Naruto Text Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Text Game

By MesSk0 and Stanley
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Hľadať
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Posledná téma
» Kostra Charakteru/Návod pre Charakter
Súkromné miesta/Dom EmptyNe júl 22, 2012 1:26 am pre Vendo

» potrebujem poradit
Súkromné miesta/Dom EmptyPi máj 11, 2012 9:19 am pre Neji Hyūga

» Roethlisberger suffered setback with injured ankle vs. Browns
Súkromné miesta/Dom EmptyŠt január 05, 2012 1:25 am pre anylove

» Adobe Bows in Apple Feud
Súkromné miesta/Dom EmptySt november 09, 2011 8:19 pm pre sumtwo

» USC beats Cal for eighth consecutive time
Súkromné miesta/Dom EmptyPi október 14, 2011 3:14 am pre anylove

» Figi Naimoto
Súkromné miesta/Dom EmptyPo august 15, 2011 1:37 am pre Fyrgon

» fish oil capsules
Súkromné miesta/Dom EmptySt august 03, 2011 11:06 am pre Anonymný

» hi all guys
Súkromné miesta/Dom EmptyUt august 02, 2011 5:18 am pre Anonymný

» Opowiadania erotyczne
Súkromné miesta/Dom EmptyUt august 02, 2011 12:22 am pre Anonymný

» Virtually as chintzy as download
Súkromné miesta/Dom EmptyPo august 01, 2011 8:46 pm pre Anonymný

Hodiny
Ostatné




 

 Súkromné miesta/Dom

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
MesSk0
Hokage/Hl.Admin
Hokage/Hl.Admin
MesSk0


Počet príspevkov : 87
Join date : 02.08.2010
Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyŠt august 12, 2010 8:15 am

Súkromné Miesta


Popis:
Sú vaše súkromné miesta, inými slovami vaša ninja príbytky.

Píšte napríklad:
Narutov dom
Naruto Uzumaki


Prišiel som domov najedol som sa...............

Návrat hore Goto down
https://naruto-text.slovakforum.net
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyŠt august 12, 2010 10:15 am

Dům Ayaky a Kiyoko

Katsue Kiyoko

Aaa konečně doma... asi se najím a půjdu spát. Jo dám si ramen. Udělala jsem si jídlo a sedla jsem si ke stolu
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyŠt august 12, 2010 10:33 am

Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Ayaka

Přišla jsem domů a sedla si na nejbližší židli. Jsem opravdu unavená. Otráveně jsem vstala a šla si vzít cokoliv poživatelnýho z ledničky. Kiyoko, taky si mi mohla připravit ramen, když sis ho dělala pro sebe. Opravdu se mi nechtělo nic připravovat.Snědla jsem tu neidentifikovatelnou věc a pořádně jsem si zívla. Asi si dám sprchu a půjdu spát. Řekla jsem si a odešla do koupelny.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyŠt august 12, 2010 10:38 am

Dům Ayaky a Kiyoko

Katsue Kiyoko

Hej do koupelny du já!! zavolala jsem na Ayaku a vecpala se do koupelny. Počkej si. Vyplázla jsem na ni jazyk a zabouchla jsem za sebou dveře.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyŠt august 12, 2010 10:44 am

Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Ayaka

Tssse!!!! Jako vždy si dělá co chce.. zase tam bude hodinu stát před zrcadlem.. Já na koupelnu kašlu, stejně jsem se dnes vykoupala až dost. Zařvala jsem k zamčeným dveřím koupelny. Dnes nemám náladu a ani sílu se s ní hádat. Dobrou noc. Zakřičela jsem ještě a šla spát.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyŠt august 12, 2010 10:54 am

Dům Ayaky a Kiyoko

Katsue Kiyoko

Vykoupala jsem se a šla jsem si lehnout. Otevřela jsem dveře a všimla jsem si ,že Ayaka už spí. Mohla bych ji zbudit ... Ne nechám ji už spát musí být hrozně utahaná.. Potichu jsem zavřela dveře a lehla si do své postele. Ještě než jsem usnula nastavila jsem budík na ráno. Nesmíme zaspat. Řekla jsem si potichu abych nevzbudila Ayaku a jakmile jsem zavřela oči hned jsem usnula.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyŠt august 12, 2010 11:48 am

Dům Ayaky a Kiyoko

Katsue Kiyoko

Začal zvonit budík. Aaaaa to už je ráno?.... pomyslela jsem si ospale. Vstala jsem z postele a žďoubla do Ayaky. Vstávej musíme na trénink co chceš k snídani? zeptala jsem se zatímco jsem si oblékala první věci co my přišli pod ruku. Jaště jednou jsem se pokusila vzbudit Ayaku a vyrazila jsem do kuchyně.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyŠt august 12, 2010 11:56 am

Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Ayaka

Už vstávám. Oznámila jsem sestře. Ke snídani mi udělej ramen.... nebo ne, chci dango, neeee dala bych si zmrzlinu . Nebo vlastně mě je to jedno. Vstala jsem líně z postele a šla do koupelny a zamkla jsem za sebou. Haaa, teď mě z koupelny nevyhodíš ségra. Po chvilce jsem vylezla a zamířila do kuchyně.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyŠt august 12, 2010 12:00 pm

Dům Ayaky a Kiyoko

Katsue Kiyoko

No bezva , to si neumí vybrat?? řekla jsem si v kuchyni. Rychle jsem ohřála trochu Ramenu. Obě jsme se nasnídali a vyrazili na trénink.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyPo august 23, 2010 1:39 pm

Cesta z tréninku + Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Ayaka

Cožeee??? Vypadlo ze mě, když jsem si vyslechla, co mi sestra řekla na cestě domů a začala jsem se mírně červenat. Eh.. Nemáš horečku? Nebo tak něco? Hmm. Tak je mi jasný o čem si to přemýšlela celej den. Zasmála jsem se. Ale když se člověk zamyslí...Máš pravdu. Začala jsem se smát. Ale já jsem narozdíl od tebe na něj necivěla celej den. Odběhla jsem od sestry projistotu kousek dál. Ta má teda myšlenky...I když...Neee.. Jsem moc unavená, abych přemýšlela o takových hovadinách. Konečně jsem spatřila náš dům. Hele Kiyoko, už jsme doma. Vběhla jsem do dveří a posadila jsem se na nejbližší pohodlný místo. Kiyoko si sedla vedle mě.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyPo august 23, 2010 1:54 pm

Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Kiyoko

Prej celej den!! To nešlo přehlídnout!! NO řekni?Vykřikla jsem námitku a začala jsem to sestře vracet. Ale to ty jsi z něho nemohla spustit oči!! Muhaha Dostala jsem tě že?Tak dělej vyklop to já chci vědět co si myslíš. Řekla jsem naléhavě a chytla jsem Ayaku za ruku aby nemohla utéct.Noooo? Tak co?? Řekni to starší sestřičce... Byla jsem zvědavá a tak jsem pozorně sledovala sestru a čekala na odpověď
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyPo august 23, 2010 9:25 pm

Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Ayaka

Heh...Já na to neměla čas. Měla jsem dost práce s tréninkem. Zasmála jsem se. chtělo se mi jít spát, ale sestra se nedala jen tak odbýt...byla vážně otravná. Sakra, potřebuju se dostat do koupelny.Tam mi dá snad pokoj. Napadlo mě a vrazila jsem rychlostí blesku ke dveřím od koupelny. Otevřela jsem je a vklouzla sem dovnitř dřív, než mě chytila neodbytná sestra. Ufff, ještě že se dá koupelna zamknout. Ségra na mě bude asi nejspíš naštvaná. Napadlo mě a šla jsem si pustit sprchu.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyPo august 23, 2010 9:54 pm

Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Kiyoko

Sakra,proklouzla mi.Tak tohle jí nedaruju. Začala jsem bouchat do dveří. Hej Ayako!!! Otevři!!Já to z tebe stejně dostanu!Nemůžeš tam být věčně jednou musíš vylést!!Asi po deseti minutách jsem to vzdala.Sakra..ta je ale paličatá. Nechce se mi čekat než vyleze.Nic jiného mi nezbylo a tak jsem se opřela o dveře koupelny.Začala jsem usínat když v tom mě něco napadlo.Moment..Nechala jsem v koupelně otevřené okno,takže jestli ho Ayaka nezavřela,o čemž pochybuju,tak je otevřené. Potichounku jsem šla ven a zavřela jsem dveře nejvíc potichu jak jsem to zvládla.Nechtěla jsem Ayace dát možnost úniku.Rychle jsem oběhla dům. Okno do koupelny bylo skutečně otevřené. Rozhlídla jsem se jestli mě nikdo nevidí a pak jsem se přichitila čakrou na stěnu domu.Vyšla jsem až k oknu a potichounku skočila dovnitř. Ayaka se ještě sprchovala. Potichu jsem došla k záchodu a spláchla jsem. Proud horké vody se vyvalil ze sprchy. Konec koupání!!!Musela jsem se smát z jakou rychlostí Ayaka vystřelila ze sprchy.No tak co? Teď už to vyklopíš?? Mě stejně neutečeš.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyPo august 23, 2010 10:10 pm

Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Ayaka

Aaaaaaaaa!!!! To pálíííí!!!!! Zaječela jsem a okamžitě jsem vyskočila ze sprchy. Chvíli jsem se vzpamatovávala ze šoku a pak jsem vypla vodu. Co to.. Najednou jsem uslyšela sestřin smích. To nemyslí vážně!!! Naštvala jsem se. Hej, Kiyoko, tos fakt přehnala!! Zakřičela jsem na sestru. Jako o co jí furt jde?? To mě chce kvůli tomu zabít? Asi dostala úpal jak tak pozoruju... Naštvaně jsem přemýšlela. Oblíkla jsem si pyžamo a vyšla jsem z koupelny. Sestra už zase stála před koupelnou. Ty nejsi normální!!! Zaječela jsem. Kdybys pustila studenou, tak to beru jako srandu..Ale takhle vařící vodu...A to jsem si myslela že si chytřejší než já. Takovou zákeřnost jsem od tebe nečekala. Odešla jsem do kuchyně si připravit něco k jídlu.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyPo august 23, 2010 10:21 pm

Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Kiyoko

Sestřin křik mě trochu vyvedl z míry ,ale hned jsem se vzpamatovala.Pomalu jsem se rozešla do kuchyně. Hej Ayako promiň..Ale víš co? Teď jsme si kvit za to jak si mě mučila MÍM VLASTNÍM BIČEM. Sedla jsem si ke stolu a začala prosit. Prosíííííííímmmmm řekni mi to.....
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyPo august 23, 2010 10:37 pm

Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Ayaka

A co ti jako mám říct? Předstírala jsem, že nechápu co po mně sestra chce. A nevím co řešíš.. Jednou jsem tě švihla ze vzteku, ale jen proto, že sis to zasloužila. Teď bych to udělala klidně znovu. Zasmála jsem se. Ne..Dobrý..Já se nechci hádat. Obzvlášť, když jsme v jednom týmu. Dojídala jsem sendvič a pozorovala jsem sestru jak se tváří. Nemohla jsem se ubránit smíchu. Dobře, tu vodu ti odpustím, sestřičko. Mírně se mi zlepšovala nálada. Protáhla jsem se na židli. Ufff.. Jsem strašně ospalá, asi si už půjdu lehnout. Zazívala jsem. Vstala jsem od stolu a uklidila jsem po sobě talíř. Tak dobrou noc. Začala jsem se smát a odběhla jsem do ložnice, než mohla sestra cokoliv namítnout. Jak ji znám, tak mi nedá stejně pokoj. Napadlo mě.
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptyPo august 23, 2010 10:57 pm

Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Kiyoko

Rozešla jsem se za sestrou do pokoje. No jak chceš děvenko! Nech si to pro sebe.Řekla jsem naoko naštvaně.Sakra, je moc chytrá na to aby to vyklopila pokud nebude muset.Od teď z tebe nespustím oči. Zasmála jsem se a šla jsem do koupelny.Chvíli jsem nad tím přemýšlela.Vlastně mi nikdy nic neřekla. Už od 5 jsme spolu přestali mluvit. Přemýšlela jsem čím to je. Předtím jsme spolu chodili všude,všechno jsme dělali spolu...co se potom stalo?? Ptala jsem se sama sebe.Vylezla jsem ze sprchy a radši jsem začala přemýšlet kdy dostanem nějakou další misi.Potom jsem šla spát. Ani jsem se nedívala jestli už Ayaka spí. Dneska už nemám sílu na to, abych to z ní vytáhla.
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptySo august 28, 2010 9:34 am

pri Dome Ayaky a Kiyoko
Atanake Hiroku

Prišiel som pred dvere a začal som klopať.Ayako,Kiyoko ste tu? kričal som.Dúfam že sú doma lebo ich nechcem hľadať po celej Konohe povedal som si a čakal som či otvoria...
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptySo august 28, 2010 10:07 am

Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Ayaka

Probudilo mě klepání na dveře. Co to..?? Protáhla jsem se na posteli a podívala jsem se na hodiny. Aaaaa!!! To už je tolik hodin?? Sakra! někdo klepe... Vyskočila jsem z postele a ani jsem nepřemýšlela že jsem jen ve spodním prádle. Kiyoko ještě spí??. Napadlo mě. Vždycky vstává dřív než já. Hej Kiyoko, vstávej!!! Zatřásla jsem se sestrou. Sestra otevřela oči. No konečně. Usmála jsem se. Sakra! Ty dveře... vzpoměla jsem si najednou. Už jdu!! Vyběhla jsem z ložnice k domovním dveřím. Sakra.. Kde jsou zase ty klíče?? Rozhlédla jsem se po pokoji. Aaa tady jsou. Sebrala jsem klíče ze stolku. Moment, už odemykám. Otevřela jsem dveře a tam stál Atanake. Ahoj. Pozdravila jsem ho. Najednou mi došlo, že jsem se nepřevlíkla a zčervenala jsem jako rajče.
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptySo august 28, 2010 10:23 am

Atanake Hiroku

Bol som otočený a pozeral na oblohu.Zrazu som počul Ayaku ako kričí že ide.Vtom som sa otočil smerom ku dverám no nevedel som že sa mi naskytne taký nevídaný pohľad.Kukal som dosť prekvapene.Ehh Ayaka ?? nezabudla si si niečo obliecť spýtal som sa s úsmevom.Alebo si nezabudla? keď nie ja môžem pokračovať začal som sa smiať...
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptySo august 28, 2010 10:31 am

Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Ayaka

Eh.. eee ... Stála jsem jen tak ve dveřích neschopná cokoliv říct. To je trapas.. Pomyslela jsem si. Najednou jsem se vzpamatovala. Sakra!!!! Vykřikla jsem a odběhla jsem si hodit něco na sebe. Já sem ale blbá, jak sem mohla jít takhle někomu otevřít?? Sakra.. mi to nedošlo... Nadávala jsem si a hledala jsem oblečení. Mezitím vstala Kiyoko. Sestři?? nevíš, kam jsem si dala včera oblečení?
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptySo august 28, 2010 10:47 am

Atanake Hiroku

Stál som pre domom.Pozeral som na Ayaku.Ayaka co tam ešte robíš ? sensei čaká povedal som a stále som sa smial.A keď chceš môžeš ráno zaklopať ty mne a niečo uvidíš povedal som s takým smiechom že som padol na zem a začalo ma bolieť brucho...
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptySo august 28, 2010 10:56 am

Katsue Kiyoko

Vzbudilo mě sestra. Vůbec jsem nevěděla co se děje.Aaaa to už vstáváme? řekla jsem ospale ,ale jenom jsem viděla sestru mihnout se na chodbě.Mířila ke dveřím.Že by někdo přišel?Asi ne to by tam neběžela polonahá. Vstla jsem a oblíkla jsem se.Za chvíli přiběhla Ayaka celá červená.Podala jsem jí její oblečení. Sensei nás zve na rámen? Bezvaa.Říkala jsem si ,zatímco mi Ayaka vysvětlovala proč Atanake přišel.Obě jsme se dooblékali a vyrazili s Atanakem do ichiraku ramenu.
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptySo august 28, 2010 1:16 pm

Dom Atanakeho
Atanake Hiroku

Došiel som domou a zašiel som do izby.Zobral som ruksak a pomaly som doňho vkladal shurikeny,kunaie,výbušne lístky a dymové bomby.Tiež som si zobral jeden ramen čo som našiel v chladničke.Sadol som si na postel a zobral som do rúk katanu ktorú mi daroval otec.Tak zajtra bude veľký deň povedal som si v mysli.Zašiel som do kúpelky a napustil som si vodu do vane.Zobral som si papier a podložku.Vošiel som do vane a tam som si začal kresliť.Po nejakej hodinke som dokreslil,umyl som si zuby a išiel si ľahnúť.
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom EmptySo august 28, 2010 1:43 pm

Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Ayaka

Došli jsme se sestrou domů. Aaaa, konečně doma. Zaradovala jsem se. Celkem se těším na zítřek. Napadlo mě. Doufám, že nic nepokazím, a že misi úspěšně splníme. Vytáhla jsem si ručník a rychle jsem vběhla do koupelny, než mohla sestra něco namítnout. Tentokrát jsem se jen rychle osprchovala a vyčistila jsem si zuby. Byla jsem už ospalá, ale ještě jsem si musela nachystat věci na zítřejší misi. Po chvíli jsem vyšla z koupelny. Snad se na mě sestra nenaštve, byla jsem tam výjmečně jen chvíli. Sestra nic nenamítala, tak jsem si oddychla. Musím najít nějakej použitelnej batoh. Zamyslela jsem se. Ze skříňky jsem jeden vyhrabala a začala jsem do něj cpát věci. Měla bych si vzít dostatek kunaiů a shurikenů, nesmím zapomenout na obvazy a taky bych si měla vzít svoje jehlice. Nacpala jsem do batohu ještě pár bojových pilulek, kdyby náhodou někomu došla energie a taky kouřové bomby, průhledné lanko a výbušné lístky. Joo, málem bych zapoměla na vodu, přece jen jdeme přes poušť. Hmm, jídlo vezme sestra, mě už se tam asi nevejde. Nakonec jsem zase shurikeny a kenaie z batohu vytáhla. Proč je strkám do batohu? Ptala jsem se sama sebe. Dám si je do pouzdra na zbraně, a přidám tam i jehlice... Tak. to by mělo být všechno, kdyžtak si ještě něco nabalím ráno, ale teď jdu spát. Došla jsem do pokoje a batoh jsem si položila vedle postele.Nařídila jsem si budík, abych nezaspala a lehla jsem si na postel. Zamuchlaná do peřiny jsem zachvíli usnula.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Súkromné miesta/Dom Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom Empty

Návrat hore Goto down
 
Súkromné miesta/Dom
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Text Game :: Herná miestnosť :: Konohagakure no Sato :: Herná miestnosť: Konohagakure no Sato-
Prejdi na: