Naruto Text Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Text Game

By MesSk0 and Stanley
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Hľadať
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Posledná téma
» Kostra Charakteru/Návod pre Charakter
Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyNe júl 22, 2012 1:26 am pre Vendo

» potrebujem poradit
Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyPi máj 11, 2012 9:19 am pre Neji Hyūga

» Roethlisberger suffered setback with injured ankle vs. Browns
Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyŠt január 05, 2012 1:25 am pre anylove

» Adobe Bows in Apple Feud
Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptySt november 09, 2011 8:19 pm pre sumtwo

» USC beats Cal for eighth consecutive time
Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyPi október 14, 2011 3:14 am pre anylove

» Figi Naimoto
Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyPo august 15, 2011 1:37 am pre Fyrgon

» fish oil capsules
Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptySt august 03, 2011 11:06 am pre Anonymný

» hi all guys
Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyUt august 02, 2011 5:18 am pre Anonymný

» Opowiadania erotyczne
Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyUt august 02, 2011 12:22 am pre Anonymný

» Virtually as chintzy as download
Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyPo august 01, 2011 8:46 pm pre Anonymný

Hodiny
Ostatné




 

 Pracovňa Hokageho

Goto down 
+2
Andy-Chan
MesSk0
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyNe október 31, 2010 10:31 am

Zaskočený touto odpovědí sem obratem odešel za rámusu zabouchnutých dveří
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyPo november 01, 2010 1:08 am

Lun Sakkaku

Silno som zabúchal na dvere a vošiel dnu. Dobrý deň. Ja som Lun Sakkaku člen týmu 2 a člen klanu Sakkaku! Asi aj jediný normálny ak sa to zatial dá povedať! b]Mám na vás prosbu. Nenašiel by sa pre mňa nejaký volný byt mimo oblasti môjho klanu? Nerád by som sa tam vracal ak poznáte môj klan chápete prečo. O peniaze sa nebojte môj klan ich má dosť! Zaplatím si za ten byt. [/b]Pozrel som sa na Hokageho a čakal čo vide z jeho úst
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyPo november 01, 2010 7:41 am

Uzumaki Naruto

Při vyřizování další hromady papírů, kdosi zaklepal na dveře a vstoupil aniž by počkal na nějaké "vstupte". Tady si z toho každej dělá holubník, ti mladí jsou drzejší a drzejší....Hmm, to mi připomíná moje staré já. Usmál jsem se. Nechal jsem papírování a vyslechl si žádost nově příchozího. Hmmm... Takže..Lune, samozřejmě chápu tvoji žádost a myslím si, že pro tebe to je jen dobře začlenit se do normálního života. Emm..Moment.. Kde to jen bylo...Někde tady musí být! Dobýval jsem se do šuplíku, kde nebyl zrovna pořádeka hledal klíče od svého starého domu z mládí. Aa.. mám je!! Zasmál jsem se cekem nahlas. Vzal jsem klíče o položil před Luna na stůl. Toto jsou klíče od mého starého domu. Už ho nepoužívám a nikdo jiný v něm nebydlel, takže pokud máš zájem a potřebuješ ten dům rychle tak tady máš klíče. Samozřejmě že nejdřív se můžeš jít podívat, jestli ti bude vyhovovat. Podíval jsm se na genina a čekal na jeho odpověď.
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyPo november 01, 2010 8:21 am


Lun Sakkaku

Byt Hokageho? Ja som nežiadal villu ale keď je tak srdečný ber kým dávajú Chvýlka zamyslenia. Vzal som kľúče zo stola . Bola na nich kľúčenka psa a napísaná adresa. Nebojte sa aj tá najväčšia diera by bola lepšia ako...No dobre tak ja sa tam hneď nasťahujem. Vzal som klúče zo stola a odišiel som pri odchode som sa pozdravil a poďakoval. Nájsť tu adresu mi chvíľku trvalo hlavne preto lebo som hladal majestátnu budovu v ktorej syn 4 hokageho býval no to čo som našiel sa tomu ani nepodobalo. Malá stará izba z jednou posteľou a pár skrinkami. Malinká kuchynka v tom prachu uplne zanikla. V tomto tu býval 6 hokage? Čo to má znamenať? V tom momente mi došlo prečo mu nerobilo problémi dať mi svoj starý byt uplne zadarmo.Nemal totiž žiadnu cenu. Ach jaj no dobre lepšie ako... už len sa vrátiť do klanu pre pár vecí...[i]
Návrat hore Goto down
Izuna
Genin
Genin



Počet príspevkov : 22
Join date : 31.10.2010

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyPo november 01, 2010 12:17 pm

Kyrogue Izuna

Tak jsem po nudných 24 hodinách opět šphal po schodech budovy hokage.
Pokuď to opět přesune na další den,asi se z hokageho-sama zblázním říkal jsem si když sem došel k dveřím do pracovny a hlasitě sem zabouchal
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyUt november 02, 2010 10:48 am

Uzumaki Naruto

Vstupte!! To papírování snad nikdy nedodělám...Pomyslel jsem si. Do místnosti vstoupila už známá tvář. Aaaa, to jsi ty. Podíval jsem se na nově příchozího genina. To jsi ty, co tu včera tak mlátil dveřma co? Zasmál jsem se. Tenhle má docela dost sebevědomí, hmm... Co se týče týmu, tak zatím nejsou další členové. Takže to uděláme tak, že zatím budu tvuj sensei já. Stejně si potřebuju od toho papírování chvíli odpočinout. Vstal jsem ze židle a protáhl jsem se. Po celodením sezení za stolem jsem byl už celkem ztuhlý.
Kage bushin no jutsu! Po vytvoření pečetí se objevil vedle mě můj klon. Tak, ty papíruj a my půjdem na tréninkové cvičiště. Řekl jsem klonu. S Izunu jsme vyšli z kanceláře...
/Dokončení na tréninku/
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyNe november 07, 2010 3:13 am

Youichi Shuuhei

Po tom čo som odišiel z Ichiraku ramen som premýšlal nad tým kde by mohol tak byť Lun. Prečo mu to musím ja povedať. Prečo nemohla poslať svojho psa nech ho vystopuje kde je a predá mu odkaz? Asi pojdem za hokagem a spýtam sa ho kde sa nachádza Lun. A išiel som za Hokagem. Prišiel pred pracovňu kde som pred pár dňami stál a vybavil si ako ma zaradil do týmu a ako som spoznal Luna.Dúfam že teraz tam nikdo iný ako Hokage nebude. Nerád by som sa znova niekoho neznámeho zlakol. Zaklopal som a čakal na prijatie.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyNe november 07, 2010 3:21 am

Uzumaki Naruto

Vstupte! Do místnosti vešel další gennin z týmu Inuzuka. Podíval jsem se na něj a opřel jsem se rukama o stůl. Co potřebuješ? A čekal jsem na odpověď.
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyNe november 07, 2010 12:09 pm

Ichini Hiizou

Už by ma mohli prestať posielať samú na misie typu B a A je to strašná fuška. Nieže by mi to robilo problémy al eje to dosť nuda ísť ,pobiť pár ninjov vrátiť sa sem tam vziať cestou nejaký svitok ... Ach nech ma pridelia do týmu aby som mohla ísť už aj na nejaké S-ká. Znudene som si mrmlala cestou do hokageho kanclu. Namiesto zaklopania som však vyskočila pár okien hore a vtrhla do jeho kancelárie. Zdravím Hokage-sama tu je ten zvitok po ktorý ste ma poslal. A ehm nejako ste pozabudli povedať ,že ten muž čo ho mal mať má 4bratov ,ktorí sú tak na mojej úrovni! Ale to je jedno ten zvitok nieje jediná vec pre ktorú som tu. Chcem byť zaradená do týmu.
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyNe november 07, 2010 12:22 pm

Youichi Shuuhei

Vošiel som do miestnosti a práve v tú chvílu cez okno skočil dnu niaky shinoby a ja som sa zlakol. Zatial čo sa rozprával s hokagem som predýchaval a snažil sa ukludniť. Keď sa dorozprávaly a ja som sa ukludnil tak som povedal hokagemu. Prosím neviete kde sa nachádza Lun Sakkaku. Miesto jeho klanu je totiž neznáme. A potrebujem mu niečo oznámiť.Táto miestnosť ma nemá rada. Vždy keď sem vojdem tak sa skoro poserem od strachu.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyPo november 08, 2010 6:53 am

Uzumaki Naruto

Do místnosti vtrhla oknem jouninka, která se vracela z mise. Ichini, kolikrát jsem říkal, že bych ocenil, kdyby jsi chodila dveřmi, jako ostatní.. Jinak dobrá práce.. vzal jsem si od jouninky svitek. Teď se o něj už postarám já. A co se týče těch bratrů..Neměli jsme zrovna podrobné informace, ale jak vidím tak jsi to zvládla dobře. Omluvně jsem se zasmál. Můj pohled spadl na čekajícího Youichiho, kterému bylo čekání zřejmě nepříjemné. Pokud hledáš Luna, tak ten tu před nějakou chvílí byl, ale odešel. Nejspíš ho najdeš v mém bývalém domě. pokud je ti všechno jasné, tak můžeš odejít. Už jsem si ho dále nevšímal a otočil jsem se zpátky na jouninku. Říkala jsi, že bys chtěla být sensei týmu? Samozřejmě to není poblém, právě naopak... Jouninů, kteří jsou ochotní vzít tým, je celkem málo. A zrovna se nám přihlásil nový gennin a já nemám tým a ani senseie. Pokud teda máš zájem, budeš sensei týmu 3. Izunu najdeš na cvičišti. Pokud můžeš, byl bych rád kdyby jsi tam šla už teďka a alespoň můžeš poslat mé pravé já zpátky do kanceláře. Čekal jsem jak zareaguje.
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyPo november 08, 2010 7:49 am

Ichini Hiizou

Počkať ste ma nepochopil! Ja nechcem byť senseika ja chcem byť v týme najlepšie v nejakom z 2 jouninmi však viete ,že sama môžem robiť len B misie a slabšie A . S týmom by som mohla ísť aj na S.
Prelaknute som pozerala na hokageho v nádeji ,že ma nedá do nejakého týmu so samými genninmi. Ja som nemala ešte na starosti nejakých krpcov. Neviem veliť týmu , ktorý má problémy s misiami typu D. Toto mi nemôžete urobiť!
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyŠt november 11, 2010 3:33 am

Uzumaki Naruto

Jo takhle...Sakra, nemám zrovna žádnej volnej tým, ale jak jí to říct?Podíval jsem se na jouninku. Eeh, Ichini, Teďka není žádnej volnej tým - většina týmů je na misích a já nevím, kdy se vrátí...Já opravdu potřebuju jounina, který by si vzal tým 3. Já jako hokage nemám čas se tomuto týmu věnovat a zatím jsem žádného jounina nesehnal. Ichini, nevzala by jsi ten tým jako senseika alespoň dočasně, než někoho najdu?
Návrat hore Goto down
Lun
Genin
Genin
Lun


Počet príspevkov : 50
Join date : 31.08.2010

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyŠt november 11, 2010 6:34 am

Ichini Hiizou

Ste si vedomí ,že ste mi slúbil tým hokage-sama ešte pred viac ako mesiacom a teraz mi tu hovoríte ,že ma potrebujete pre nejaké decká. Neurobil ste mi radosť. Ale keď ste tak pekne požiadal tak si ten tým vezmem ale len dočasne !? [i]Sakra trénovať decká ešte mám v čistej pamäti ako som bola dieta ja a ako sme vymýšľali čo urobíme senseiovi keď príde... Idem teda na cviciskovyskočila som z okna.
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptySt november 17, 2010 2:18 am

Hisagi Kazeshini

Kedže som tu bol nový v tejto vesnici tak som mal trocha problém nájsť budovu v ktorej je pracovňa hokageho. A keď som ju už našiel tak mi aj dosť dlho trvalo najsť presne tú miestnosť kde je hokage. Prečo nemožu dávať nováčikom mapy? Prišiel som pred dvere a z vnútra sa nič neozívalo. Čo ak tam neni? Išiel som sem dnes zbitočne? Alebo možno má len niaku prácu. Mám ho vyrušiť? Po dlhom premýšlaní som zaklopal na dvere a čakal.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptySt november 17, 2010 9:16 am

Uzumaki Naruto

Nestačil jsem Ichini odpovědět. Ani nečekala na odpověď a vyskočila z okna. Uff, nevypadala zrovna nadčeně...Sakra, poslední dobou jsou velké problémy s novýmy týmy. Je nedostatek ochotných jouninů se nějakého týmu ujmout...No asi i lituju tým 3..Zasmál jsem se.
*zaklepání na dveře*
Kdo to zase je?? Tady není ani chvíli klid... Vstupte. dveře se pomalu otevřely, a do místnosti vstoupila osoba mě neznámá. Podíval jsem se na něj. Hmm, že by další nováček? Pojď blíž a nestůj tam u dveří... Co potřebuješ? Opřel jsem se o opěradlo na židli a čekal co odpoví.
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptySt november 17, 2010 10:20 am

Hisagi Kazeshini

Vstúpil som a som sa rozhliadol po miestnosti. Zo stolom ako som aj čakal sedel hokage. Takže on o mne ešte nič nevie. Dúfam že to že som prišiel z inej vesnice a že som už chunin vie. Dobrý. Ja som Hisagi Kazeshini. Prišiel som sem kvoli požiadaniu o tým. A ešte pred tým aok mi niaky dáte tak by som vám chcel povedať, že ja som sem prišiel z inej vesnice kde my zavraždily celý tým a ja jediný som prežil a že už som chunin. Toto som povedal a už som len čakal ako sa zatvári hokage.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyŠt november 18, 2010 10:36 am

Uzumaki Naruto

Hmm? To je ten chuunin?? Čekal jsem někoho jiného...Vím že jsem podepsal povolení, pro vstup do naší vesnice, ale že přijde tak rychle?? Ani jsem ho pořádně neprověřil, ale podle toho co psali z jeho vesnice by měl být v pořádku.. ještě že jsem nechal ten dokumment prověřit.. Dělat to těď na rychlo by bylo složité...
Ano, už jsem o tobě slyšel...Nečekal jsem, že tě tu uvidím tak brzy. Co tě vlastně do naší skryté Listové přivedlo? Tentto důvod nějak v dokumentu zapoměli uvést, tak se tě zeptám rovnou. Co se týče týmu.. Už vím kam tě zařadím. Nebo spíš ani jinou možnost nemám.... Zamyšleně jsem se na Hisagiho podíval a opřel jsem se rukou o stůl.
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyPi november 19, 2010 4:30 am

Hisagi Kazeshini

Pozrel som sa na hokageho a začal premýšlať. Hmm...Tak on neviem dovod prečo som prišiel do tejto vesnice No viete...Ja som bol pridelený do týmu jednému z najlepších Jouninov vo vesnici. Ale to bolo akorát keď sa robili chuninske skúšky. Tak ja som musel čakať. Zatial som spravil s mojim týmom vela mysií a cela sme trénovaly. A chuninské skúšky som potom zvládol bez problémov. Ale postupom času si vedenie vesnice začalo myslieť že keď sme taký dobrý tak by sme mohli niečo viac. Tak nás chceli zabiť. No a to je celý príbeh prečo som tu. Dúfam že to pochopil.
Návrat hore Goto down
madara
Genin
Genin



Počet príspevkov : 5
Join date : 07.11.2010
Age : 27
Bydlisko : Vrchlabi

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptySo november 20, 2010 11:17 am

Tobimaru Hyuuga

Vstupuju do budovy hokageho a jdu si k jeho kanceláři. Celý natěšený si jdu a při tom čtu knížku. Říkám si, jak asi bude vypadat náš Hokage a jaký asi bude? Jsem před rveřmi, a ťukám
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptySo november 20, 2010 12:09 pm

Uzumaki Naruto

Vyslechl jsem si Higashiho příběh. Zajímavé...ale stejně jsem se nedozvěděl, proč jsem vlastně přišel.. Takže...
*zaklepání na dveře*
Huh?? kdo je zase tohle? To mě nikdo nenechá nic v klidu dořešit? jindy jsem nikdo nepřijde jak je den dlouhý, ale poslední dobou je tu opravdu provoz... Počkej chvíli. Promluvil jsem k Higashimu. Zaměřil jsem svoji pozornost ke dveřím a poněkud unaveně jsem zareagoval na klepání. Vstupte.... Čekal jsem, kdo to vejde tentokrát do kanceláře...
Návrat hore Goto down
madara
Genin
Genin



Počet príspevkov : 5
Join date : 07.11.2010
Age : 27
Bydlisko : Vrchlabi

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptySo november 20, 2010 12:30 pm

Tobimaru Hyuuga

Otevírám dveře celý zpocený a nervozně si uklízím knížku, aby ji hokage neviděl. . Oba se na mě otočili a já na chvíli zapoměl, co jsem to vlastně chtěl. Po chvilce jsem se vzpamatoval a přišel blíž k hokageho stolu, abych se představil. Dobrý den hokage-sama, chtěl bych vás požádat o zařazení do týmu
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptySo november 20, 2010 1:18 pm

Uzumaki Naruto



Ah, další žádost o zařazení do týmu.. to mi to nemůžou poslat písemně a čekat až jim to potvrdím?...

*
Pravý Naruto se vrátil do kanceláře a jeho klon zmizel*
Aj, jsem zase zpátky... A hned se mi do hlavy nahrnulo moc informací najednou.. chudák můj klon... Takže vy dva chcete zařadit do týmu?? To se velice hodí.. Zrovna máme otevřený tým tři, kde je jen sensei a jeden gennin. Takže vám zařadím tam. Teď jsem se zaměřil hlavně na Hisagiho. Ty jsi chuunin, takže počítám, že jsi zkušený, ale tohle jsou geninové, co vylezli z akademie. Budeš muset mít trpělivost a kdyžtak jim pomáhat s tréninkem.. Jasné? Když si pospíšíte, možná ještě něco stihnete. Senseika a Izuna jsou v základní tréninkové aréně. Pokud je vám všechno jasné můžete jít. Snad jsem na nic nezapoměl...
Návrat hore Goto down
Shuuhei
Genin
Genin



Počet príspevkov : 34
Join date : 02.09.2010
Age : 28
Bydlisko : Šaľa

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyNe november 21, 2010 12:25 am

Hisagi Kazeshini

Otočil som sa a pozrel na nového týmového partnera a potom znova na hokageho a povedal Ďakujem hokage-sama. Potom som sa otočil speť na týmového partnera No tak mi budeme potom týmový partneri. Ja som Hisagi Kazeshini. Pojdeme spolu teraz na cvičisko?
Návrat hore Goto down
madara
Genin
Genin



Počet príspevkov : 5
Join date : 07.11.2010
Age : 27
Bydlisko : Vrchlabi

Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 EmptyNe november 21, 2010 1:07 am

Hyuuga Tobimaru


Stojím před hokageho stolem. Najednou jsem si všiml, že se na mě můj budoucí parťák otáčí, tak se mu představím. Ahoj, já jsem Tobimaru Hyuuga, těším se na naši spolupráci. Usmál jsem se. A Vám Hokage-sama děkuji za zažazení do skvělého týmu. Otočil jsem svoji pozornost k Hokagemu. Podíval jsem se ke dveřím.. Tak tedy můžeme jít Hisagi
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Pracovňa Hokageho   Pracovňa Hokageho - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Pracovňa Hokageho
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Text Game :: Herná miestnosť :: Konohagakure no Sato :: Herná miestnosť: Konohagakure no Sato-
Prejdi na: