Naruto Text Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Text Game

By MesSk0 and Stanley
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Hľadať
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Posledná téma
» Kostra Charakteru/Návod pre Charakter
Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyNe júl 22, 2012 1:26 am pre Vendo

» potrebujem poradit
Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyPi máj 11, 2012 9:19 am pre Neji Hyūga

» Roethlisberger suffered setback with injured ankle vs. Browns
Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyŠt január 05, 2012 1:25 am pre anylove

» Adobe Bows in Apple Feud
Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptySt november 09, 2011 8:19 pm pre sumtwo

» USC beats Cal for eighth consecutive time
Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyPi október 14, 2011 3:14 am pre anylove

» Figi Naimoto
Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyPo august 15, 2011 1:37 am pre Fyrgon

» fish oil capsules
Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptySt august 03, 2011 11:06 am pre Anonymný

» hi all guys
Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyUt august 02, 2011 5:18 am pre Anonymný

» Opowiadania erotyczne
Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyUt august 02, 2011 12:22 am pre Anonymný

» Virtually as chintzy as download
Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyPo august 01, 2011 8:46 pm pre Anonymný

Hodiny
Ostatné




 

 Tréning tým 2!

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyNe september 12, 2010 9:07 am

Lun Sakkaku

Bolo 6 hodín ráno keď som sa zobudil. Ráno som mal strašne dobú náladu lebo som mal cez noc krásny sen. Ach to bol len sen. Už som sa tešil na... počkať ja som zase použil to jutsu?! Trocha zarmútený ,že som zase urobil to čo som nemal som pomaly vstal a pozrel na hodinky. Hmm mal by som ísť aby som prišiel na čas. Dnes príde aj nový člen dúfam ,že to bude niekto normálny. Obliekol som si čisté šaty nasadil si plášť a do vnútorného vrecka som si dal 10 kunaiov. Pozdravil som sa pri odchode s ostatnými členmi klanu , väčšina neodpovedala , a odišiel som na cvičisko.
Bolo niečo pred siedmou keď som dorazil. Myslel som si ,že som prvý ale nikto už sedel pod stromom. Pomalým tichým krokom som prišiel k stromu. Hmm ak je to chlapec. Načo má ten batoh? Ešte predsa nejdeme na misiu. Predstúpil som pred neho .Ahoj ja som Lun. Som pravdepodobne tvoj nový partner a člen týmu Inuzuka.
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyNe september 12, 2010 9:14 am

Youichi Shuuhei

Zobudil som sa a uvedomil som si že som zaspal. Rýchlo som sa obliekol a zobral som si zbraň.Sakra. Zaspal som. Prečo ja... Dúfam že tam senseika ešte nebude. Bežal som cez celú vesnicu až na cvičisko. Keď som tam dobehol tak som zbadal Luna a ešte jedného chlapca. Kto to je... Jáj... To je asi moj týmový partner. Úplne som zabudol že dnes mal prísť. Pomaly som išiel k nim a cestou som sa obzeral či tam už nečaká niekde aj senseika. Ešte tu nie je. Prišiel som k nim a pozdravil Luna.Ahoj Lun. A potom som sa predstavil novému týmovému partnerovi. Ahoj ja som Youichi Shuuhei. Teší ma. Budem asi tiež tvoj týmový partner ako tuto Lun. Usmial som sa.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyNe september 12, 2010 9:44 am

Inuzuka Katsumi

Vycházela jsem z domu společně s Yukiko. Ach jo.. Proč musím být zrovna já jedinej volnej jounin... Myslela jsem, že tento rok budu mít klid a oni mě přidělí tři geniny, co teprve vyšli akademii. Hmm..vlastně podle informací ten nový na akademii ani nechodil. Jsem zvědavá co bude zač. No, touto dobou by tam měli už všichni být. Jen my jsme se trochu opozdily. Podívala jsem se na Yukiko. To jim neuškodí, chvíli si počkají.. To je toho... Zasmála jsem se. Psí parťačka mírně zakroutila hlavou. No dobře, dobře.. Měli bychom si pospíšit. I když jsem to řekla, tak se nedalo říct, že jsem spěchala. Došla jsem na cvičiště asi s třičtvrtě hodinovým zpožděním. Rozhlédla jsem se kolem. Opravdu tam už všichni byli. No.. a já si myslela, že když řeknu v sedm, tak přijdou pozdě všichni.. No asi bych se jem měla nějak omluvit. Zamávala jsem k trojici geninů a usmála jsem se. Omlouvám se..Asi jsem přišla trochu pozdě. Podle jejich výrazů bylo vidět, že už tu čekají dlouho. Pohled mi zůstal na novým členovi týmu co si momentálně čel Icha Icha a mě nevěnoval pozornost. Ehm...Ty budeš asi nový člen týmu..Tak co kdybys přestal číst tu zvrhlou knížku a představil se??!
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyNe september 12, 2010 10:32 am

Kaemon Isayama

Přišli ke mně dva geninové asi stejného věku jako já a představili se. Zaklapl jsem svou knihu, ale předtím jsem si stránku založil prstem.Těší mě..Já jsem Kaemon z klanu Isayama.Škoda, že v našem týmu nejsou žádný holky.Podotkl jsem a pokračoval. Myslím , že formální představování nechám až přijde sensei. Znovu jsem se začetl do knihy. Lun s Youichim se posadili kousek ode mě. Po velmi dlouhém čekání se konečně dostavil sensei. Ani jsem nemusel vzhlédnout abych poznal že je to žena.To mě potěšilo. Aspoň nějaká ženská v týmu.Už jsem chtěl knížku zaklapnout když jsem slyšel její nevrlou otázku.Tvrďačka to je rajcovní...pomyslel jsem si , zaklapl jsem knížku a schoval ji.Chtěl jsem se představit ale musel jsem se kouknut na senseiku. Hmmm. nikdy jsem neviděl nikoho z klanu Inuzuka ale musím říct že tahle senseika je fakt kost. Já jsem Kaemon z klanu Isayama. Moje podstata je doton, ale ninjutsu moc nepoužívám. Je mi 15 let. Myslím, že po tom co chci dosáhnou nikomu nic není a k rodině..Jsem jedináček a mám oba rodiče. Myslím, že víc vědět nepotřebujete. Usmál jsem se a znovu jsem se podíval na senseiku.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptySt september 15, 2010 9:38 am

Inuzuka Katsumi

Dobře.. To bychom měli. Předpokládám, že se mezi sebou už znáte. Takže bychom mohli přejít k treninku. Až budete skvěle zvládat základy, budete se učit techniky a nebo jiné pro ninju potřebné věci. Ale to předbíhám...Podívala jsem se na Kaemona.. Isayamo.. Ty jsi přišel do týmu nejpozději, takže za sebou ještě nemáš šplh po stromě bez rukou. Od tebe čekám, že to lehce zvládneš, když jsi z klanu, který musí umět perfektně ovládat chakru. Takže ty teď budeš cvičit na stromě. Kdybys nevěděl jak na to, zeptej se mě. Ale myslím, že to zvládneš. Tak.. Teď k ostatním. Otočila jsem se na Luna a Youichiho. Teď jste zkoušeli šplh po stromě, kterým musí projít každý nový genin. Takže, teď si zkusíte chůzi po vodě. Kaemone.. Ty zůstaň tu a trenuj.. My tři se přesuneme k vodní ploše. Dva geninové se zvedli a šli se mnou. Uvidíme jak jim půjde toto. Zasmála jsem se potichu. Postavila jsem se před vodní hladinu. Tak.. teď dávejte pozor, nebudu to vysvětlovat desekrát. Tento tréning je mnohem náročnější než jen chůze po stromě. Při výstupu na strom jste se museli na kmen chakrou "přilepit" , ale v tomto případě musíte nahromadit chakru -samozřejmě že taky do chodidel. Jakmile vstoupíte na hladinu, tak musíte uvolňovat konstantní množství chakry-ani málo ani moc.. Myslím, že sami poznáte až si to vyzkoušíte. Teď sledujte. Otočila jsem se k nim zády a nahromadila jsem chakru. Samozřejmě, že jsem to dělala automaticky, ale teď jsem to musela dělat pomalu, aby to ořádně viděli. Postavila jsem se na vodu a chvíli jsem se procházela. Tohle bude výsledek tohoto tréningu, Chci vidět, že to oba zvládnete. Ani jeden nepůjde dál, dokud to nebude perfektně ovládat. Jestli to nezvládnete, tak se nemáme dál o čem bavit.. Jasné?? Všechno pochopili?? Nebo máte nějaké dotazy. Ptejte se hned teď jestli vám není něco jasné. Jestli ano, tak můžete začít.
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptySt september 15, 2010 9:51 am

Youichi Shuuhei

Jasné. Všetko som pochopil. POdľa toho ako ste to vysvetlila je to jednoduché. Idem nato Rozbehol som sa k vode a tesne pred nou sou zastavil a začal hromadiť chakru Haha... To zvládnem.Takže ako to hovorila? Myslím že niečo ako že musíme uvolňovať konstantní množstvý chakry. To pojde. Usmial som sa a keď som si už bol istý množstvom chakry tak som sa postavil na hladinu a snažil sa uvolniť chakru ale nepodarilo sa a ja som padol do vody a začal sa topiť. Asi po 5 sekundách som si uvedomil že voda je tam len po kolená. Vyšiel som z vody a skúšal som to znova a znova a znova.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptySt september 15, 2010 12:43 pm

Kaemon Isayama

Šplhat po stromě za pomocí čakry? To si snad dělá srandu? Pomyslel jsem si. U nás v klanu tohle umí každé malé dítě. MYslel jsem ,že se to učí už na akademii a ne až teď. TAK jo aspoň to mám lehčí když už to umím. Přistoupil jsem ke stromu a ani jsem se nemusel soustředit a vyšel jsem po stromě nahoru, kde jsem si sedl a vytáhl jsem icha icha. Jakmile sensei ukázala ostatním co mají dělat raději jsem knihu schoval abych neměl zbytečné problémy hned první den.Znovu jsem nahromadil čakru do noh a sešel jsem dolů. Hmmm asi bych měl jít taky cvičit na vodu. Napadlo mě a tak jsem se vydal tím směrem.Pomalu jsem došel k vodě a uviděl jsem Youichiho jak vylézá z vody. Došel jsem k senseice. Sensei chůzi po stromě mám za sebou co mám dělat dál? Jestli náš trénink bude spočívat v takhle lehkých věcech jako je chození po stromě, tak nevím co tady vůbec dělám. Pomyslel jsem si čekajíc na odpověď senseiky.
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyŠt september 16, 2010 7:40 am

Lun Sakkaku


Keď prišiel Kaemon k vode trocha ma zaskočilo ,že chôdzu po strome zvládol tak rýchlo. Tento chlapec musí svoju čakru ovládať na 100% určite je to medik. Odvrátil som pohlad od Kaemona a pozrel som sa na hladinu. Chôdza po vode je niečo úplne iné ako po strome. Som si takmer na 100% istý ,že sa okúpem rovnako ako Youichi. Opatrne som nahromadil čakru do nohy a položil nohu na okraj hladiny. Jemne som pritláčal a odtláčal nohu na hladine a pozoroval čo to robí. To znamená ,že keď dám čakru do nôh udrží ma to na hladine a keď pritlačím nohou musím dať viac čakry. Toto bude fuška. Nahromadil som čakru a stúpil som na hladinu vody keď bola najkludnejšia. Hladina ma s prekvapením udržala. No pri ďalšom Youichiovom pokuse sa hladina rozvírila a ja som spadol do vody. Vyšiel som na breh a zhodil zo seba celý mokrý plášť. V momente ako sa hladina rozvírila som neudržal čakru a spadol. Toto nebude také ľahké ako po strome. Pristúpil som k hladine a stúpil naňu. Dobre postaviť sa viem ale keď idem stúpiiiiiiiť.... Zase som spadol do vody. Sakra toto asi nepochopím ako sa mám sústediť na hladinu na vlny a ešte pritom aj bojovať? Dosť ťažké je udržať konštantné množstvo čakry v nohe a nie ho ešte meniť... Asi na 5 či 6 pokus som to už nevydržal a vzdal to. V dokonalom svete by som... Nie ani nato nemysli sústreď sa nie je to jediné riešenie..Ale tak skúsime ako zareaguje senseika. Nenápadne som naznačil pečate. Genjutsu: Magen: Kokoni Arazu no Jutsu Hladina sa pomocou genjutsu posunula asi 2metre na breh a ilúzia zobrazila Luna ako stojí na hladine pričom stál na pevnej zemi. Aha senseika už to mám ! Opatrne som urobil krok tam a naspäť na imaginárnej hladine vody.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptySo september 18, 2010 2:21 am

Inuzuka Katsumi

Opřela jsem se o strom a pozorovala jsem, jak si ostatní vedou v tréninku. Hmm, chůze po vodní hladině není tak jednoduchá, jak vypadá. Usmála jsem se, když jsem sledovala Youichiho pokus. Youichi, moc spěcháš.. Tento trénink se nedá zvládnout za pět minut.. Pokud teda nejsi genius a nebo nejsi z klanu, který má ovládání chakry už vrozený. Zavolala jsem směrem kde trénoval. Hmm, u Kaemona to bude možná jednodušší...Řekla bych, že v jejich klanu už tímto tréninkem prošel. Pro něj to bude asi jen nudný opakování, ale postup je postup..Toto musí zvládnout všichni členové týmu. Z mého přemýšlení mě vytrhl Kaemon, který mi přišel oznámit, že už to má hotový. Velmi dobře.. Jak se dalo od někoho z klanu Isayama čekat. Teď běž trénovat na vodní hladinu k ostatním. Řekla bych, že to pro tebe nebude nic novýho a že ti to nemusím vysvětlovat. Stačí jen, když uvidím, že to zvládáš a dám ti pro zbytek dnešního dne volno Chvíli jsem nedávala pozor na zbylé dva členy týmu... Tím spíš mě překvapilo, že na mě Lun zavolal že to zvládl. Zajímavé..to to taky zvládl tak ry.... Počkat...Co to.. to snad ne!! Yukiko si toho taky všimla. Zvedla se a snažila se mě upozornit, že něco není v pořádku. Hbitě jsem se přemístila k Lunovi. Byla jsem celkem rozčilená. Podvody jsem přímo nesnášela. To si říkáš ninja?!! Takhle podvádět a šidit trénink. Podívala jsem se na něj skoro až výhružně. Pro tentokrát ti to prominu, ale zavedu jedno pravidlo.. Ještě jednou tu techniku použiješ tak pofrčíš zpátky na akademii - v tom lepším případě. pokud svou snahu takhle lehce vzdáš, tak nemáš co být ninjou. Pořádně si to promysli Příště už tě upozorňovat nebudu. Nezapomínej že jsem jounin, takže mi nedělá potíže rozpoznat genjutsu.To si opravdu myslíš, že takhle napálíš jounina?!! Opravdu jsi mě zklamal. Vrať se k tréninku.. A teď tě budu pozorně sledovat. Takže už nic podobnýho nezkoušej. Rozuměls?!! Sakra!! Na tohohle kluka si budu muset dávat pozor.. Podle toho co jsem slyšela od hokageho k jejich klanu.. Většina z nich jsou blázni. Nechci aby skončil jako oni. A ještě jedna věc. Nezapomínej, že pokud budeš trénink šidit a snažit se ho jakkoliv obejít, tak se z tebe nikdy nestane ninja. Nechtěj dopadnout jako mnoho jiných před tebou. Takových osob si nikdo neváží, každý jimi pohrdá a považuje je za odpad světa ninjů.. Pamatuj si to... Pokud se chceš stát ninjou, tak musíš mít jednu vlastnost..a to snažit se nikdy nic nevzdat. Máš na to stát se skvělím shinobi, tak tu šanci nezahazuj. Nečekala jsem na jeho reakci a odešla jsem do stínu stromů. Teď se s tím musíš vypořádat sám...
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptySo september 18, 2010 2:56 am

Lun Sakkaku

Mohol som čakať ,že takto chabé genjutsu prehliadne... Ako sama povedala, je to Jounin. Neskutočné ako to berie vážne... A ako to ,že ona mi hovorí o odpade? Ja žijem medzi odpadom. Ja poznám celú kopu ľudí o ktorých nikto ani nevie a ktorý sú na tom horšie ako odpad. Ľudí, Ktorí celý svojim genjutsu podvádzajú celý svoj život. A ona sa tu rozčuľuje nad nejakou sprostou skúškou. Zrušil som genjutsu a pristúpil k pravej hladine vody. AchAko to mám urobiť? Zase som sa postavil na hladinu.Udržať sa na nej viem ale ako chôdza? Keď urobím krok musím sa úplne sústrediť len na koncentráciu čakry. Ľahšie sa to hovorí ako robí. Opatrne sa pohol smerom dopredu jedným krokom. Ano. Sústreď sa, Sústreď sa, kluud opatrne urob krok a suustreeeeeeeeeeeď... Buuum Spadol som do zase do vody. Sakrá už som mal skoro krok ale keď som sa sústredil na nohu vo vzduchu zabudol som na...No jasné na druhú nohu musím sa sústrediť na obe nohy.Nahlas som rozmýšľal. Vyliezol som z vody na breh a sadol som si na mokrý plášť aby som trochu uschol a pozeral som sa pritom na tréning Youichiho a Kaemona.


Naposledy upravil Lun dňa So september 18, 2010 10:42 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptySo september 18, 2010 6:52 am

Kaemon Isayama

Usmál jsem se a v duchu jsem si říkal. Vkládá ve mě docel velkou důvěru. Ale pravda v klanu Isayama se tohle učí už v dětství..otázka je jestli to ještě umím. Přistoupil jsem k vodě a nahromadil čakru nejdřív do jedné nohy. Tu jsem pak položil na vodu a trochu jsem na ni zatlačil. Mám na ni docela dobrou stabilitu takže to zkusím i na druhou.Pamatuju si že se to nějak takhle dělalo. Stoupnul jsem si na vodu oběma nohama. DObře stojím tam..No jasně musím čakru postupně uvolňovat abych se udržel na vodě. Sakra jak jsem to mohl zapomenout? Dozvědět se táta, že váhám při vstupu na hladinu vody,tak by mě asi vyhodil z klanu. Pomyslel jsem si.Tohle se rozhodně nestane! Rozešel jsem se po hladině a potom jsem se rozběhl.Chvíli jsem běžel a pak jsem se prudce zastavil.Byl jsem už trochu daleko od ostatních a tak jsem se rozešel zpátky k nim. Posadil jsem se na břeh. Mohl bych jít domů ale budu se dívat jak trénují oni dva...Nikdy jsem neviděl trénovat nikoho mimo můj klan a takhle se možná dozvím jak jsou cvičeni studenti na akademii. Pokud se Lun zase nepokusí podvádět, mohli by to zvládnout do večera. Když tak o tom přemýšlím tak to od něj bylo celkem naivní myslet si, že by tím genjutsu oblafnul jounina....
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptySo september 18, 2010 8:09 am

Youichi Shuuhei

Skúšal som sa postaviť na vodu no v tom som videl ako Sensieka kričí na Luna Ano! Nie som v týme jediný blázon.Ako si mohol myslieť že si to jounin nevšimne.Už som bol celý mokrý tak som sa rozhodol že si dám chvílu pauzu. Sadol som si na breh tak aby na mňa svietilo slnko. Ako to mám dokázať. Mne ide najlepšie taijutsu. Ja som v ovládaní chakry slabý a ešte aj v sústredení.Ja by som najradšej na tej vode začal hneď poskakovať. Ale to nemožem. V tom som si všimol ako sa Kaemon rozbehol po vode. Sakra. Ja nechcem byť posledný čo to zvládne. V tom som počul ako Lun niečo hovorí. Len mi nehovorte že už aj jemu to ide.Sakra! Musím sa ukludniť a začať sústrediť. Postavil som sa a išiel k vode. Chvýľu som stál na brehu a potom som vykročil do predu. A zrazu som sa zlakol keď som stál na vode. Jupíiiiiiiiiii... No hneď som stratil koncentráciu a padol do vody. Vyliezol som z vody a skúsil to znova. Teraz sa nesmiem nechať rozptýliť. Znova som sa postavil na vodu na v tom pribehol naspeť Kaemon a ja som sa zlakol a znova padol do vody. NIEEEEE! Už mi je zima. Som hladný a vám to už ide lepšie. Ja som na taijutsu. Mne nejde ovládanie chakry. Vyliezol som z vody a prišiel k Senseike. Senseika. Ja tu asi ostanem cez noc a budem trénovaŤ. Ako tak vidím tak dnes to nestihnem sa naučiť.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptySo september 18, 2010 11:02 am

Inuzuka Katsumi

Jak jsem čekala, Kaemon to zvládá bez potíží. Hele vy dva..Nemusíte se zbytečně rozrušovat, kvůli tomu že Kaemon to zvládl. Oni se to v klanu učí už jako malý děcka. U vás dvou je to jiný, nikdo nečeká, že to zvládnete za půl hodiny. Zavolala jsem na oba. Trenujete to teprve chvíli, tak neztrácejte hlavu. Musíte být trpěliví a pořádně soustředění. Výborně Kaemone... Otočila jsem se na genina, který procházel kolem. Teď máš volno.Aaaach..Já tu nemám stejně co dělat.. Trénovat musí oni sami. Podívala jsem se na svého ninja psa. Já vím Yukiko.. Já se taky nudím. Proč nám museli přidělit genniny.. Teď jsme mohli být na pořádně akčních misích...Yukiko zívla na souhlas. Taky ji to nebavilo. Můj pohled se přesunul zase ke dvěma geninům. Youichimu to asi bude dělat problémy...Ale zvládnout to musí. Zvedl se z vody a přišel za mnou. Youichi, do noci je ještě času dost. Tak už nemysli takhle negativně. Ale pravda.. měli bychom si udělat chvíli přestávku. Nasvačte se, odpočiňte si. Za 25 minut budem pokračovat. Vzala jsem si batoh a z něj jsem vytáhla svačinu pro sebe a pro Yukiko. Ou, doufám, že jste si vzali svačinu. Otočila jsem se k Youichimu. Vyřiď to ještě Lunovi, že máme přestávku.
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyPo september 20, 2010 8:13 am

Lun Sakkaku

Prestávka? To ona nariadi aj kedy je prestávka? Nieje to samotréning? Zabrblal som si ked mi Youichi povedal ,že máme prestávku. Postavil som sa a podišiel som k vode ktorej hladina bola rozvírená z našich pádov a pokusov. Keď to zvládne úchyl tak dnes musím urobiť aspoň jeden krok! Nieje to také ťažké... Stúpil som na vodu a v momente keď som urobil prvý krok potopil som sa. No hneď po vynorení som len radostne vyskočil z vody a potichu zakričal. Videli ste to ? Na sekundu som urobil krok!!! Nebola to ani sekunda čo sa mi noha potom ako som urobil krok dotkla vody ale to bolo jedno krok ako krok. No po tomto zakričaní som sa len nevedomky zasekol a pozrel do vody. Tak toto je prává radosť? Je to trochu iné ako to čo zažívam v mojom gen... Je to vlastne skoro úplne iné ako keby som doteraz jedol banán a odrazu si dal jablko. Chuť je rovnako sladká ale úplne iná! nechápal som svoje pocity po tom ako som prvý krát zažil pravú radosť. Pomaly som vyliezol z vody s hlavou plnou myšlienok obrátil som sa k vode a povedal. Prvé kroky sú vždy najťažšie! a stúpil som na vodu znova. Tentokrát som urobil celý krok ale mykal som sa ako keby som stál na tenkej šnúrke. Bolo otázkou času kedy zase spadnem do vody ale namiesto pádu som si vybral lepšiu cestu a uvoľnil som čakru z nôh. Padol som po kolená do vody. Super jeden krok mám za sebou myslím ,že som to pochopil je to rovnaké ako hodinky. Kým sa híbe sekundová ručička dá sa na vode stáť to je počas kroku ale keď prejde 60sekúnd treba uvolniť čakru lebo sa pohla aj minutová ručička no netreba zabudnúť na druhú nohu lebo zároveň sa híbe sekundovka aj minútovka. Najťažšie je to pri chôdzi keď sa pohne hladina a naraz sa pohne sekundovka minutovka aj hodinovka. Asi som nato prišiel Zabrblal som si popod nos a vyliezol z vody. Vykročil som na hladinu stál som na nej ako na pevnej zemi . Táák teraz som sekundovka idem urobiť kroook Ponoril som sa do vody ako ponorka keď moje sústredenie prerušila ryba. OK znovu teraz som sekundovka robím prvý krok a blížim sa k minúte pri dokročení nesmiem zabudnúť na druhú nohu čiže minútu a teraz hladina sa pohla musím rozložiť čakru! Moje kroky vyzerali ako malé dieťa na lade v topánkach natretých olejom každú chvílu sa mi noha viac či menej ponárala a strácal som rovnováhu. Taak ďalší krok je skoro zamnou už už mám to! Bola to možno eufória z roho ,že som urobil 2 kroky alebo moja nepozornosť no zase som sa ocitol na dne. Toto je zase ten pocit, ten pocit „radosti“ Vyzeralo to ako keby som sa utopil vzhladom nato ,že som asi minútu zamyslene ležal na dne. Po vynorení som sa zhlboka nadýchol dva až tri krát a vybehol som na hladinu. Otočil som sa na senseiku ktorá práve jedla. Otočil som sa na hladinu a zakričal Už to mám! Už som však nemusel vyjsť z vody jednoducho som ako po schode vyšiel na hladinu. Stáť už viem to je jasné doladím kroky a mám to ! Na druhom kroku som ako vždy zakolísal ale nespadol len som sa na chvíľu zastavil a počkal kým sa hladina ustáli. Potom som urobil tretí krok ,štvrtý a stále od kroku po krok som sa menej kmital a moja chôdza vyzerala stále viac a viac ako chôdza človeka a nie ožrana. Po asi 10 kroku som si uvedomil ,že chodím po vode. Vyzeralo to síce ako keby som ma zlomenú nohu ale už to bola chôdza. Pomalinky som prišiel k brehu podišiel som k senseike a bez známok radosti som jej povedal ,že chôdzu po vode už mám za sebou. Znelo to skôr ako oznam no mne to bolo jedno vedel som ,že dnes som zvládol to čo som mal a obliekol som si plášť ktorý mi po poldnovom tréningu uschol. Otočil som sa na senseiku a povedal A toto nie je genjutsu. Zodvihol som kunai ktorý mi pri zdvíhaní plášťu vypadol a sadol som si pod strom do tieňa pričom mi vysoký golier zakryl takmer celú tvár a bolo mi vidieť len oči.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyPo september 20, 2010 9:50 am

Inuzuka Katsumi

Wau... Tak ten je taky dobrej...Hmm, překvapil mě. Myslela jsem si, že bude poslední. Obzvláš podle jeho přístupu a toho genjutsu..Všechno bere tak pasivně..Kdyby změnil svůj přístup, tak by byl vážně skvělím ninjou..ale on to má už tak dost těžký s jejich klanem. Nedivým se, že se takhle chová. Skvěle, Lune, stačí si věřit a snažit se. Překvapil si mě. Hej, všichni!!! Zařvala jsem hlasitě. Po tréninku vás zvu všechny ramen!! Usmála jsem se. Možná, že nakonec budeme dobrej tým...
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyPo september 20, 2010 12:18 pm

Youichi Shuuhei

Po tom čo mi povedala senseika, že nemám rozmýšlať tak negatívne som sa ukladnil. No dlho som nevydržal byť kľudný lebo Lun zvládol chodzu po vode. Sakra!!! To nie je fér...Vás to obydvoch určite už začali učit v klane ako malé deti...Ja jediné čo som sa učil ako malé dieťa bolo narábať so zbraňami... V tom som dostal nápad. Otcova zbraň sa používa dosť ťažko keď má dva konce. Keď ju zvládnem používať tak musím aj chodzu po vode zvládnuť.Pri zbrani si musím dávať pozor na dĺžku reťaze,obidve čepele a hlavne na jej pohyb lebo s reťazou sa to ťažko predvídať. S novým nápadom som sa pustil do toho. Ale ako možem spojiť tréning so zbranou s chodzou po vode? To bude náročné. Ale nejak to už zvladne. Musím lebo ak nie tak nás senseika asi nezobere na ramen. Sakra nemysli na ramen. Chodza po vode,chodza po vode...Ano mysli len na ňu. Ty to zvládneš.Keď to zvládol ten úchyl a ten pesimista tak ja musím. No dobre idem to už skúsiť. Nahromadil som chakru a začal si opakovať čo už viem. Takže musím uvolniť konstatní množstvý chakry,musím sa ukludniť a sústrediť a potom viem že chodza po vode zapája do seba viec čiností. Dobre toto spojím do kopy a mi to potom určite pojde Skúšal som to aj s týmto ale stále to nešlo. To sa nedá robiť toľko vecí naraz. Ja som muž a všetci vedia že muži nevedia robiť viac ako jednu vec naraz. Zamrmlal som si popod nos aby to senseika nepočula. Trocha sa uvolním.Dám si zatial taký skok do dialky.Som zvedavý pokial doskočím. Rozbehol som sa a skočil som do vody.Dopadol som asi tak 5 metrov od brehu. Dopadol som do vody a chvílu som bol na mieste no v tom som ucítil ako sa mi niečo obtrelo o nohu a ja som sa pozrel dole a bola tam veľká ryba.Bola celá modrá s ostrými plutvami a červenými očami. Cez vodu to vyzeralo ako žralok. Zľakol som sa a vyskočil som na vodu a rozbehol som sa ku brehu.Až keď som dobehol ku brehu som si všimol že som bežal po vode. Jupiiiiiii...Konečne...Skúsil som si tú chodzu po vode a pri tom som si myslel že za mnou ide niečo nebezpečné a ja pred tým utekám a fungovalo to. Ja som chodil po vode. Ja som chodil po vode. Keď som si už bol istý že to dokážem tak som išiel k ostatným.


Naposledy upravil Shuuhei dňa St september 22, 2010 4:59 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyUt september 21, 2010 7:39 am

Kaemon Isayama

Sakra, to to zvládli oba tak rychle? To není možný!! pomyslel jsem si. Jsou opravdu dobří. Víc jak to, jsou to borci. Kua kdybych se to neučil v klanu nikdy bych to tak rychle nezvládnul. Sakra proč mě dali do týmu s tak dobrýma genninama? Budu muset na sobě zapracovat jinak se jim v ninjutsu jen těžko vyrovnám. No co aspoň půjdem dřív na ramen.....
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptySt september 22, 2010 10:49 am

Inuzuka Katsumi

Hmm, máš zajímavý styl učení. Zasmála jsem se na Youichiho. Dobrá, všichni jste to zvládli, takže si zasloužíte, abych vás pozvala na ramen. Ale nemyslete si, že to takhle půjde pořád. Moje peněženka taky není bezedná. Začíná se stmívat, takže si pospíšíme, než zavřou Ichiraku.
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptySt september 22, 2010 11:00 am

Youichi Shuuehi

Hned ako senseika dopovedala tak som jej už len povedalJa viem,Ja som celý čudný.A už som bežal smerom k Ichiraku Ramen. Pretože som celý deň nejedol a už som na nich len s dialky kričal.Rýchlo som už hladný
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptySt september 22, 2010 11:07 am

Lun Sakkaku

Rámen? Tak ten som už dlho nemal. Vlastne od smrti otca som jedol len konzervy ale aj tak neviem očom sa tam budeme rozprávať... No všetko je lepšie ako vrátiť sa späť na to miesto... Pomalým tichým krokom bez slova som sa postavil a odišiel.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyŠt september 23, 2010 7:39 am

Kaemon Isayama

Bezva! ještě nikdy jsem nebyl v žádný ramen prodejně Pomyslel jsem si. Aspoň trochu poznám konohu. Měl bych se tu trochu porozhlédnout vůbec nwm jak to tu vypadá znám jen klan a jeho okolí....Tak vyrazíme ne? zeptal jsem se a podíval se směrem k ostatním. Sensei přikývla a vyrazili jsme do ichiraku
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptyUt november 23, 2010 10:31 am

Lun Sakkaku

Prišiel som na cvičisko skoro ráno. Tak keď ma Youichi našiel povedal mi ,že sa máme ráno stretnúť práve tu. Bol by som rád keby nemeškali. Popukal som si krk zo zlého vyspatia. Bože ako mohol Hokage spať na tej posteli tolko rokov?!Zamrmlal som nahlas. Kde sú ??Pýtal som sa sám seba.
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 EmptySt november 24, 2010 8:47 am

Youichi Shuuhei

Ráno som skoro ráno vstal pretože som sa snažil byť prvý na cvičišti. Vzal som si zbraň a rýchlo bežal na cvičisko. Musím byť prvý, musím byť prvý. Keď som už zbadal cvičisko tak som bol sklamaný pretože tam už niekto stál. Sakra...Dúfam že je to senseika. To by mi nevadilo. Aspoň by som si to u nej polepšil kedže by som prišiel ako prvý. No keď som prišiel bližšie tak som zbadal že je to Lun. Sakra...Mohol som mu povedať trocha iný čas. Aby prišiel neskoro. No čo už. Dobré ráno Lun.Pozdravil som ho. A čakal na ostatných.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 2!   Tréning tým 2! - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tréning tým 2!
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tréning tým 3!
» Tréning Klanu Sakkaku

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Text Game :: Herná miestnosť :: Konohagakure no Sato :: Herná miestnosť: Konohagakure no Sato :: Tréningy-
Prejdi na: