobu jsem Řekl jsem si.
No...jak začít,Jmenuju se Kyrogue Izuna a můj element je Katon.Klady a zápory...nad tím sem nikdy moc nepřemýšlel...Zrovna nepatřím mezi ty nejrychlejší...eh..stačí to? Zeptal jsem se nejistě.
Kruci,vážně nejsem na proslovy dělanej Řekl jsem si ztrapněně.
Připadám si jak magor
Pomalu sem se kouknul na Tobimariho s Hisagim a čekal jsem kdo z nich jako první Začne mluvit.
Nevím proč ale ten Hisagi mě vážně zajímá Řekl jsem si zadumaně.
Co z něj asi všechno vyleze....
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Tréning tým 3! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptySt november 24, 2010 8:54 am

Hisagi Kazeshini

Hmmm...Ak senseika hovorí pravdu tak potom to bude ako v mojej starej vesnici. No tak...Moje meno je Hisagi Kazeshini. Moj hlavný elemetn je Fuuton. Ale tiež viem aj suiton. A ich spojením viem vytvoriť niečo ako Hyouton. Samozrejme že nie som z tejto vesnice. A som už chunin. Pri tomto som sa zastavil a pozrel na ostatných. Hmm...Som zvedavý či sa opýtajú niečo ohľadom toho že som chunin.Moje klady sú že som dobrý myslitel. A zápory sú asi také že som pesimista,melancholik a introvert. No a to je asi tak všetko.
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Tréning tým 3! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptySt november 24, 2010 10:09 am

Ichini Hiizou

Hyouton? Nemožné poznám jedinú osobu ktorá mala Hyouton a tú zabil Hokage. Aspoň tak to hovoria legendy. Aha Hisagi takže máš tiež 2 elementy to je super . A ako si k nim prišiel? Máte to v rodine alebo implantát? Keď si spomeniem aké tažké bolo získať Katon.
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Tréning tým 3! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! - Stránka 2 EmptySt november 24, 2010 10:19 am

Hisagi Kazeshini

Hmm... No viete Fuuton mam v rodine a ten Suiton mam ako jediny z rodiny. A ešte niečo k tomu Hyoutonu. Neni to pravý Hyouton. Je to len zmiešanie Fuutonu a Suitonu. Neni samozrejme taký silný ako pravý ale ako spomalenie protivníka to postačí.Dúfam že ohladom toho nebudú ďalšie otázky...Nechce sa mi to vysvetlovať. Postavil som sa dozadu a cestou ako som tam išiel som trocha strčil do Hyuugy aby aj on už niečo povedal.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréning tým 3! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 3!   Tréning tým 3! - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tréning tým 3!
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tréning tým 1!
» Tréning Klanu Sakkaku

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Text Game :: Herná miestnosť :: Konohagakure no Sato :: Herná miestnosť: Konohagakure no Sato :: Tréningy-
Prejdi na: