Naruto Text Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Text Game

By MesSk0 and Stanley
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Hľadať
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Posledná téma
» Kostra Charakteru/Návod pre Charakter
Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyNe júl 22, 2012 1:26 am pre Vendo

» potrebujem poradit
Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyPi máj 11, 2012 9:19 am pre Neji Hyūga

» Roethlisberger suffered setback with injured ankle vs. Browns
Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt január 05, 2012 1:25 am pre anylove

» Adobe Bows in Apple Feud
Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptySt november 09, 2011 8:19 pm pre sumtwo

» USC beats Cal for eighth consecutive time
Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyPi október 14, 2011 3:14 am pre anylove

» Figi Naimoto
Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyPo august 15, 2011 1:37 am pre Fyrgon

» fish oil capsules
Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptySt august 03, 2011 11:06 am pre Anonymný

» hi all guys
Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyUt august 02, 2011 5:18 am pre Anonymný

» Opowiadania erotyczne
Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyUt august 02, 2011 12:22 am pre Anonymný

» Virtually as chintzy as download
Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyPo august 01, 2011 8:46 pm pre Anonymný

Hodiny
Ostatné




 

 Tréning tým 1!

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt august 12, 2010 2:41 am

Seiji Ryoku-Hokage

Ahoj Atanake zakričal som naň ho.O tebe viem docela dosť tak môžeš ísť hneď trénovať lezenie po strome.Postavil som sa a išiel som k ním.Ayaka ty si chcela radu tak počúvaj.Keď si liezla po strome tak si sústredila chakru len do nôh,ale pri chodenie po vode musíš načerpať chakru do nôh a pomaly ju uvoľňovať do vody.Chápeš? opýtal som sa jej.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt august 12, 2010 2:46 am

Atanake Hiroku

Dobre povedal som Seijimu a išiel som.
Hmm dosť vysoko to je,keď spadnem bude to asi aj boleť povedal som si.Dobre dokážem Seijimu že patrím do rodiny Hiroku.Tak idem pri tu obrovskú stenu a sústredím sa na chakru,cítim ju v oblasti nôh a pomaly sa rozbieham smerom ku stromu.Ihneď ako som priložil nohu ku stene tak som spadol.auNo to nevadí budem to skúšaťusmial som sa.Vstal som a oprášil sa .Jáj ja idiot som si myslel že sa to vydarí.Tak teraz to pôjde opäť sústredím chakru do nôh,a pomaly dávam nohu na stenu a stále nestrácam koncentráciu.No neudržal som sa dlho a skočil som dole.Znovu som začal hromadiť chakru do nôh.Vyskočil som na stenu a šprintoval po nej.Chvíľu vyzeralo že mi to pôjde, no keď som vybehol na 5 meter, došla mi chakra.Zoskočil som dole a pozrel sa na vrch.Sakra! Pomyslel som si.Znovu som začal hromadiť chakru do chodidiel.Vybehol som na strom.Ja to nevzdám! Zakričal som a pridal do tempa.V tom mi znovu došla chakra.
Zoskočil som dole.Takto to nejde. Pomyslel som si.Znovu som začal hromadiť chakru do nôh.Vybehol som na stenu a strom čo mi sily vládali.Vyzeralo to že to zvládnem, no asi v polovičke som zastal a došla mi chakra.Padol som dole.
.Asi si sadnem a najprv sa najem lebo som strašne hladnípovedal som si.Kým som jedol tak som myslel na to ako ďalej.Po jedle som sa pustil zase do tréningu....a skúšal som a skúšal ale nedostal som sa nejak ďaleko.Keď som videl že dievčatá už končia tréning na strome tak okamžite som nahromadil chakru do nôh a rozbehol som sa na ten strom akoby som to vedel.Utekal som ako to len išlo no hneď som spadol.Okamžite som sa postavil a opäť som nahromadil chakru do nôh.Ale keď som neudržal tok chakry tak som spadol.Ja to nevzdám aj keby som tu mal zomrieť kričal som.Po mojich povzbudzujúcich slovách som zase nahromadil chakru do nôh a utekal som hore.Keď mi začala dochádzať chakra v nohách tak som sa pozrel na Kiyoko ktorá sedela na vrchole a začal som počas behu vyrovnávať tok chakry a utekal som ďalej.Už som to mal na dosah,keď som natiahol ruku aby som sa chytil tak mi došla chakra a začal som padať.Dopadnúť s takejto výšky bi nebolo nič moc povedal som si v duchu a čo najrýchlejšie som nahromadil chakru do všetkých končatín ,aby som pád stlmil tak som sa skúšal zachytiť o stenu.Nebolo to nič moc ale spomalilo to pád.Keď som bol zase na zemi tak som už vedel že to teraz zvládnem.Ešte kým som to išiel vyskúšať znova tak som zašiel do batohu a vybral obväz a obviazal som si ruky pre prípad že zase začnem padať.Prišiel som ku stene a nahromadil chakru do nôh,zavrel som oči aby som sa čo najviac sústredil a vyrovnal tok chakry.Potom som sa rozbehol čo som vládal a utekal som za Kiyoko hore.Ani som sa nenazdal a bol som hore.Huráááááááááá konečne kričal som čo som mohol aby ma každí počul.... Tak teraz si tu trocha oddýchnem a počkám čo bude ďalej
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt august 12, 2010 3:54 am

Katsue Ayaka

Celkem chápu. Odpověděla jsem. Tak snad jsem to pochopila...Takže mám postupně uvolňovat konstantní množství chakry... to je opravdu těžší.. Nový člen týmu odešel trénovat a já jsem přemýšlela o dalším pokusu. Takže, jde se na to...... Ostatní už brzy půjdou taky trénovat chůzi po vodě, takže bych měla zabrat a zvládnout to, dokud tu trénuju sama. Napadlo mě. Zklidnila jsem se a začala jsem se soustředit jen na hromadění chakry do noh. Zkusím nahromadit tolik chakry, co jen půjde.. Projistotu. Stála jsem u břehu a plně jsem se soudtředila. Cítila jsem, jak mnou prochází chakra a usazuje se v chodidlech. Dobře, to už by mělo stačit. Pomyslela jsem si a vykročila jsem pravou nohou na klidnou hladinu. Pořád to není stabilní .... Uvolnila jsem ještě víc chakry. Pocítila jsem malou změnu. Možná se mi to jen zdá, ale cítím se trochu jistější, možná bych se mohla udržet. Přenesla jsem víc váhy na pravou nohu. Voda se rozhoupala, ale já se udržela. Ufff, to bylo těsný.. Skoro jsem spadla. Vydechla jsem a začala se připravovat na další krok. Dobře, teď druhá noha.... Soustřeď se, sakra soustřeď se... Opakovala jsem si. Pomalu jsem dělala další krok. Trochu jsem ztrácela rovnováhu. Sakra, musím se udržet, nesmím spadnout... Uvolnila jsem poslední nahromaděnou chakru a postavila jsem se oběma nohama na hladinu. S hodně velkou námahou jsem stála, ale ne rovně a už vůbec ne klidně. Pořád jsem se nakláněla nastranu. Najednou jsem špatně uvolnila chakru a slítla jsem do vody. No skvělý.. zrovna, když jsem byla už skoro suchá, tak jsem se musela zase namočit. Ale už jsem na to možná přišla. Usmála jsem se.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt august 12, 2010 7:10 am

Katsue Kiyoko

Po odpočinku jsem se rozhodla jít trénovat chůzi po vodě. Ninja který přišel po mě už taky zvládl chůzi po stromě. Ani nevím jak se jmenuje byla jsem tak zabraná do tréninku že jsem se ho ani nezeptala. Myslím že jsem zaslechla že se jmenuje Atanake ale nejsem si jistá. Dobře, představovat se můžem po tréninku teď musím cvičit už nemám moc času. Šla jsem k vodě a chvíli jsem se dívala na Ayaku.Chůzi po stromech zvládla podstatně rychleji než já a na vodě už se taky drží...Je opravdu dobrá, pomyslela jsem si a rozhodla jsem se to taky zkusit. Šla jsem o několik metrů dál od Ayaky abych měla trochu víc místa. Slyšela jsem Hokageho radu , kterou dával mojí sestře a začala jsem o tom přemýšlet. Tady my lepidlo nepomůže, pomyslela jsem si, ještě že nikdo nemůže číst moje myšlenky:), to by se zasmál. Dobře postupně uvolňovat čakru do noh..hmmm to bude těžký, vůbec nwm jak na to jít. Vykročila jsem směrem k vodě a pokusila se na ni jednou nohou stoupnout ale jen jsem si do boty nabrala vodu.Dobře musím se pořádně
soustředit.
Zavřela jsem oči a soustředila jsem se na uvolňování čakry.Pokusila jsem se stoupnout na hladinu ale spadla jsem pod vodu. Aaaaa ta voda je studená..vykřikla jsem a rychle vylezla na břeh. Takhle to nepůjde, zkusím na vodu rychle vběhnout třeba to půjde. Rozběhla jsem se a vší silou jsem se snažila soustředit na směrování čakry do noh, ale pořád jsem myslela na to jak skončím na dně v té studené vodě.Už jsem byla na hladině, ale udělala jsem sotva 2 kroky a byla jsem znovu pod vodou. Tohle není možné..nemám šanci to zvládnout,pomyslela jsem si a sedla jsem si na zem, ale hned jsem zase vyskočila. Takhle se ninja nechová, vzdávám to dřív než to pořádně zkusím. Znovu jsem si stoupla ke břehu a nahromadila jsem čakru do noh. Pokusila jsem se vykročit na vodu , ale stejně jsem zkončila celá mokrá. Vylezla jsem na břeh kde jsem si sedla a zavřela jsem oči. Hmm.. málo se soustředím, musím si pořádně vyčistit hlavu. Chvíli jsem seděla a poslouchala jen ptáky a přirodu. Pomalu jsem si vyčistila hlavu a
začala jsem hromadit čakru. Cítila jsem že mi zbývá čakry tak na dva možná tři pokusy. Vykročila jsem směrem k břehu, jednou nohou jsem stoupla na hladinu.Mám pocit že tam stojím. Přenesla jsem váhu na první nohu a pokusila jsem se stoupnout si i na druhou, ale hned jsem zase spadla pod vodu. Vylezla jsem na břeh, už jsem se cítila opravdu utahaná. Dobře mám poslední pokus, řekla jsem si pro sebe a začala jsem koncentrovat čakru. Jednou nohou jsem stála na vodě. Teď ještě tu druhou, to bude oříšek. Pomalu jsem posunula druhou nohu k té první. Pár vteřin jsem stála na vodní hladině, ale znovu jsem zbuchla do vody. Myslím , že už vím jak na to , pomyslela jsem si, zítra už to zvládnu, doufám. Stmívalo se, nejvyšší čas jít domů. Ayako jdeš domů se mnou? zavolala jsem na sestru, která byla zabraná do svého tréninku, takže jsem ani nečekala na odpověď a šla jsem k neznámému ninjovi. Budeme spolu v týmu, takže bych se měla alespoň představit.Vůbec nevím co mám řict.Proč nedokážu normálně mluvit s lidma , který neznám? Ptala jsem se sama sebe.Ayaka se dokáže s káždým bavit, vůbec jí nevadí , že je nezná. Přišla jsem k ninjovi. Ahoj já se Kiyoko Katsue a ty?
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt august 12, 2010 7:16 am

Atanake Hiroku

Po oddychu som zliezol zo stromu a došiel som ku vode..No ešte predtým som sa otočil a predstavil som sa Kiyokoahoj ja som Atanake Hiroku teší ma povedal som a pokračoval som smerom ku vode.Hmm nevyzerá to tak ťažkopousmial som sa a začal som.
Tak idem pri vodu a sústredím sa na chakru,cítim ju v oblasti nôh a pomaly vstupujem na vodu.Chvíľu na nej stojím a snažím sa vyrovnať tok chakry ale nepodarilo sa mi to a padol som do vody.No to nevadí budem to skúšať.Zase som vyliezol z vody a sústredím chakru do nôh, pomaly vstupujem na vodu a vyrovnával som tok chakry no moc to netrvalo a zase som spadol.Tak teraz sa to vydarí povedal som si sebaisto a opäť som sústredil chakru do nôh,vstúpim na vodu a zatvorím oči aby som sa čo najviac sústredil stojím tam asi päť sekúnd no opäť som spadol.Vyliezol som z vody, no stál som pri brehu.
Začal som hromadiť chakru do nôh, a stúpil na vodu.To mi nevyšlo, a padol som do potoka.
No, čo za to dám. No na prvý krát nič nejde ľahko Povedal som si v duchu a znovu začal hromadiť chakru do chodidiel.Znovu som stúpil na vodu, no nevyšlo mi to a padol som do nej.Ksó! Povedal som si v duchu a pokračoval: Na druhý krát by to mohlo, ale ja né. To som taký keď chakru skvelé koncentrujem? Dokončil som si v duchu a znovu začal hromadiť chakru do nôh.Stúpil som na vodu.No tentoraz som sa tam zaboril pod päty.Aspoň o trochu som sa zlepšil. Povedal som si a pokračoval.Začal som hromadiť chakru, a sústredil som sa ako som len mohol.Stúpil som si na vodu, a snažil som sa tam udržať.Lenže som znovu zapadol pod členky.Nohu som zdvihol a dupol do vody.No, a už som bol na nohy celkom suchý. Povedal som si v mysli a vyliezol z vody.Zavrel oči a sústredil som chakru do svojich mokrých chodidiel.Stúpil na vodu, no výsledok bol rovnaký ako minule.
Tak som teda znovu vyliezol a pokračoval v sústredení chakry do chodidiel.
Pomaly ale iste som stúpil na vodu, no znovu som sa zaboril pod päty, a nakoniec som aj padol pretože som dupol znovu nohou, no vyliezol som hneď pretože som nechcel strácať čas.Znovu som začal hromadiť chakru do nôh,a stúpil na vodu.Držal som sa tam a dúfal že to vydržím a zostanem tam stáť.No nestalo sa a padol som.Celí mokrí som vyšiel von a už ma to prestávalo baviť.Zatvoril som oči a koncentroval som sa.Pomaly som dal nohu na vodu a stále som stál, potom som dal druhú nohu na vodu a už som iba čakal kedy zase padnem.Otvoril som oči a iba som sa čudoval že čo ešte robím na vode.Začal som sa prechádzať po vode.Super to by asi aj bolo povedal som si no na druhú časť tréningu som si musel počkať na druhý deň lebo sa už stmievalo...
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt august 12, 2010 8:54 am

Katsue Ayaka

Zaslechla jsem sestru, jak na mě volá. Hmmm, má pravdu, už se stmívá, budu pokračovat v tréninku zítra. Počkej na mě, Kiyoko, jdu s tebou domů. Jít takhle mokrá přes půlku Konohy, to vážně potěší. Zasmála jsem se. Už jsem dnes tak unavená, stejně bych se už nemohla tak soustředit. Jen doufám, že to do zítra nezapomenu. rozloučila jsem se s ostatními a vyrazila jsem se svojí sestrou směrem domů.
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt august 12, 2010 9:46 am

Atanake Hiroku

S toho celodenného tréningu ma všetko bolelo a už sa mi nechcelo ísť až domou.Heh aspoň nemusím ísť zase zajtra tu cestu sempovedal som si z úsmevom.Ľahol som si na trávu a pomaly som začal zaspávať.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt august 12, 2010 12:13 pm

Druhý den
Katsue Ayaka

Pohni ségra, nebo přijdem pozdě. Zařvala jsem na Kiyoko, když jsem vychazela ze dveří. Obě dvě jsme spěchali na trénink. Doufám, že se mi to dnes podaří. Přemýšlela jsem cestou.
Přišly jsme na místo a jediný, koho jsme viděly byl Atanake, který vypadal, že se zrovna vzbudil. Přišli jsme k němu. Ahoj, Hokage-sama tu ještě není?? Zeptala jsem se. No, vážně chytrá otázka, jasně že tu není, když ho nikde nevidím.
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt august 12, 2010 12:27 pm

Atanake Hiroku

Celí boľaví ale vyspatí som sa zobudil na cvičisku keď som započul niečo čo povedala Ayaka.Nie nie a dobré ráno odpovedal som pritom som vôbec netušil čo povedala.Vstal som zo zeme a oprášil som sa.Nebudem na nikoho čakať a hneď pôjdem trénovať povedal som si z úsmevom a pomaly som dokráčal ku vode.
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt august 12, 2010 12:30 pm

Seiji Ryoku-Hokage

Vybehol som z poza stromu.Videl som všetkých už pripravených.Prišiel som k nim a pozdravil som ich.Ahoj.Tak máte chuť na tréning lebo si idete znovu zaplávať usmial som sa.
Som zvedavý ako im to pôjde dnes pomyslel som si,čakal som čo na to povedia.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt august 12, 2010 12:38 pm

Katsue Kiyoko

tsss...Dneska žádný plavání nebude!! Já a Ayaka to dneska dokážeme! řekla jsem rozhodnutá to dnes dokázat a vyrazila jsem k vodě abych mohla začít z tréninkem.Nahromadil jsem čakru do noh a stoupla na hladinu.Snažila jsem se soustředit ze všech sil.aaa povedlo se mi to! Zajásala jsem, ale levá noha se mi ponořila pod vodu. Celá jsem se převážila a spadla do vody. Sakra a to jsem si myslela, že už vím jak na to. Zaskuhrala jsem, když sem vylízala z vody.Tentokrát to zvládnu!! usmyslila jsem si a znovu jsem vkročila na hladinu, ale jakmile jsem tam byla začala se mi jedna noha potápět. Soustřeď se! nadávala jsem v duchu sama sobě a vyvážila jsem nohu. Držela jsem se na hladině ale jenom tak tak.Převažovala jsem se z jedné nohy na druhou.Na chvíli se mi povedlo udržet se vzpřímeně na hladině bez toho abych se převažovala z jedné strany na druhou, ale pak jsem stejně spadla do vody. Teď se mi to už povede!! Byla jsem pevně rozhodnutá to dokázat. Koncentrovala jsem čakru do noh a vkročila na hladinu.Nejdřív jsem se trochu zapotácela , ale potom se mi podařilo udržet rovnováhu. Vykročila jsem po vodě . Bezváááá. Rozeběhla jsem se dál po vodě.
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt august 12, 2010 1:03 pm

Atanake Hiroku

Snáď to do večera stihnem premýšľam a pomaly idem ku vode aby som dokončil čo som začal.Sústredím chakru do nôh a popravde ma to už nebaví a idem na vodu.Stojím na nej a vyrovnávam tok chakry aby som sa udržal čo najdlhšie .No moc to nevydržalo a padol som do vody.Bŕŕ do cela studená takto z rána.Dúfam že už nebudem padať lebo dostanem infarkt a to nechcempovedal som si a vyliezal som z vody.Pomaly som sústredil chakru do nôh aby som nespadol.Ešte pomalšie som išiel na vodu a zavrel som oči kôli lepšej koncentracií. Rátal som koľko vydržím ale stále som nepadal.Žeby som to mal ? spýtal som sa sám seba.Otvoril som oči aby som sa pozrel a v tej chvíli som padol.Toto nie je fér povedal som si a dupol som do vody.Celí mokrí som zase sústredil chakru aby sa to konečne podarilo a veľmi jemne som išiel na vodu.Vyskočil som no chakra mi zmizla a padol som do vody.Celí mokrý s cvakajúcimi zubami som vyšiel von a začal som klikovať aby som sa zahrial.Po chvíľke to zabralo a zase som sa začal sústrediť na koncentráciu chakry do nôh.Opäť som prišiel ku vode.Postavil som sa na ňu a prosil som aby som nespadol,Zdá sa že to zabralo potešil som sa a stále som stál.Aáááá mám nápad ako sa to naučiť čo najlepšie svitlo my v hlave.Skočil som na breh a rozhliadol sa po stromoch vhodných pre pomoc s tréningom.Ako pozerám zrazu som ich našiel.Tam sú, super povedal som si a utekal k nim.Tak teraz si tu nastražím ako keby pascu a spustím ju sám na seba keď budem na vode usmial som sa.Po pár minútach som to mal hotové a išiel som na to.Prišiel som na vodu a v ruke som držal špagát na spustenie,1,2,3 napočítal som si v hlave a spustil som pascu.Ako som sa išiel uhnúť tak som sa neudržal a padol som do vody.Hneď som vyliezol a nastražil svoju pascu znova.1,2,3 a zase som pustil pascu no tento raz som sa uhol ale neudržal som balans a padol som.Nemal som na výber a vyliezol som z vody a opäť som nastrážil pascu.Takto sa to opakovalo kým som už nevládal a netrafil ma jeden kunai do ruky.Auuu zakričal som a išiel som na breh aby som si to ošetril.Vyzliekol som si tričko a zaviazal som si ruku s ním.Toto ma nezastaví povedal som a išiel som ku pasci a pridal som dva kunaie.Keď sa nevyhnem asi budem mať riadny problém a prehltol som si.1.2.3 potiahol som špagát a vtom som videl ako na mňa letia kunaie.Vyskočil som do vzduchu dúfajúc že sa vyhnem.Našťastie som sa vyhol a dopadol som na nohy a stále som stál no netešil som sa dlho a pomaly som sa začal potápať....Keď som vyliezol tak som si dal na chvíľku pauzu.Po pauze som takto trénoval kým nebola tma a potom som si ľahol na trávu a čakal na senseia.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt august 12, 2010 1:24 pm

Katsue Ayaka

To to zvládla tak rychle?? Sakra nesmím zůstat pozadu. Došla jsem ke břehu, rozhodnutá to zvládnout. Tak jdu na to, Kiyoko, nenechám tě tak snadno vyhrát, zvládnu to taky, tak sleduj.
Dobře, musím si vzpomenout na včerejší tréning... Dnes by to mělo jít lépe, protože už nejsem tak vyčerpaná jako včera, když jsem se pokoušela udržet nahladině. Soustřeď se!!! Takže nahromadit chakru do noh... Dobře, to by bylo, teď přijde ta těžší část- udržet se nahladině. Tak jo!! To zvládnu!! řekla jsem hlasitěji, než bylo nutné. Zavřela jsem oči a kontrolovala svoji chakru. Už vím jak nato, takže by se to mohlo povést. Pomyslela jsem si. Chce si to jen věřit. Přesně, když si budu věřit, tak můžu zvládnout všehno. Ale teď se musím soustředit. Pořádně jsem se nadechla. Nejdřív jednu nohu. Pokud se udržím stabilně jednou nohou, mám zpoloviny vyhráno. Opatrně jsem vykročila... Takže, jak to bylo?? Jasně, už vím.. Uvolňovat konstantní množství chakry. Ani málo, ani moc. Stoupla jsem si na vodní hladinu apomalu jsem přenášela váhu na jednu nohu. Dobře, zatím se držím. Uvolňovala jsem chakru jak bylo potřeba. Hlavně se nesmím přestat soustředit.Teď zkusím druhou nohu.Sebrala jsem veškerou sebedůvěru a udělala jsem krok. Áááááá, sakra!!!!! Začala jsem se kymácet zestrany na stranu.Snažila jsem se soustředit a najít stabilitu. Musím něco udělat nebo spadnu. Hlavně se musím uklidnit a soustředit se na uvolňování správného množství chakry. Přece to teď nezkazím!! Zakřičela jsem. Začala jsem uvolňovat chakru v množství, které jsem uznala za vhodné. Po chvilce snažení jsem našla alspoň malou stabilitu, která mi dovolovala stát na hladině. Sice se nakláním a nestojím úplně rovně, ale aspoň nepadám.. A to je zatím dobře. Ale tím, že tu budu jen stát, se nic nenaučím. Myslím, že je načase se trochu zkusit projít. Udělala jsem další krok a snažila jsem se při tom nespadnout. Teda, toto ovládání a uvolňování chakry je celkem fuška, a to jsem si myslela, že že jsem v tom dobrá. Trochu jsem se pootočila a vykročila ze zadní nohy. Jenže na tento krok jsem neuvolnila dost chakry a ztratila jsem stabilitu. Už jsem cítila, že za chvíli spadnu, tak jsem skočila na břeh. No bezva... Ostatní už to zvládli a já ještě nic. Tak to teda ne!! Ještě jednou. Načerpala jsem chakru a znovu se postavila na hladinu. Tentokrát už oběma nohama. Chvíli jsem sebou házela asanžila se udržet rovnováhu. Tak sakra, soustřeď se... Kymácení přestalo a já jsem stála Skoro úplně klidně. Začínalo mi to už jít. Supeeeer.. Už jsem na to přišla. zakřičela jsem hlasitě. Nejdřív jsem se pomalu procházela po hladině, a když mi to šlo, tak jsem zkusila i běh. Při běhu ještě nemám stoprocentní jistotu. Pomyslela jsem si a šla jsem raději na břeh. Tak co?? Myslíte že jsem to už zvládla?? Zeptala jsem e ostatních. A usmívala jsem se.
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt august 12, 2010 1:30 pm

Seiji Ryoku-Hokage

Dobre vy dvaja máte voľno a ja tu ešte počkám na Kiyoko.Ľahol som si na zem a oprel sa o strom.To dúfam nebude trvať tak dlho pomyslel som si.Pozeral som sa na oblaky.


Naposledy upravil MesSk0 dňa Pi august 13, 2010 1:33 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt august 12, 2010 11:29 pm

Katsue Kiyoko

Po tom co jsem kousek uběhla po vodě jsem znovu ztratila rovnováhu a žuchla do vody. Musím na to jít pomalu jinak se to nenaučím nikdy. Vylezla jsem z vody a začala jsem koncentrovat čakru. Pomalu Jsem vstoupila na hladinu a trochu jsem se zakymácela. Soustřeď se!!! Podařilo se mi to ustát a získat docela dobrou stabilitu.Pomalu jsem vykročila dál, Ale po pár krocích jsem zase spadla. Všichni ostatní už to zvládli, jenom já jsem zase poslední!! pomyslela jsem si když jsem vylézala z vody. Musím to zkoušet dál!! Zase jsem stála na hladině...ale jenom stála. Jakmile se pokusím pohnout spadnu,ale nemůžu tu stát věčně!! zvedla jsem jednu nohy a posunula ji o kousek dál.Ztratila jsem rovnováhu, ale podařilo se mi to ustát.Zkusila jsem to znovu, pomalu jsem začala dělat další krok. Jakmile se noha dotkla hladiny , ztratila jsem rovnováhu a zase jsem spadla. Málo se soustředím! Nesmím myslet na tu studenou vodu dole, ale na trénink. Pomalu jsem vykročila a snažila se soustředit. Pár kroků se mi podařlo drže rovnováhu , ale pak jsem stejně spadla. Dobře ,takhle to nepůjde musím si to chvíli promyslet. Sedla jsem si na břeh. Musím si představil , že je to jen země ,po které jdu nebo něco vratkýho a nemyslet na to , že je to voda.Pomalu jsem stoupla na hladinu. Zvedla jsem hlavu výš a snažila jsem se dívat pred sebe a ne dolů. Rozešla jsem se a spadla do vody. Je mi už hrozná zima. Stěžovala jsem si v duchu. Byla jsem celá prokřehlá a pomalu jsem dostávala k vodě odpor. Zkusila jsem to znovu, ale zase jsem po prvních pár krocích spadla do vody. když jsem vylízala z vody odřela jsem si nohu o kámen. No bezva!! Vytáhla jsem obvaz a pro jistotu jsem si nohu obvázala.Začínala jsem být podrážděná. Dobře zkusím to úplně jinak... Vkročila jsem na hladinu , chvíli jsem stála a zavřela jsem oči. Pořádně jsem si vyčistila hlavu , ale oči jsem nechala zavřené. Rozpřáhla jsem ruce jako bych se pokoušela udržet rovnováhu na kládě.Soustředila jsem se jen na postupné uvolňování čakry do mých nohou. Velmi pomalu jsem udělala krok. Pořád jsem stála.Udělala jsem další krok. A pak další dva. Pořád se mi dařilo držet rovnováhu a nespadnout do vody. Udělala jsem dalších pár kroků. Bezva pořád stojím! pomyslela jsem si. Otevřela jsem oči. Byla jsem docela daleko od místa kde jsem začala. Měla jsem radost , že se mi to povedlo. Zkusila jsem to normálně. Ruce podél těla, oči otevřené. První krok jsem byla docela nejistá ,ale povedlo se mi to. Udělala jsem dálší krok. Bezva už mi to začíná jít! Pomalu jsem šla dál a pak jsem došla zpátky na břeh. Myslím že už to zvládám!! Na běh se zatím necítím, ale chuzi rozhodně zvládnu!
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyŠt august 12, 2010 11:58 pm

Seiji Ryoku-Hokage

Nestihol som sa ani diviť jak to všetci zvládli tak ľahko.Dobre Kyiko máš voľno ako ostatný.
Po oddychu sa pôjde na misiu,ešte vás budem informovať.
Usmial som sa.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyPi august 13, 2010 12:12 am

Katsue Kiyoko

Rozloučila jsem se z hokagem a vyrazila jsem domů. Při odchodu se ke mě připojila Ayaka a společně jsem šli domů. Už se těším na misi ,zajímalo by mě co budeme dělat.. přemýšlela jsem cestou.
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyPi august 13, 2010 1:22 pm

Atanake Hiroku

Prišiel som ku senseiovi a sadol som si vedľa neho a čakali sme na ostatných.Čo sa bude robiť? spýtal som sa ho zvedavo.Sedel som a čakal...
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyPi august 13, 2010 1:31 pm

Katsue Ayaka

Doběhly jsme se sestrou na cvičiště chvíli po Atanakem. Snad nejdeme pozdě. Lekla jsem se. Přišli jsme za nimi a čekaly, co nám Hokage oznámí.
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyPi august 13, 2010 1:38 pm

Seiji Ryoku-Hokage

Postavil som sa zo zeme.No tak zišli sme sa tu preto lebo ideme na misiu typu D.
Jedná sa o pomáhanie na záhrade a tak si otestujete aj svoje schopnosti.Vašou úlohou bude zozbierať ovocie zo stromu zasmial som sa.Tak ideme povedal
som im.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyNe august 15, 2010 4:15 am

Katsue Ayaka

Po odpočinku z mise jsme se s Kiyoko vydaly na tréninkové pole, jak nám řekl hokage. Jsem zvědavá, co za tohle zahradničení dostaneme... A taky co nás bude učit. Napadlo mě cestou. Na cvičiště jsme dorazily za chvíli. Atanake tu ještě nebyl, viděli jsme pouze hokageho. Sensei, tak jsme tady.. Posadila jsem se na zem a všichni jsme čekaly na zbívajícího člena týmu.
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyNe august 15, 2010 5:06 am

Atanake Hiroku

Pomalým krokom som došiel na cvičisko a nevedel som čo sa bude diať.Sadol som si na zem vedľa Ayaky.Pozrel som sa na senseia a čakal som...
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyNe august 15, 2010 5:06 am

Seiji Ryoku

Dobre ste tu už všetci.Tak môžem začať,idete sa učiť nové Jutsu tak mi povedzte čo by ste sa chceli učiť to je všetko usmial som sa.Sadol som si pod strom a čakal som na ich odpovede.

Spoiler:


Naposledy upravil MesSk0 dňa Po august 16, 2010 12:57 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyNe august 15, 2010 9:52 am

Katsue Ayaka

Přemýšlela jsem o různých technikách. Měla bych se zkusit naučit něco co bych mohla zvládnout. I když sestra se bude určitě chtít naučit lékařský ninjutsu..No já mám na to ještě čas.Nejdřív se budu učit vodní techniky.A až se zlepším v ovládání suitonu, budu se učit od sestry.Hmmm, chtěla bych se naučit techniku vodního vězení jako sestra...Prohlásila jsem nakonec po dohadování se se svým vnitřním já.


Spoiler:
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 EmptyPo august 16, 2010 1:00 am

Katsue Kiyoko

Chtěla bych se učit lékařské techniky , ale na to ještě nemám.. takže se asi naučím nějakou vodní techniku.Chvíli jsem přemýšlela... Chtěla bych se naučit techniku vodní vlny. Řekla jsem nakonec.

Spoiler:
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Tréning tým 1!   Tréning tým 1! - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Tréning tým 1!
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tréning tým 3!
» Tréning Klanu Sakkaku

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Text Game :: Herná miestnosť :: Konohagakure no Sato :: Herná miestnosť: Konohagakure no Sato :: Tréningy-
Prejdi na: