Naruto Text Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Text Game

By MesSk0 and Stanley
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Hľadať
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Posledná téma
» Kostra Charakteru/Návod pre Charakter
Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 EmptyNe júl 22, 2012 1:26 am pre Vendo

» potrebujem poradit
Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 EmptyPi máj 11, 2012 9:19 am pre Neji Hyūga

» Roethlisberger suffered setback with injured ankle vs. Browns
Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 EmptyŠt január 05, 2012 1:25 am pre anylove

» Adobe Bows in Apple Feud
Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 EmptySt november 09, 2011 8:19 pm pre sumtwo

» USC beats Cal for eighth consecutive time
Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 EmptyPi október 14, 2011 3:14 am pre anylove

» Figi Naimoto
Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 EmptyPo august 15, 2011 1:37 am pre Fyrgon

» fish oil capsules
Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 EmptySt august 03, 2011 11:06 am pre Anonymný

» hi all guys
Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 EmptyUt august 02, 2011 5:18 am pre Anonymný

» Opowiadania erotyczne
Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 EmptyUt august 02, 2011 12:22 am pre Anonymný

» Virtually as chintzy as download
Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 EmptyPo august 01, 2011 8:46 pm pre Anonymný

Hodiny
Ostatné




 

 Súkromné miesta/Dom

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 EmptyNe august 29, 2010 12:15 am

Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Kiyoko

Přišla jsem domů. Hmm..měla bych se zbalit,ale vůbec nwm co. Doufám ,že na nic nezapomenu.Otevřela jsem skříň a popadla první batoh co jsem uviděla.Zkontrolovala jsem popruhy.Dobrý batoh je v pohodě.Tak a co do něj? Sedla jsem si na posrel a chvíli přemýšlela.Tak jo hlavně lékarničku,nějaký výbušný lístky,kunaie, shurikeny..co dál? Radši si je pujdu najít než to zase všechno zapomenu.Všechno jsem si donesla na postel. Tak jo co dál? Ještě kouřové bomby, bojové pilulky, kdyby nám došla energie.Ještě jsem vytáhla pár svitků, štětec a inkoust. Všechno jsem to narvala do batohu.Sestra brala vodu takže jsem vzala jidlo já. Nějakej instantní ramen a ještě vezmu co zbylo v ledničce. Ještě jsem si připevnila bič do poutka na kalhotech. Hmmm. to by mělo být všechno, kdyžtak si to dobalím ráno.Vlezla jsem do koupelny a osprchovala jsem se. Potom jsem si oblíkla pyžamo a zachumlala jsem se do peřin. Aaaa sakra zapomněla jsem si natočit budík! Natáhla jsem se a nacvakala jsem na budíku čas. Pak jsem si znovu lehla a jakmile jsem zavřela oči hned jsem usnula.
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 EmptyNe august 29, 2010 6:38 am

Atanakeho dom
Atanake Hiroku

Ledva som otvoril oči a pomaly som sa vyhrabal s periny.Vyšiel som s postele a hneď som zamieril do kúpeľne.Umyl som si zuby a šiel som sa osprchovať.Potom som sa obliekol a ešte raz si prekontroloval výbavu.Dobre mám snáď všetko,už len aby dievčatá na niečo nezabudli a aby sa misia podarila povedal som si a vyšiel som z domu zobudiť dievčatá aby sme misiu stihli...
Návrat hore Goto down
Terezínek
Genin
Genin



Počet príspevkov : 55
Join date : 10.08.2010

Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 EmptyNe august 29, 2010 7:06 am

Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Kiyoko

Vzbudil mě zvuk budíku. OMK!! Nesnáším budík.Zacvakla jsem ho a znovu si lehla.Pár minut jsem ještě ležela . Musím vstávat sakra!!. ASi po dalších 5 minutách se mi podařilo se donutit vstát.Přešla jsem do kuchyně a začala jsem vytvářet pro mě a sestru něco k snídani.Slyšela jsem jak Ayace zvoní budík. Rychle jsem do sebe naházela snídani a šla do koupelny.Za chvíli jsem byla hotová a šla jsem se oblíct. To ještě spí?? Divila jsem se, když jsem viděla sestru, že ještě leží v posteli. Vstávej Ayako jinak to nestihneme. Strhla jsem z ní peřinu a hodila ji stranou. Honem!!Zatrásla jsem s ní a pak jsem se šla oblíct. Hodila jsem na sebe věci a zkontrovala jsem ještě jednou vybavení batohu. Tak to by mělo asi být všechno ..Počkám na Ayaku a vyrazíme.
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 EmptyNe august 29, 2010 7:11 am

Atanake Hiroku

Dobehol som pre Ayakyn a Kiyokin dom lebo som to mal po ceste ku bráne.Zaklopal som na dvere.Vstávajte musíme sa poponáhľať a stihnúť to do dvoch dní.A kým mi otvoríte tak sa oblečte povedal som to zo smiechom čakajúc za dverami...
Návrat hore Goto down
Andy-Chan
Genin
Genin
Andy-Chan


Počet príspevkov : 93
Join date : 08.08.2010
Age : 29
Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 EmptyNe august 29, 2010 7:23 am

Dům Ayaky a Kiyoko
Katsue Ayaka

Překvapilo mě, že jsem vůbec budík neslyšela. Vzbudila mě až sestra. To není možný!! Já sem zase zaspala?? Zhrozila jsem se. Poslední dobou spím fakt tvrdě... Protáhla jsem se a vylezla jsem z postele. Oblečení jsem už měla nachystaný, tak jsem ho popadla a vyrazila jsem do koupelny. Po provedení raní higieny jsem se převlékla do svého obvyklého ninja oblečení. Došla jsem si pro batoh a překontrolovala jsem věci. Snad mám všechno... Vzala jsem batoh a šla se nasnídat do kuchyně. Při jídle jsem si pořád přeříkávala seznam věcí na misi. Huh? někdo klepe?? Radši jsem nejdřív zkontrolovala co mám na sobě, než jsem šla otevřít. Došla jsem ke dveřím a otevřela je. Ahoj, už skoro jdeme, chvilku počkej. Řekla jsem Atanakemu.
Návrat hore Goto down
Stanley
Tsuchikage
Tsuchikage
Stanley


Počet príspevkov : 60
Join date : 03.08.2010
Age : 28
Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 EmptyNe august 29, 2010 7:37 am

Atanake Hiroku

Dobre,len aby to netrvalo povedal som a sadol som si.Jak som sedel tak som začal rozmýšľať nad stratégiou boja v prípade napadnutiaPotom čo som si spomenul na náš tréning a čo sme sa naučili my bola hneď jasná stratégia.Už len aby fungovala povedal som si s úsmevom.Postavil som sa a otočil.Už za mnou stála Ayaka a Kiyoko.Tak čo ideme ?spýtal som sa.
Jasné môžeme vyraziť povedali dievčatá dvojhlasne a zamierili sme ku bráne.

teraz píšeme do misií a začneme u brány
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Súkromné miesta/Dom   Súkromné miesta/Dom - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Súkromné miesta/Dom
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto Text Game :: Herná miestnosť :: Konohagakure no Sato :: Herná miestnosť: Konohagakure no Sato-
Prejdi na: