Naruto Text Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Text Game

By MesSk0 and Stanley
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Hľadať
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
    Posledná téma
    » Kostra Charakteru/Návod pre Charakter
    Misie tým 1 EmptyNe júl 22, 2012 1:26 am pre Vendo

    » potrebujem poradit
    Misie tým 1 EmptyPi máj 11, 2012 9:19 am pre Neji Hyūga

    » Roethlisberger suffered setback with injured ankle vs. Browns
    Misie tým 1 EmptyŠt január 05, 2012 1:25 am pre anylove

    » Adobe Bows in Apple Feud
    Misie tým 1 EmptySt november 09, 2011 8:19 pm pre sumtwo

    » USC beats Cal for eighth consecutive time
    Misie tým 1 EmptyPi október 14, 2011 3:14 am pre anylove

    » Figi Naimoto
    Misie tým 1 EmptyPo august 15, 2011 1:37 am pre Fyrgon

    » fish oil capsules
    Misie tým 1 EmptySt august 03, 2011 11:06 am pre Anonymný

    » hi all guys
    Misie tým 1 EmptyUt august 02, 2011 5:18 am pre Anonymný

    » Opowiadania erotyczne
    Misie tým 1 EmptyUt august 02, 2011 12:22 am pre Anonymný

    » Virtually as chintzy as download
    Misie tým 1 EmptyPo august 01, 2011 8:46 pm pre Anonymný

    Hodiny
    Ostatné




     

     Misie tým 1

    Goto down 
    4 posters
    Choď na stránku : 1, 2  Next
    AutorSpráva
    MesSk0
    Hokage/Hl.Admin
    Hokage/Hl.Admin
    MesSk0


    Počet príspevkov : 87
    Join date : 02.08.2010
    Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyPi august 13, 2010 1:42 pm

    Sem píšte ako ste na misií.
    Návrat hore Goto down
    https://naruto-text.slovakforum.net
    Andy-Chan
    Genin
    Genin
    Andy-Chan


    Počet príspevkov : 93
    Join date : 08.08.2010
    Age : 29
    Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyPi august 13, 2010 2:10 pm

    Katsue Ayaka

    Přišli jsme na místo, lépe řečeno na zahradu, kde jsme dostali za úkol sesbírat ovoce ze stromů. Rozhlédla jsem se kolem. Zahrada je opravdu rozlehlá, a stromů je tu celkem hodně. Zabralo by celý den, než by jsme to všechno posbírali.... Chvíli jsem přemýšlela... Už to mám!!!! vím jak to urychlit... Řekla jsem ostatním. Kousek odtud je přece voda ne?? Tak si trochu necháme pomoct od vodních klonů. Odběhla jsem k potoku a složila jsem pečeť. Mizu bushin no jutsu. Kolem mě se objevilo šest vodních klonů. Kdyby to nestačilo, tak potom nějaké přidám. Vrátila jsem se na zahradu a pustili jsme se do práce.
    Návrat hore Goto down
    Terezínek
    Genin
    Genin



    Počet príspevkov : 55
    Join date : 10.08.2010

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyPi august 13, 2010 2:29 pm

    Katsue Kiyoko

    Bezva!! vodní klony s nimi to zvládnem mnohem rychleji... Dobře ty!! otočila jsem se na Ayaku. Já si vezmu tamtu řadu a začnem ne?
    Návrat hore Goto down
    Stanley
    Tsuchikage
    Tsuchikage
    Stanley


    Počet príspevkov : 60
    Join date : 03.08.2010
    Age : 28
    Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptySo august 14, 2010 12:24 am

    Atanake Hiroku

    Hmm je tu do cela dosť stromov to nepôjde tak ľahko myslel som si.Dobre vy dve si zoberiete stred a pravú stranu a ja pôjdem na tu ľavú dobre? spýtal som sa.Jak som to povedal radšej som si chytil rovno dva koše a začal som zbierať ovocie.Takto som to robil a robil zopár hodín a potom som si dal pauzu aby som sa najedol lebo som odpadával od hladu.Po krátkej prestávke som zase išiel zbierať pomocou chôdzi po strome som vyliezol na strom a vždy keď som jeden vyzbieral preskočil som na ďalší.V kuse som lietal zo stromu na strom a zastavil som sa iba ak som išiel vyprázdniť koše.Vysypal som ovocie do obrovskej nádoby ktorá tam stála.Zdalo sa mi že niekto na mňa volá no asi sa mi to iba zdalo a ja som išiel ku ďalšiemu stromu. Popri tom ako som skákal zo stromu na strom som rozmýšľal ako bi som mohol využiť svoju Katon podstatu ale nič ma nenapadlo.Samozrejme okrem toho že by som to tu zapálil ale to by mi nepomohlo.Potom ma napadlo jedine použiť kunai.Chytil som kunai do ruky a vybehol na strom. Začal som sekať, skákať a behať po strome, a všetko som odsekol. Strom bol po chvíli prázdny, a tak som pokračoval ďalej.Tak teda vyliezol som zase na strom a znovu som začal sekať kunaiom po strome a za chvíľku to bolo. No v tom mi kunai vyklźol z ruky a zapichol sa do vedľajšieho stromu.Ups povedal som si.Dobre že tam nikto nebol inač by bol problém.Vytiahol som ho a išiel som ďalej. O chvíľu som dokončil aj ďalší strom.Len čo som to dopovedal tak okamžite som sa vrhol na strom predo mnou.Tak tento strom bude za par minút povedal som si.Keď si každí zobral jednu stranu mali by sme to do večera stihnúť.Dúfam že Kiyoko a Ayako budú mocť použiť svoju podstatu lepšie ako japovedal som si z úsmevom a pokračoval som ďalej .Ešte ani nevidím koniec,to bude ešte na dlho smutno som si povedal.pomyslel som si.Jak som si to dopovedal tak som skočil pred strom a začal som ho oberať.Tento strom som si nevedno prečo vychutnával. Robil som pomalé pohyby , od hore a dole. Takto mi to trvalo dlchšie, no nevadilo mi to.Po chvíľke ma to prestalo baviť. Znovu som vybehol na strom a začal ho obarať ako pravý ninja. [i]Je to otrava, ale misia je misia. K tomu za toto by sme mali dostať pomerne dosť peňazí. Alebo by nám mohol pomôcť sensei. Pomyslel si . O chvíľu som dokončil strom a vydal som sa ďalej.Ani som nevedel ako a hneď som ten ďalší strom vyzbieral. Ako sú na tom asi dievčatá a čo robí vlastne sensei ?pýtal som sa sám sebe.No zistím to asi až keď to dokončím. Jak som domyslel tak som sa pusti do ďalšieho stromu.Keď som ho skončil tak som si sadol a na chvíľku som si dal pauzu.Ležiac na zemi som premýšľal o nejakej poriadnej misií.Už keď som sa moc zamyslel a začal som zaspávať tak som vstal a pokračoval som.Utekám čo najrýchlejšie lebo sa mi tu už nechce byť.Skočil som na strom a ťahal som košík za sebou.Tak teraz nájsť senseia a a dievčatá keď som dopovedal utekal som na miesto kde sme sa rozdelili.Tak sensei som tu zakričal som,a čakal čo povie.
    Návrat hore Goto down
    Andy-Chan
    Genin
    Genin
    Andy-Chan


    Počet príspevkov : 93
    Join date : 08.08.2010
    Age : 29
    Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptySo august 14, 2010 1:43 am

    Katsue Ayaka

    Popadla jsem koše a rozdala je svým vodním klonům.Jeden jsem si nechala pro sebe. Já jdu teda v pravo. Jo a Kiyoko, tři klony půjdou s tebou. Ať máme vyrovnaný síly. Zavolala jsem na sestru. Ufff, ta řada stromů snad nikde nekončí....Pomyslela jsem si, když jsem se rozhlédla.Tak dobře...Jdem na to, a ne že se tu budete flákat. Ty půjdeš se mnou.. Avy dva půjdete sbírat z druhého konce... Poručila jsem svým vodním klonům. Vylezla jsem na první strom z řady a začala jsem trhat ovoce. Klon vylezl na strom, hned vedle. Když jsem natrhala plný košík, slezla jsem ze stromu a šla jsem vysypat ovoce do nádoby. Rychle jsem se vrátila a zase jsem pokračovala v práci. Nechce se mi pořád slízat ze stromu a odbíhat pryč... Chvíli jsem přemýšlela... Hmmm, mám nápad. Zavolala jsem svůj klon. Podej mi svůj košík... Taaak.. Já budu trhat a ty to budeš odnášet do nádoby. Naplnila jsem i druhý koš a podala jsem oba košíky klonu. Hmm, na tomto stromě už nic není.. Seskočila jsem ze stromu a šla jsem otrhat další. Mezitím přiběhl klon a podal mi prázdné košíky. Sakra, to jsme nemohli dostat lepší misi??Aaaaa!!!! Nesnáším zahradničení, je to snad ještě horší než uklízení... No dobře... Tuhle misi nějak přežiju a budu doufat, že příště dostaneme nějakou lepší. Co bych taky chtěla???Zeptala jsem se sama sebe. Vždyť jsme teprve vylezli z akademie.. Mám být ráda, že už tam netrčím, a že je ze mě konečně gennin... Jak jsem si tak stěžovala, otrhala jsem celej strom a naplněné koše jsem podala klonu. No bezvadný..Povzdechla jsem si tak, abych to slyšela jen já. Zdá se mi, jako bych tu už byla hodinu a nejsem tu ani deset minut... A to mám otrhaný teprve druhý strom.Tohle bude opravdu dlouhý den... Stromy byly blízko u sebe, tak jsem ani neslízala a na další strom jsem přeskočila. Můj pomocník se vracel, tak jsem se zase pustila do škubání ovoce. Zatraceně... Trvá mi to moc dlouho. Tak jo.. Musím se víc snažit... Ale když mě se nechce. Aaaaaa!!!! Sakra... To je dilema. Musím se sebrat, jsem přece ninja. Nechci to zdržovat a být poslední. Tak jo... Budu to brát jako hru - Kdo to nejrychleji otrhá, ten vyhraje. Ha, hned mi to zvedlo náladu.. Přece jen jsem soutěživej člověk, co nesnáším prohru. Změnila jsem pohled na celou věc a díky tomu se mi vrátila energie a chuť do práce. Super, hned to jde rychleji. Jen by mě zajímalo jak jsou daleko ostatní.... Napadlo mě. Do hodiny jsem otrhala už dost stromů, ale ještě mi jich pořád zbývalo hodně moc. Pocítila jsem kručení v břiše... Půjdu se najíst a pak se vrátím do práce. Ty tu zůstaň a trhej. Poručila jsem klonu. Zaběhla jsem si do batohu pro sendvič a láhev vody. Posadila jsem se a snažila se co nejrychleji do sebe naházet tu svačinu. Tak a zase do práce. Vyskočila jsem a spěchala ke stromům. Můj klon zrovna obíral další strom, když v tom mu podklouzla noha a spadl na hrábě, který byly pod stromem. Ovoce z košíku se rozsypalo po zemi. Heeee??? No bezva!!! Tak si můžu jít vytvořit další. Namířila jsem si to k vodní ploše...To jsem taky takový nemehlo jako ten klon??? Napadlo mě cestou.Dorazila jsem na místo. Mizu bushin no jutsu Dobře.. tři by měli stačit. Ufff, ještě že je ten potok hned u zahrady. Jinak by klony co pomáhají sestře zmizeli. Je opravdu nevýhoda, že se nemůžu příliš vzdálit od svých klonů. Napadlo mě. Vrátila jsem se a začala zase sbírat. Teď jsem sbírala dvakrát rychleji, díky klonům. Ještěže jsem se toto jutsu naučila... Nebo bych to tu obírala do noci. Zbývala mi už jen polovina. Tak, teď už odpočívat nebudu... Nejdřív to dodělám. Pustila jsem se do zbývajících stromů. Po asi dvou až třech hodinách jsem se svalila unaveně na zem. Byla jsem vyčerpaná - hlavně psychicky než fyzicky, protože mě to už maximálně nebavilo. Klony zmizely a já jsem se vydala směrem k Hokagemu. Sensei, když jste říkal zahrada, představovala jsem si normální zahrádku a ne tenhle obří ovocnej sad. Unaveně jsem se svalila na svůj batoh, a čekala jsem co se bude dít dál.
    Návrat hore Goto down
    Terezínek
    Genin
    Genin



    Počet príspevkov : 55
    Join date : 10.08.2010

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptySo august 14, 2010 2:00 pm

    Katsue Kiyoko

    Šla jsem ke své řadě stromů. Uff... je jich opravdu hodně. Pomyslela jsem si když v tom jsem uslyšela sestru jak na mě volá. Poslala se mnou tři svoje klony. Děkuju Ayako..řekla jsem a šla trhat ovoce abych to měla co nejrychleji za sebou.Byla jsem opravdu ráda že mi sestra dala tři svoje klony , protože sama bych to nepozbírala snad nikdy. Vy jděte na druhou stranu,řekla jsem dvoum klonům, a ty pojď se mnou. Vzala jsem si košík a šla k prvnímu stromu. Vyšla jsem nahoru a začala trhat ovoce, klon šel na strom vedle mě.Měla jsem pocit , že ten první strom otrhávám věčnost. Snažila jsem se zrychlit.Otrhala jsem dalších pár stromů. Sakra, jsem tu teprve chvíli a mám pocit ,že už jsem tu věčnost.. Musím něco vymyslet abych se u toho tolik nenudila. Budu přemýšlet jakou další misi asi dostanem... zamyslela jsem se. Doufám , že to nebude vyškubávání plevele to by mě asi zabilo. Usmála jsem se při představě sebe jak ležím mrtvá v kupě kytek a trávy.Hned to jde líp, řekla jsem si ,když jsem se podívala kolik už jsem stihla otrhat stromů. Možná ....už mě nic moc nenapadá.Hmmm... možná budem chytat nějaký zvíře, slyšela jsem , že je to častá mise.Honit se za kočkou musí být docela fuška. Tahle představa mě zaměstnala na docela dlouho takže jsem stihla otrhat dálší stromy. Bezva tahle taktika mi to docela ulehčuje. Ještě nějakou chvíli jsem přemýšlela nad misemi , které bysme mohli mít a dostala jsem hlad. Dobře, chvíli si odpočinu a pak to pudu dodělat. Vzala jsem si z batohu sendvič a koukala jsem se na klon jak pracuje. Dala bych si ramen , říkala jsem si zatímco jsem dojídala.¨Ještě jsem se napila a šla jsem zpátky zbírat. Vůbec se mi do toho po té pauze nechtělo. Přemýšlela jsem jak jsou na tom ostatní. Doufám, že si vedou líp než já. Pozbírala jsem dalších pár stromů. Začala jsem přemýšlet kdy se začnem učit nějaká nová jutsu. Sice jsme jenom genninové, ale i tak bych se chtěla naučit nějakou novou techniku. Rozhodně bych se měla naučit Mizu bushin no Jutsu fakt se to hodí....možná že bych měla říct ségře aby mě to naučila. Podívala jsem se ,jak jsem na tom a zjistila jsem , že už budu za půlkou... Bezva stačí se trochu zamyslet a hned to jde rychleji. Byla jsem ráda , že už jsem tolik pokročila a tak jsem z chutí začala znovu trhat. Zajímalo by mě kdy se budu moct učit nějáká lékařská jutsu. Něco jsem o tom četla, není na škodu to umět. Nejsem zrovna nejlepší ninja a kdybych uměla lékařská ninjutsu tak bych byla týmu k většímu užitku.Pomalu jsem se blížila ke konci, teda spíš už jsem konec zahlídla. Trochu mě to povzbudilo, takže jsem zrychlila. už jsem ani ze stromů neslízala jenom jsem přeskakovala z jednoho na druhý.Zrovna jsem trhala jeden z posledních stromů , když jsem byla zabraná do svých myšlenek tolik že mi uklouzla noha po větvy a spadla jsem dolů. Aaauuu sakra to bolelo. Jsem hrozný nemehlo jak můžu spadnout ze stromu... pomyslela jsem si a vyskočila jsem na další strom.Trochu jsem zpomalila , přece jenom mi sestřiny klony usnadnily práci, takže jsem měla docela čas. Už mi zbývá jen poslední strom.. super!! Rychle jsme ho dodělala a vrátila jsem se na místo kde jsme se rozdělili.Byla jsem docela unavená takže jsem se svalila vedle sestry do trávy. Takže to bude dál sensei??
    Návrat hore Goto down
    MesSk0
    Hokage/Hl.Admin
    Hokage/Hl.Admin
    MesSk0


    Počet príspevkov : 87
    Join date : 02.08.2010
    Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptySo august 14, 2010 11:37 pm

    Seiji Ryoku

    Teraz máte na chvíľu chvíľu pauzu.Usmial som sa.Neskôr príďte na tréningové pole čaká vás odmena a niečo nové sa naučíte.Rýchlo som zmizol preč,ani nestihli niečo povedať.



    Návrat hore Goto down
    https://naruto-text.slovakforum.net
    Stanley
    Tsuchikage
    Tsuchikage
    Stanley


    Počet príspevkov : 60
    Join date : 03.08.2010
    Age : 28
    Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyNe august 29, 2010 7:42 am

    _____________________________________________________________________________
    Návrat hore Goto down
    Terezínek
    Genin
    Genin



    Počet príspevkov : 55
    Join date : 10.08.2010

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyNe august 29, 2010 8:08 am

    Katsue Kiyoko

    Zamkla jsem dveře a vyrazili jsme společně z Atanakem k bráně.Po cestě jsem přemýšlela o misi. Těšila jsem se na ni ale zároveň jsem měla strach.Zajímalo by mě jaký ten chlapík bude... Jestli to bude nějakej bručoun..aaa radši nad tím nebudu moc přemýšlet. Koukala jsem se po lidech. Některý z nich by mohl být ten obchodník.Všichni vipadájí tak šťastně. Říkala jsem si zatímco jsem procházela kolem nich.Většinu lidí tu ani neznám..nikdy jsem nebyla zrovna společenský typ. Vzpomněla jsem si na svoje první dny na akademii.Rychle jsem tyhle myšlenky zahnala, protože jsem přišli k bráně. Začala jsem se rozhlížet kolem. Kde je náš klient?
    Návrat hore Goto down
    MesSk0
    Hokage/Hl.Admin
    Hokage/Hl.Admin
    MesSk0


    Počet príspevkov : 87
    Join date : 02.08.2010
    Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyNe august 29, 2010 8:21 am

    Seiji Ryoku

    Zbadal som Atanakeho a dievčatá.Prišiel som k ním bližšie.

    Toto sú tí ktorí ma majú doviezť do Suny?Nemohli dať niekoho staršieho.Stále som si hovoril do kola.No nič stým už nenarobím pomyslel som si.

    Podal som im mapu cesty.Snáď vám to pomôže usmial som sa.Máte ešte nejaké otázky,keď nie môžete vyraziť.
    Návrat hore Goto down
    https://naruto-text.slovakforum.net
    Andy-Chan
    Genin
    Genin
    Andy-Chan


    Počet príspevkov : 93
    Join date : 08.08.2010
    Age : 29
    Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyNe august 29, 2010 8:59 am

    Katsue Ayaka

    Seděla jsem u hlavní brány a čekala jsem co se bude dít. Hmm, jsem zvědavá, co to bude za člověka... Po chvíli čekání přišel sensei i s naším klientem. No konečně... Podívala jsem se k nim. Klient nevypadal zrovna příjemně a ještě začal brblat, když viděl kdo ho to půjde doprovodit. Skvělí, ještě si stěžuje. Hmm, to budou dlouhý dva dny. Pomyslela jsem si. Ale konečně pořádná mise, ještě že nemusím nic otrhávat. Ale přece jen... nemám moc zkušeností z boje a jestli na nás někdo zaůtočí.... Ne, kdyby byla velká pravděpodobnost, že někdo zaůtočí, tak by nás sensei neposlal samotný, ale je lepší připravit se na nejhorší. Chvíli jsem přemýšlela. Nakonec sem tyto myšlenky zahnala a soustředila jsem se na senseiův výklad instrukcí. Byla jsem nejblíž, tak podal sensei mapu mě. Vzala jsem si ji a začala jsem ji zkoumat. Hmm, radši ji dám někomu jinýmu nebo u mě je možný, že ji někde ztratím. Vstala jsem ze země, přišla jsem k Atanakemu a podala jsem mu mapu. Vem si ji radši ty. Beztak jsi asi velitel týmu.
    Návrat hore Goto down
    Stanley
    Tsuchikage
    Tsuchikage
    Stanley


    Počet príspevkov : 60
    Join date : 03.08.2010
    Age : 28
    Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyNe august 29, 2010 11:42 am

    Atanake Hiroku

    Hmm keď myslíš povedal som a zobral som si mapu.Pozrel som do nej.Hmm...začal som rozmýšľať.Asi pôjdeme cez tento les aby sme sa vyhli možným problémom ako prepady.Keď niekto vie o tejto misií,bude lepšie držať sa ďalej od hlavných ciest.A v lese máme väčšiu šancu na ukrytie sa a samozrejme aj na útok.
    Ach tak dobre,už mám aj cestu akou pôjdeme povedal som plný nadšenia.A ešte niečo.Mám iba dve podmienky ktoré sa budú dodržiavať na ceste.Za prvé teamova práca a za druhé poslúchať rozkazy,to platí aj pre klienta.Keď sa mu to nepáči nech ide povedal som vážne .Teraz keď mám pridelené vedenie mám za vás aj zodpovednosť.Dobre môžeme ísť keď nikto nemá žiadne otázkypovedal som z úsmevom.
    Návrat hore Goto down
    Andy-Chan
    Genin
    Genin
    Andy-Chan


    Počet príspevkov : 93
    Join date : 08.08.2010
    Age : 29
    Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyNe august 29, 2010 1:24 pm

    Katsue Ayaka

    Poslechla jsem si Atanakeho proslov. Copak jsem pes?? Ale s tou týmovou prací má pravdu. Sakra, takhle pevně rozhodnutá bych chtěla být taky, jak to jen dělá?? Já si nikdy nejsem ničím jistá. Povzdechla jssem si. Hmm, ale sestra měla pravdu...Je sexy. Sakra..musím se soustředit na misi. Jen doufám, že na nás nikdo nezaůtočí, nevím jak bych se zachovala. Napadlo mě. Mám radost i strach z té mise zároveň. Podívala jsem se po ostatních.Tak měli by jsme vyrazit ne? Ať tu neztrácíme čas. Eh.. Atanake? Kudy to vlastně půjdem?
    Návrat hore Goto down
    Stanley
    Tsuchikage
    Tsuchikage
    Stanley


    Počet príspevkov : 60
    Join date : 03.08.2010
    Age : 28
    Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyNe august 29, 2010 1:36 pm

    Atanake Hiroku

    Áno máš pravdu mali by sme ísť povedal som a hodil som si batoh na chrbát.Katanu som si chytil do ruky a vyrazil som dopredu.Takže nepôjdeme po ceste ako by ste si mysleli jasné? Pôjdeme cez les aby bola menšia šanca útoku pokiaľ niekto o nás vie tak by pravde podobne čakal niekde pri ceste aby zaútočil z úkrytu.Taktiež tu mám väčšiu šancu ukryť sa a prekvapiť nepriateľa z úkrytu jasne? povedal som.To je asi všetko dopovedal som a pridal.Jaj a ešte,budte vždy v strehu lebo nepriateľ nebude mať žiadne zľutovanie a zabije vás bez žmurknutia oka.
    Návrat hore Goto down
    Terezínek
    Genin
    Genin



    Počet príspevkov : 55
    Join date : 10.08.2010

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyNe august 29, 2010 9:55 pm

    Katsue Kiyoko

    Jak jsem tak poslouchala Atanakeho proslov, začala jsem mít strach.Sakra, určitě zase něco zkazím.Říkala jsem si v duchu. Hmm náš klient nevipadá zrovna mile.Tak to budou určitě bezva dva dny. Byla jsem hrozně nervozní.Rychle jsem rukou zkontrolovala jestli jsou všechny zbraně na svém místě.DObře, klid, všechno je v pohodě.Přemýšlela jsem jak se cítí ostatní. Podívala jsem se na Atanakeho. Vipadal, že na tom není jako já, vipadal tak....sebevědomě.Na jeho tváři nebylo vidět ani trochu strachu.Trávou kousek ode mě proběhla kočka.Škubnutím jsem se podívala do trávy. Sakra je to jen kočka proboha!! Ostatní nejevili známky toho , že by se lekli. Tak jo, přestaň přemýšlet o blbostech a radši se soustřeď na svoje okolí. Trochu jsem přidala do kroku protože jsem se opozdila za ostatními.
    Návrat hore Goto down
    Andy-Chan
    Genin
    Genin
    Andy-Chan


    Počet príspevkov : 93
    Join date : 08.08.2010
    Age : 29
    Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyPo august 30, 2010 5:30 am

    Katsue Ayaka

    Odbočili jsme z hlavní cesty nenápadně na menší lesní cestičku. Konečně stín.. Pomyslela jsem si. Ostatním se taky evidentně ulevilo, když jsme přešli z nepříjemnýho slunka do chládku. I když je tohle skrytá cesta, kde nás asi nikdo čekat nebude, stejně bych měla být opatrná a všímat si okolí. Ale nesmím být zase tak ztuhlá, pak se akorát leknu... Kiyoko taky nevypadá zrovna klidně a jistě...Myslím, že je na tom ještě hůř než já.Nejlepší bude, když se uklidníme ale přesto budem dávat pozor. Jo..Nesmíme se tak plašit. Podívala jsem se na našeho klienta. Hmm, jeho výraz mluví za vše, ale naštěstí je zticha. Počkala jsem na Kiyoko, která šla jako poslední. Doběhli jsme Atanakeho, protože jsme byli trochu pozadu. Kua!! Tohle není cesta..to je prales!! Najednou jsem zakopla o pařez ukrytej v trávě. aaaa!!! K mojí smůle jsem spadla přímo na Atanakeho, kterýho to taky povalilo na zem. Zvedla jsem se tak nejrychleji jak to šlo, celá rudá v obličeji. Sakra, jsem ninja ne? jak sem mohla zakopnout?? To se může stát opravdu jen mě.. aaa!! Takovej trapas!!! Eh.. promiň...Já jsem zakopla... Musela jsem se začít smát, když jsem viděla jeho výraz. Bylo mi trapně, ale nemohla jsem si pomoct přišlo mi to strašně vtipný. Kiyoko taky dostávala záchvaty smíchu, jen náš klient kroutil hlavou a tvářil se čím dál hůř. Celkem jsem se bála jestli mi Atanake nevynadá, ale stejně jsem nemohla přestat se smát.
    Návrat hore Goto down
    Stanley
    Tsuchikage
    Tsuchikage
    Stanley


    Počet príspevkov : 60
    Join date : 03.08.2010
    Age : 28
    Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyPo august 30, 2010 5:57 am

    Atanake Hiroku

    To je dobre,nestalo sa ti niečo ? opýtal som sa.Hlavne sa upokoj a dávaj si väčší pozor.Keby sa ti niečo stalo budú to iba problémy navyše a to si nemôžeme dovoliť.Postavil som sa zo zeme a oprášil.Dobre môžeme pokračovať.A vlastne čo ste robili v Konohe? spýtal som sa obchodníka.

    Natsuo Akuma -obchodník
    Tak aby si sa ma furt nevypytoval bol som vybaviť obchod medzi Sunou a Konohou.Podotýkam je dosť dôležitý,takže ma dopravte do Suny celého inač sa postarám aby ste ako ninjovia skončili povedal povýšeneckým a výhražným tónom.

    Dobre to mi stačí ďakujem odpovedal som milo.Dosť dôležitý obchod? spítal som sa sám seba.Ak je to tak nemal by potom mať nejakú ochranku alebo si zaplatiť za chunninou dokonca jouninou? prebehlo my hlavou.Len aby to nebolo až tak dôležité povedal som si už s obavami.Pridal som do kroku aby sme to už mali čo najskôr za sebou...
    Návrat hore Goto down
    Terezínek
    Genin
    Genin



    Počet príspevkov : 55
    Join date : 10.08.2010

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyPo august 30, 2010 2:18 pm

    Katsue Kiyoko

    Sestřin pád mi zvedl náladu.Už jsem nebyla tak napjatá, ale pořád jsem měla trochu strach. Byla jsem ráda že jsme přešli na tuhle malou lesní cestičku. Slyšela jsem jak se Atanake ptá na něco našeho klienta.Přidala jsem do kroku. Vím že poslouchat se nemá ale co už...JAkmile jsem uslyšela klientovu nevrlou odpověd radši jsem se stáhla zpátky dozadu. Hmm.. myslím , že je lepší se od něj držet dál.Dopravit do suny celého?? TO znamená , že počítá s tím,že na něho někdo zaútočí? Nee to by si přece nenajal nás...sotva sme vylezli z akademie.Začala jsem se nudit a tak jsem se dívala po okolním rostlinstvu. Hmmm. vůbec nwm jak se ty stromy jmenují. Pamatuji si že se mě to máma pokoušela naučit , ale marně.Šli jsme už docela dlouho lesem a tak jsem začala přemýšlet kdy z něj vylezem.Musíme dojít k hranicím, ale přece nemůže věčně jít lesem.Atanake jak daleko půjdeme lesem??
    Návrat hore Goto down
    Andy-Chan
    Genin
    Genin
    Andy-Chan


    Počet príspevkov : 93
    Join date : 08.08.2010
    Age : 29
    Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyUt august 31, 2010 12:29 am

    Katsue Ayaka

    Ne, nic mi není. Odpověděla jsem. A ještě jednou promiň. Jsem fakt neschopná, to si říkám ninja??. Zase jsem se připojila k sestře. Šli jsme těsně za Atanakem, takže jsme si obě vyslechly obchodníkovu odpověď.Tak moment... To myslí vážně?? Proč si na to najal nás, když je to tak důležitý!!! Horšího klienta jsme si vybrat nemohli...Skvělý, takže asi bude velká pravděpodobnost, že na nás někdo zaůtočí, když s tím tak počítá...Tsssse!! Určitě se mu nechtělo platit, tak tuhle misi nahlásil jako lehčí úroveň. Teď si budem muset dávat sakra pozor... Rozčilovala jsem se v duchu na klienta. Už teď ho nemůžu vystát. Co když na nás zaůtočí nějaký zkušený ninja? Nevím, jakou by jsme měli šanci...Teď už jsem měla vážně obavy o výsledek naší mise.
    Návrat hore Goto down
    Stanley
    Tsuchikage
    Tsuchikage
    Stanley


    Počet príspevkov : 60
    Join date : 03.08.2010
    Age : 28
    Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyUt august 31, 2010 1:11 am

    Atanake Hiroku

    Les už za chvíľku končí no začína sa stmievať.Povedal som a zastavil.Tak tu si spravíme tábor a prespíme tu.Zostaňte tu a chráňte klienta,ja zatiaľ zbehnem po nejaké drevo na oheň dopovedal som a išiel pre drevo hlbšie do lesa.Ach momentálna pravdepodobnosť útoku je veľmi vysoká hlavne v noci.Pokiaľ nás niekto sleduje tak nás napadne v noci. povedal som si a z batohu som vytiahol výbušné lístky.Obzrel som sa okolo seba.Vybehol som na strom z ktorého bolo vidno rovno na náš tábor.Dal som tam výbušný lístok a šiel ďalej.Takže ešte sem a potom sem povedal som si keď som pokladal výbušné lístky.Položil som celkom šesť lístkov okolo tábora.To by bolo usmial som sa a pozbieral som drevo pre ktoré som pôvodne išiel.Po chvíľke som sa vrátil a hodil drevo na hromadu.
    Ustúpil som a zložil pečate Katon: Goukakyuu no jutsu z úst my vyšiel len malí plameň na zapálenie dreva.Už som si iba sadol pri oheň aby som sa zahrial...
    Návrat hore Goto down
    Terezínek
    Genin
    Genin



    Počet príspevkov : 55
    Join date : 10.08.2010

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyUt august 31, 2010 6:02 am

    Katsue Kiyoko

    Hlídat klienta? To je lepší než někde trajdat v lese když se začíná stmívat. Pomyslela jsem si.Stoupla jsem si blíž k klientovi abych ho mohla lépe chránit kdyby někdo zaútočil.Ayaka udělala na druhé straně to samé. Když o tom tak přemýšlím nikdy jsem nespala venku mimo konohu. Brrr.. nesnáším tmu. Sakra nesmím být takovej strašpytel. Je tu Ayaka a Atanake a ten chlap. Je tu plno lidí takže se není čeho bát. Sakra, to jseš ninja?? Uklidni se je to jenom tma. Je to stejné jako ve dne jenom nic nevidíš.V lese zapraskalo dřevo. Škubla jsem sebou a cítila jsem že se Atanake vrací. Sakra to je jenom moje představivost!! Uklidni se!! Atanake přinesl dřevo a rozdělal oheň.To mě trochu uklidnilo a tak jsem se svalila k ohni abych se ohřála.
    Návrat hore Goto down
    Andy-Chan
    Genin
    Genin
    Andy-Chan


    Počet príspevkov : 93
    Join date : 08.08.2010
    Age : 29
    Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyUt august 31, 2010 8:03 am

    Katsue Ayaka

    Začínalo se už pomalu stmívat. Sakra, člověk by nevěřil, že bude v lese až tak chladno. Atanake odešel pro dřevo, a my jsme si stouply blíž k obchodníkovi, aby jsme měli větší šanci ubránit ho, kdyby někdo zaůtočil. Čekaly jsme, až se Atanake vrátí se dřevem. Přišel za chvíli a rozdělal oheň. Přisedla jsem si blíž k ohništi, protože mi začínalo být trochu chladno. Ostatní taky teplo z ohně ocenili. Najednou mě něco napadlo. Neměli by jsme v noci střídat hlídky? Pro případ, že by nás někdo přepadl... Otočila jsem se na Atanakeho. Tohle nebyla jediná věc, co mě napadla, ale nechtěla jsem plašit obchodníka. Hmm, neprozradí nás ten oheň? Přeci jen, jestli po tom chlápkovi někdo jde, tak by nás mohl najít... Ptala jsem se sama sebe. Rozhlédla jsem se kolem. Teď už začínala být opravdu celkem tma.
    Návrat hore Goto down
    Stanley
    Tsuchikage
    Tsuchikage
    Stanley


    Počet príspevkov : 60
    Join date : 03.08.2010
    Age : 28
    Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyUt august 31, 2010 11:13 am

    Atanake Hiroku

    O tu hliadku by som sa až tak nestaral ale občas by sa niekto mohol popozerať po okolí povedal som a vytiahol si z batohu rámen.Pomaly som ho začal jesť.Kukol som na klienta.Očividne bol hladný no nemal čo jesť.Vtom my bolo jasné že nemá peniaze a preto si najal iba gennínou.To je ale idiot, pokiaľ po ňom niekto ide tak by mu snáď došlo že genníni ho neochránia a že umrie taktiež.Ale pokiaľ je to čo si myslím správne sú iba dve možnosti prečo to spravil.Za prvé je to naozaj veľmi dôležité a nemal peniaze alebo sa mu niekto vyhráža.Pokiaľ by to bola druhá možnosť tak by nemali dôvod zabiť ho lebo ho potrebujú.Tak či tak túto misiu dokončíme.Vytiahol som z batohu ďalší rámen a hodil som ho klientovi.Aj keď nás už možno všetkých zabil,ale keď nie tak nesmie zomrieť inač by to bolo na nás.Ber a jedz povedal som mu blbým hlasom.

    Natsuo Akuma -obchodník
    Jak chceš ale nič nevraciam povedal hrubým tónom.

    To mi je jasné kedže nemáte ani ako povedal som mu s úsmevom.

    Ahahaha že nemám ako.Ja mám toľko peňazí že ty o tom môžeš len snívať ty smrad.Ja nič nevrátim deckám ako vy povedal zo smiechom.

    To čo ste povedal je možno pravda ale..ja viem že nemáte žiadne peniaze inač by ste si najali ninjov úrovne chunnina alebo jounina keď je ten obchod taký dôležitý ako ste povedal.A ešte niečo určite by ste si kúpil aspoň nejaké jedlo a nekukal tu po mne ako vlk.dopovedal som a dal som si posledný kúsok rámenu.

    Ach ten fagan on to zistil.Len nech sa nič nestane lebo budem mať problém.
    No vidím že si všímaš snáď všetkého.Áno je pravda že nemám peniaze.No a čo tvoja úloha je dostať ma do Suny tak ticho.Aj tak nemusím na nič odpovedať.

    Áno našou úlohou je dostať vás do Suny a to sa aj stane povedal som a už som sa nič nepýtal...
    Návrat hore Goto down
    Terezínek
    Genin
    Genin



    Počet príspevkov : 55
    Join date : 10.08.2010

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyUt august 31, 2010 12:13 pm

    Katsue Kiyoko

    Najal si nás protože nemá peníze na lepší ochranku?? NO bezva. Jestli nás někdo napadne tak nemáme šanci.Skvěle a to jsem se ještě nenaučila ani jedno lékařský jutsu a už tu mám zemřit?? Ne jasně že ne. Atanake ví co dělá. Nenechal by nás umřít. Sakra jsem ninja, tak nad čím tady přemýšlím. Rozhodně se nenechám zabít.Otočila jsem se na Atanakeho. Opravdu nebudou hlídky?? Klidně si vezmu první hlídku. Stejně bych neusnula, budil by mě každej zvuk. Pomyslela jsem si. Zatímco jsem čekala na Atanakeho odpověď jsem vytáhla ramen z batohu a jeden jsem hodila sestře. Hej Ayako chytej!
    Návrat hore Goto down
    Stanley
    Tsuchikage
    Tsuchikage
    Stanley


    Počet príspevkov : 60
    Join date : 03.08.2010
    Age : 28
    Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 EmptyUt august 31, 2010 1:57 pm

    Atanake Hiroku

    Keď chceš ale už som sa o bezpečnosť postaral. povedal som a usmial som sa.
    Pokiaľ sa ku nám bude chcieť niekto priblížiť tak to budeme vedieť .Ľahol som si na zem a pozeral do neba.Dnes je pekná noc škoda že sme na tejto misií povedal som si a zatvoril oči
    Návrat hore Goto down
    Sponsored content





    Misie tým 1 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 Empty

    Návrat hore Goto down
     
    Misie tým 1
    Návrat hore 
    Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
     Similar topics
    -
    » Misie na výber

    Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
    Naruto Text Game :: Herná miestnosť :: Konohagakure no Sato :: Herná miestnosť: Konohagakure no Sato :: Misie-
    Prejdi na: