Naruto Text Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Text Game

By MesSk0 and Stanley
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Hľadať
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Posledná téma
» Kostra Charakteru/Návod pre Charakter
Pracovňa Hokageho EmptyNe júl 22, 2012 1:26 am pre Vendo

» potrebujem poradit
Pracovňa Hokageho EmptyPi máj 11, 2012 9:19 am pre Neji Hyūga

» Roethlisberger suffered setback with injured ankle vs. Browns
Pracovňa Hokageho EmptyŠt január 05, 2012 1:25 am pre anylove

» Adobe Bows in Apple Feud
Pracovňa Hokageho EmptySt november 09, 2011 8:19 pm pre sumtwo

» USC beats Cal for eighth consecutive time
Pracovňa Hokageho EmptyPi október 14, 2011 3:14 am pre anylove

» Figi Naimoto
Pracovňa Hokageho EmptyPo august 15, 2011 1:37 am pre Fyrgon

» fish oil capsules
Pracovňa Hokageho EmptySt august 03, 2011 11:06 am pre Anonymný

» hi all guys
Pracovňa Hokageho EmptyUt august 02, 2011 5:18 am pre Anonymný

» Opowiadania erotyczne
Pracovňa Hokageho EmptyUt august 02, 2011 12:22 am pre Anonymný

» Virtually as chintzy as download
Pracovňa Hokageho EmptyPo august 01, 2011 8:46 pm pre Anonymný

Hodiny
Ostatné




 

 Pracovňa Hokageho

Goto down 
+2
Andy-Chan
MesSk0
6 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyPo august 09, 2010 5:02 am

Tu vás Hokage zaradí do týmu.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyPo august 09, 2010 5:28 am

Katsue Ayaka

Ayaka stála před dveřmi do kanceláře Hokageho. Po chvíli přemýšlení, jestli má vejít, sebrala odvahu a zaklepala na dveře.
"Vstupte" ozvalo se z kanceláře.
Ayaka vstoupila.
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyPo august 09, 2010 5:38 am

Naruto Uzumaki

Ahoj ty si tu asi kvôli zápisu do týmu povedal som.
Nepočkal som ani na odpoveď a hneď som povedal budeš v týme 1,budem tvoj dočasný sensei.Vytvoril som jedného Kage: Bunshin a odišli sme na cvičisko.

Spoiler:


Naposledy upravil MesSk0 dňa Št september 02, 2010 7:23 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyŠt september 02, 2010 7:13 am

Lun Sakkaku

Pomaly vchádzam do budovy kde by mala byť hokageho kancelária. Svoj dlhý plášť ktorý siaha až po zem mi úplne zakrýva ruky takže mi robí trocha problém zatlačiť kľučku. .Toto je ono! Tu sídli najsilnejší muž z Konohy Opatrne som vošiel dnu. Hokage by mal byť na najvyššom poschodí Opatrne som zaklopal na dvere do Hokageho kancelárie. Dúfam , že ma zaradí do nejakého týmu. Na ihrisku klanu Sakkaku už nemám naozaj čo robiť Po zakopaní som odstúpil asi meter od dverí aby sa dali otvoriť. Keby náhodou niekto práve chcel odísť. Dúfam , že tam Hokage je nerád by som si túto prechádzku zopakoval aj zajtra Klan sídli na druhej strane Konohy ako hokageho pracovňa .
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyŠt september 02, 2010 7:22 am

Naruto Uzumaki

Započul som klopanie.Ďalej povedal som.Sedel som na kancelárskom kresle a čakal som čo ten mladí zo seba vypotí.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyŠt september 02, 2010 7:29 am

Lun Sakkaku

Dlhý biely plášť sa mi zachytil o prah. Stávalo sa my to docela často. Tak toto je fakt trápne prvé stretnutie a hneď som na smiech! Dobrý deň ja som Lun Sakkaku z klanu Sakkaku na juhu dediny. Chcel by som sa ako nový genin zaradiť do nejakého týmu. Kvôli tréningu a misiám. V momente ak osom to dopovedal moja tvár zase nabudla úplne neutrálny až smutný výzor. Dúfam , že sú ešte nejaké týmy volné
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyŠt september 02, 2010 7:38 am

Naruto Uzumaki

Jaj preto si tu moc mi to nepáli usmial som sa.Budeš v týme dva povedal som presvedčene.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyŠt september 02, 2010 9:19 am

Lun Sakkaku

Ehm prepáčte a kto je môj sensei za kým mám ísť?Nechápavo som sa spýtal.
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyŠt september 02, 2010 9:58 am

Youichi Shuuhei

Vošiel som do budovy kde by mal byt Hokage. Celý nervózny som pomaly išiel k miestnosti kde by sa mal nachádzat. Opatrne som zaklopal a čakal na pozvanie dnu.
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyŠt september 02, 2010 11:02 am

Naruto Uzumaki

Vstúpte.To tu je toľko práce pomyslel som si.Kto to tak môže byť ?
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyŠt september 02, 2010 11:08 am

Youichi Shuuhei

Youichi so širokým úsmevom na tvári z toho že konečne ho pozvali dnu vošiel. Ešte že som pred minutou zamietol nápad odísť a vrátiť sa zajtra Dobrý den,ja sem Youichi Shuuhei.Prišiel som vás požiadať o zaradenie do týmu Po dopovedani Youichi nahodil ešte večší úsmev akoby čakal že Hokage mu zato dá niečo dobré.
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyŠt september 02, 2010 11:12 am

Naruto Uzumaki

Super povedal som.Si v týme dva,môžeš sa rovno zoznámiť s tímovým partnerom usmial som sa.Môžete ísť zatiaľ domov alebo sa prejsť po Konohe váš sensei je mimo dediny.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyŠt september 02, 2010 11:16 am

Lun Sakkaku

Potom čo som počul zaklopanie vošiel dnu neznámi ninja. [/i]Kto to je? [i] ešte skôr ako som sa stihol pozdraviť začal sa rozprávať s hokagem. Takže ty budeš somnou v týme? Ja som Lun a ty si?Opatrne sa opýtal.


Naposledy upravil Lun dňa Št september 02, 2010 11:19 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyŠt september 02, 2010 11:18 am

Youichi Shuuhei

Youichi sa zlakol ked k nemu prehovoril neznámy hlas a v tom si uvedomil To je asi moj týmový partnerYouichi sa otočil a v tom si všimol asi rovnako starého chlapca ako je on a začal sa s ním rozpravaťAsi to tak vyzerá.Som s tebou v týme. Ja som Youichi. Teší ma
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyŠt september 02, 2010 11:22 am

Lun Sakkaku

Tak sme sa zoznámili a ja idem otočil sa od Youichiho smerom k dverám no vtedy ho napadlo.Prepáčte Hokage-sama a ako sa dozvieme ,že nový sensei prišiel?
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyŠt september 02, 2010 11:28 am

Naruto Uzumaki

Pošlem pre vás Kage bunshin.A potom chodte na tréningové pole.
Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyŠt september 02, 2010 11:34 am

Lun Sakkaku

Lun sa iba kývol hlavou na znak ano a odišiel. Pred budovou hokageho sa začal rozhodovať.Hmm Sensei môže prísť hocikedy čo budem zatiaľ robiť? Poprezerám si túto časť Konohy? Alebo sa vrátim naspeť?- to nie pomocou genjutsu ktoré skrýva náš klan by ma kagebushin nemusel nájsť. Tak teda idem rovno na to cvičisko tam ho počkám. Idem veľmi pomalou chôdzou ku cvičisku.
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyPi september 03, 2010 5:02 am

Youichi Shuuhei

Youichi tiež prikívol a už len povedal Dovidenia A sa rozbehol von z miesnosti Musím dobehnúť svojho týmového partnera a zoznámiť sa s ním trocha. Ale kde by som ho mal začať hladaŤ? Youichi si sadol na lavičku a začal premýšlať. Mám to. Pojdem sa pozret na cvičisko. Možno akorát aj dorazí Sensei A Youichi sa rozbehol smerom k cvičisku.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptySo september 04, 2010 10:46 am

Inuzuka Katsumi

Prošla jsem hlavní branou konohy. Konečně doma... Pomyslela jsem si. Toto byla celkem dlouhá mise. Podívala jsem se na Yukiko. Pojď, Yukiko, musíme podat zprávu o výsledku mise hokagemu. Ať už to máme za sebou...těším se, až si doma pořádně odpočinu. Přidali jsme do kroku a za chvíli jsme stáli před nejdůležitější budovou v konoze. Tak, jdeme dovnitř. Moje psí parťačka jen zavřela oči a přikývla, taky se těšila až se pořádně prospí. Vyšli jsme pár schodů a ocitli jsme se před dveřmi do Hokageho kanceláře. Obě jsme se na sebe podívali. Zaklepala jsem a čekala až nás pozve dovnitř.
Návrat hore Goto down
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptySo september 04, 2010 1:10 pm

Naruto Uzumaki

Niekto vstúpil do vnútra.Bola to Jouninka z klanu Inuzuka.Po ťažkej misií mi podala správu a určite sa tešila domov na oddych.Mam pre teba zlú správu usmial som sa.Budeš sensei týmu dva.

Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyNe september 05, 2010 4:05 am

Inuzuka Katsumi

Předala jsem zprávu, a čekala jsem až mě konečně pustí domů. Podívala jsem se na hokageho a jeho výraz mě poněkud zneklidnil. Podívala jsem se na Yukiko... Hmm, snad nás nechce poslat na další misi. Vyslechla jsem si hokageho žádost.. No skvělý, tohle možná ještě zvládnu... Zase trénovat nováčky.. ufff... No.. uvidíme co budou zač. Nebyla jsem z toho zrovna nadšená a moje psí parťačka taky ne. Rozumím, hokage sama. Odešla jsem z hokageho kanceláře. Ufff, Tak myslím, že odpočinek bude muset počkat... Povzdechla jsem si nahlas. Yukiko, dnes si nějak potichu..Tebe se to netýká, ty se můžeš prospat i na cvičišti. Fenka jen přikývla a pokračovali jsme v cestě.
Návrat hore Goto down
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyNe október 31, 2010 9:16 am

Kyrogue Izuna


Vesel sem do budovy Hokage,vyběhl sem schody až na vrchol budovy kde stály krásně zdobené dveře.Pomalu sem k nim došel,zaklepal a čekal až uslyším hlas hokageho
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyNe október 31, 2010 10:12 am

Uzumaki Naruto

Z papírování, kterýho jsem měl až nad hlavu mě vyrušilo zaklepání. Protáhl jsem se na židli. Kdo to může být? Vstupte!! Do místnosti vstoupila osoba mě neznámá. Hmm, řekl bych, že to bude další z nových geninů. Tak, co tě jsem přivádí a kdo vůbec jsi?
Návrat hore Goto down
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyNe október 31, 2010 10:16 am

Kyrogue Izuna

Podíval jsem se kamenným pohledem na Hokageho,

"Kyrogue Izuna,žádám o převelení do nějakého týmu"
Řekl jsem tak potichu že se nejspíš Hokage musel natahovat aby mě slyšel
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho EmptyNe október 31, 2010 10:29 am

Uzumaki Naruto

Hmm, netváří se zrovna příjemně...A ještě k tomu skoro šeptá. Takže Kyr... Ehm.. Izuno. Dnes mám moc práce a papírování. Do zítřka tvoji žádost o tým vyřídím. Přijď zítra touto dobou do pracovny. Asi čekal, že ho zařadím do týmu hnedka. Zívl jsem si. Dnes už jsem opravdu vyřízenej. To papírování mi leze na mozek. Podíval jsem se znovu do papírů. Můžeš zatím jít.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pracovňa Hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho Empty

Návrat hore Goto down
 
Pracovňa Hokageho
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Text Game :: Herná miestnosť :: Konohagakure no Sato :: Herná miestnosť: Konohagakure no Sato-
Prejdi na: