Naruto Text Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Text Game

By MesSk0 and Stanley
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Hľadať
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Posledná téma
» Kostra Charakteru/Návod pre Charakter
Ichiraku Rámen EmptyNe júl 22, 2012 1:26 am pre Vendo

» potrebujem poradit
Ichiraku Rámen EmptyPi máj 11, 2012 9:19 am pre Neji Hyūga

» Roethlisberger suffered setback with injured ankle vs. Browns
Ichiraku Rámen EmptyŠt január 05, 2012 1:25 am pre anylove

» Adobe Bows in Apple Feud
Ichiraku Rámen EmptySt november 09, 2011 8:19 pm pre sumtwo

» USC beats Cal for eighth consecutive time
Ichiraku Rámen EmptyPi október 14, 2011 3:14 am pre anylove

» Figi Naimoto
Ichiraku Rámen EmptyPo august 15, 2011 1:37 am pre Fyrgon

» fish oil capsules
Ichiraku Rámen EmptySt august 03, 2011 11:06 am pre Anonymný

» hi all guys
Ichiraku Rámen EmptyUt august 02, 2011 5:18 am pre Anonymný

» Opowiadania erotyczne
Ichiraku Rámen EmptyUt august 02, 2011 12:22 am pre Anonymný

» Virtually as chintzy as download
Ichiraku Rámen EmptyPo august 01, 2011 8:46 pm pre Anonymný

Hodiny
Ostatné




 

 Ichiraku Rámen

Goto down 
+2
Stanley
MesSk0
6 posters
AutorSpráva
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptySt august 04, 2010 7:13 am

Ichiraku Rámen

Tu si môžete kúpiť dobre jedlo a pekne sa najesť.


Spoiler:


Naposledy upravil MesSk0 dňa So august 28, 2010 9:44 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptySo august 28, 2010 9:41 am

Seiji Ryoku

Prišiel som,dobrý deň zachviľu si objednám len ešte na niekoho čakám pousmial som sa.

Dobre zatiaľ sa u nás posadte.

Len som prikývol hlavou a posadil som sa.

Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptySo august 28, 2010 11:03 am

Atanake Hiroku

Spolu s dievčatami som došiel ku Ichiraku ramenu a sadol som si a stoličku.Jeden Miso Ramen povedal som vedúcemu a čakal som.Medzi tým som sa pozrel na senseia a spýtal som sa čo to bude vlastne za misiu sensei ?
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptySo august 28, 2010 11:20 am

Seiji Ryoku

Dievčatá aj vy si objednajte usmial som sa.No ako to povedať,vaša misia bude doviesť jedného obchodníka do Suny.Keď sa najete tak vyrazíte ale bezo mňa.Máte dva dni na to aby ste tam prišli.Je to misia typu C.Keď sa chcete ešte niečo opýtať tak hovorte...
Aaa skoro som zabudol
vytiahol som peňaženku a každému som dal 100 ryo.To máte ešte stej misie usmial som sa.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptySo august 28, 2010 11:30 am

Katsue Ayaka

Tak já si dám taky jednou Miso ramen. Hmm, ty si taky určitě dáš to stejný, že? Podívala jsem se na sestru, a ta přikývla. Dobře, takže dvakrát. Usmála jsem se na obsluhu v Ichiraku.Vyslechla jsem si od senseie popis mise. Nedalo mi to a musela jsem se zeptat. Sensei, proč vlastně s námi taky nejdete? Je to naše druhá mise, no první pořádná mise, neměl by s námi jít někdo ..eh...zkušenější??
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptySo august 28, 2010 11:43 am

Atanake Hiroku

Naklonil som sa k Ayake a pošepkal som ja viem prečo má svoje dôvody jasné?.Ták dobrú chuť povedal som všetkým a začal som jesť.Hmm takže doviesť obchodníka do Suny povedal som si vážne.To nebude ľahké zvlášť v takom teple a dokonca do dvoch dní .Keď to prežijem budem len rád premýšľal som.Na takú cestu si nemôžeme brať moc vecí lebo nás to spomalí ale zase musíme mať čo jesť aj piť plus vybavenie.No a keď sa niekto zraní bude to len horšie domyslel som a prehltol posledný kúsok rámenu...
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptySo august 28, 2010 11:57 am

Katsue Kiyoko

Snědla jsem kousek ramenu.Chvilku jsem přemýšlela o misi. Hmmm do suny?.....Slyšela jsem že tam jsou hezcí kluci...Aaaa sakra na co to myslím?? Co sme to měli za misi?! ajo odvíst tam nějakýho obchodníka.Asi to nebude moc těžký když s námi sensei nejde. Zajímalo by mě proč s námi nejde...Začala jsem do sebe házet ramen a vtom mě něco napadlo. Ej Ayako, Atanake co takhle dát závod v jezení ramenu??
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptySo august 28, 2010 12:03 pm

Atanake Hiroku

Nie ďakujem Kiyoko už som dojedol a nemám záujem o to aby ma bolelo brucho.Ďakujem sensei môžete to zaplatiť povedal som z úsmevom a postavil som sa.Keby ma niekto hľadal budem doma a pripravovať sa na misiu že Ayaka povedal som a začal som sa zase smiať.Odchádzal som no stále som neprestával...
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptySo august 28, 2010 1:00 pm

Katsue Ayaka

Hej! Co je tu k smíchu! Zavolala jsem na Atanakeho. Hmm, dnes mi nic nedochází. Povzdechla jsem si. Ten trénink na mě měl nějaký velejší účinky. Hmm, ten mi očividně neodpoví, jen se pořád směje. Podívala jsem se k odcházejícímu Atanakemu, který mě dokonale ignoroval. Pak jsem se otočila na sestru. Promiň, ale když do toho nejdem všichni, tak to nemá cenu. Akorát by mi bylo blbě. Vzala jsem si hůlky z nádoby na stolku a pustila jsem se do jídla. Itadakimasu... Při jídle jsem přemýšlela o misi. Musí to být jednoduchá mise, když jdeme bez senseie..Ale stejně, tak brzo jít sami na takovou misi... Nemohla jsem myšlenky o misi vyhnat z hlavy. Mezitím jsem dojedla a čekala na sestru.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptySo august 28, 2010 1:17 pm

Katsue Kiyoko

Tsss. no jak chcete.Rychle jsem dojedla a vstala jsem. Tak naschle sensei, jdu se připravit na misi.Ayako turuješ se mnou? POčkala jsem až se sestra zvedne a potom jsme vyrazili domů, abysme se připravili na misi.
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptySo august 28, 2010 1:23 pm

Seiji Ryoku

No dobre vytiahol som ryo a zaplatil som.Drobné si nechajte usmial som sa.

Ďakujem a príďte zas.

Určite ešte prídem ale sám pomyslel som si.Išiel som preč.A čo tak keby oni mňa pozvali usmial som sa.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptyŠt september 23, 2010 9:32 am

Inuzuka Katsumi

Přišli jsme k obchůdku, kde prodávali nejlepší ramen v konoze. Na nápisu bylo napsáno červeně napsáno Ichiraku ramen. Teprve teď jsem si uvědomila, že mám hlad. Dneska se moje peněženka asi poňekud vyprázdní...Povzdechla jsem si. No tak se usaďte bando.. Otočila jsem se k týmu. Sedla jsem si na jednu z krajních židlí a Yukiko si lehla skoro pod židli. Ostatní z týmu se taky posadili. Po chvilce čekání přišla dívka a mile se usmála.

Vítejte u nás..Co to bude??

Dobrý večer... hmm, tak já jednou miso ramen usmála jsem se. Tak, objednávejte, než si to rozmyslím. Otočila jsem se na zbytek týmu
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptyPi september 24, 2010 4:50 am

Youichi Shuuhei

Zakručelo mi v brichu a rychlo som povedalJá taky jednou miso ramen...Usmial som sa už som si predstavoval ako ho jem. Dobrý miso ramen.Áno,si chutný...
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptyNe september 26, 2010 6:15 am

Kaemon Isayama
Já si dám taky to co oni, děkuji...pověděl jsem dívce a otočil jsem se k senseice. Sensei co budeme dělat zítra? A kdy už půjdeme na nějakou misi?
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptyNe september 26, 2010 6:58 am

Lun Sakkaku

Sadol som si o stoličku ďalej od ostatných a zamyslel som sa. Keď sa senseika opýtala čo si dáme pozrel som sa na servírkuJeden Ramen. A zase sa zamyslel. Ničomu som nevenoval pozornosť až dokial sa Kaemon nespýtal na to čo budeme robiť zajtra. vtedy som sa otočil smerom k Senseike a začal dávať pozor.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptyUt september 28, 2010 1:43 am

Inuzuka Katsumi

Hmm, čekala jsem, že se začnou ptát... Pomyslela jsem si, když se mě zeptal Kaemon na misi. Všichni tři se na mě otočili a čekali nějakou odpověď. Aaa..Co jim mám říct?! Já jsem ještě žádnou misi nepřipravovala..No dobře.. něco říct musím.. Eh.. Nechte se překvapit. Uvidíte zítra. Nebude to obtížná mise. Bude to přesně něco takového, co se hodí pro ninji, co se právě stali geniny. Zasmála jsem se. Ach jo.Budu muset nějakou misi vyhrabat. Yukiko se na mě vyčítavě podívala. Já vím, lhát se nemá..Ale nemůžu přeci říct, že jsem na to zapoměla! Podívala jsem se na ostatní, jak to vzali oni.
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptyPo november 01, 2010 1:02 am

Lun Sakkaku

Pozrel som sa na Senseiku potom na misku ktorá bola ešte na pol plná a odsunul som sa od stola. Tak ja musím už ísť ďakujem za rámen stretneme sa teda znova zajtra na cvičisku? Nečkal som na odpoveď a jednoducho som odišiel. No dobre teraz dúfam ,že Hokage ešte bude v pracovni. Ak nie tak budem musieť ďalšiu noc pretrpieť Po chvíľkovom behu som sa konečne dostal až k hokageho dverám. /dokončenie v miestnosti Hokageho pracovňa/
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptyŠt november 04, 2010 11:32 am

Youichi Shuuhei

Dojedol som rámen,postavil som sa a už som chcel odísť. No potom som si spomenul. A ako sa dozviem o tej misii? To za mnou príde? Senseika? Ako sa dozviem o misii? Zajtra sa máme niekde stretnúť alebo za nami niekoho pošlete alebo ako? Dopovedal som a sadol som si naspeť a čakal na odpoveď.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptyŠt november 04, 2010 1:24 pm

Inuzuka Katsumi

Právě jsem chtěla odpovědět Lunovi, ale asi měl na spěch, protože byl už daleko. Hmm, nechce se mi tu křičet přes celou konohu. Kam asi tak spěchal?? Chjo...Povzdechla jsem si... Po chvilce jsem se otočila na Youichiho, který mi položil skoro tu samou otázku. Ano, zítra kolem deváté ráno se tu sejdeme. A prosím mohl bys to vyřídit Lunovi? Usmála jsem se. Opravdu se mi tam nechce jít a vyřídit mu to, těším se už domů. A nesmím zapomenout na tu misi, snad něco pro náš tým bude. Zamyslela jsem se. Youichi se už chystal k odchodu, tak jsem tam zůstala jen já a Kaemon.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptySo november 06, 2010 5:17 am

Kaemon Isayama

Přemýšlel jsem, jestli bych měl už taky odejít. Dojedl jsem ramen a pomalu jsem se začal zvedat ze židle. Už jsem chtěl odejít když sem si na něco vzpomněl..plácnul jsem se do hlavy a otočil se zpátky k senseice. Naschle sensei už asi půjdu domů....a děkuji za rámen.Otočil jsem se směrem ke dveřím a vyrazil domů. Hmmm...co to bude za misi? Něco co se přesně hodí pro genniny? Doufám že to není ta proslulá kočka.....
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen EmptyNe november 21, 2010 8:40 am

Inuzuka Katsumi

Naschle... Odpověděla jsem Kaemonovi. Tak Yukiko, teď jsme tu zůstali jen my dvě. Usmála jsem se na fenku. Půjdem domů.. Co říkáš? Yukiko se zatvářila šťastně a zvedla se z pod židle. Už se taky těšila domů, stejně jako já. Posbírala jsem misky po svém týmu a položila je na výdejní pult. Platím. Vytáhla jsem peněženku a zaplatila jsem požadovanou částku za ramen. No, nestálo mě to zase tak moc... Yukiko, jdeme. Ještě jsem se podívala k obsluze. Nashledanou.
Číšnice se mile usmála:Děkuji a přijďte prosím zas.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ichiraku Rámen Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ichiraku Rámen   Ichiraku Rámen Empty

Návrat hore Goto down
 
Ichiraku Rámen
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Text Game :: Herná miestnosť :: Konohagakure no Sato :: Herná miestnosť: Konohagakure no Sato :: Zvláštne miesta v Konoha-
Prejdi na: