Naruto Text Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Text Game

By MesSk0 and Stanley
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie
Hľadať
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
    Posledná téma
    » Kostra Charakteru/Návod pre Charakter
    Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyNe júl 22, 2012 1:26 am pre Vendo

    » potrebujem poradit
    Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyPi máj 11, 2012 9:19 am pre Neji Hyūga

    » Roethlisberger suffered setback with injured ankle vs. Browns
    Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyŠt január 05, 2012 1:25 am pre anylove

    » Adobe Bows in Apple Feud
    Misie tým 1 - Stránka 2 EmptySt november 09, 2011 8:19 pm pre sumtwo

    » USC beats Cal for eighth consecutive time
    Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyPi október 14, 2011 3:14 am pre anylove

    » Figi Naimoto
    Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyPo august 15, 2011 1:37 am pre Fyrgon

    » fish oil capsules
    Misie tým 1 - Stránka 2 EmptySt august 03, 2011 11:06 am pre Anonymný

    » hi all guys
    Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyUt august 02, 2011 5:18 am pre Anonymný

    » Opowiadania erotyczne
    Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyUt august 02, 2011 12:22 am pre Anonymný

    » Virtually as chintzy as download
    Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyPo august 01, 2011 8:46 pm pre Anonymný

    Hodiny
    Ostatné




     

     Misie tým 1

    Goto down 
    4 posters
    Choď na stránku : Previous  1, 2
    AutorSpráva
    Andy-Chan
    Genin
    Genin
    Andy-Chan


    Počet príspevkov : 93
    Join date : 08.08.2010
    Age : 29
    Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyŠt september 02, 2010 8:08 am

    Katsue Ayaka

    Sestra mi hodila ramen, který se mi podařilo úspěšně chytit. Díky ségra. Vzala jsem si hůlky a začala jsem jíst.Přece jen jsem už měla celkem hlad. Hmm, to myslíš vážně, Kiyoko?? Ty si bereš dobrovolně hlídku?? Myslela jsem, že jsi nerada venku, když je tma. Zvedla jsm se a šla jsem si sednout k sestře. Dnes vyjde plno hvězd..je tak krásně jasná noc...pomyslela jsem si.
    Návrat hore Goto down
    Terezínek
    Genin
    Genin



    Počet príspevkov : 55
    Join date : 10.08.2010

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyŠt september 02, 2010 8:22 am

    Katsue Kiyoko

    Jo, máš pravdu... Ale je nejlepší vzít si první hlídku, ať to mám za sebou. A taky jsem ninja a musím se tak taky chovat. Usmála jsem se na sestru.Která právě pozorovala hvězdy. Hmmm, pamatuju si, že jsem s mámou, když jsem byla ještě malá taky takto večer pozorovala noční oblohu. Celkem se mi stýská, když si na ni vzpomenu. Byla skvělí shinobi. Pomau jsem dojídala misku ramenu. Podívala jsem se na Ayaku, která už usínala. Hmm, asi je už taky unavená. Dojedla jsem ramen a zvedla jsem se. Tak, jdu na hlídku..Stejně bych asi neusnula. Musím zůstat u tábora, pro případ, že atanake nastražil nějaké pasti...Nechtěla bych se do nich chytit.
    Návrat hore Goto down
    Stanley
    Tsuchikage
    Tsuchikage
    Stanley


    Počet príspevkov : 60
    Join date : 03.08.2010
    Age : 28
    Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyŠt september 02, 2010 9:21 am

    Atanake Hiroku

    Ležal som pri ohni a pozoroval oblohu vtom som začal spomínať na svojho brata.Ach keby som ho mohol ešte niekedy vidieť stačilo by raz a povedal by som mu všetko čo som nestihol .Ach aj keď je to smutné tak vďaka jeho smrti som dostal novy sen ktorý ma udrží pri živote pokiaľ ho nesplním. Povedal som si v hlave a pomaly som začal zatvárať oči a zaspal som.
    Návrat hore Goto down
    Andy-Chan
    Genin
    Genin
    Andy-Chan


    Počet príspevkov : 93
    Join date : 08.08.2010
    Age : 29
    Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyŠt september 02, 2010 11:47 am

    Katsue Ayaka

    Chvíli jsem pozorovala hvězdy. Jo, máš pravdu Kiyoko, ale ta hlídka není povinná a ani nutná. No, když chce jít na hlídku, tak ať jde. Vážně chce, aby tahle mise byla úspěšná. Tak dobrou sestro, já jdu spát, ať jsem zítra fit. Řekla jsem Kiyoko, která se připravovala na hlídku. Lehla jsem si a zavřela jsem oči. Přemýšlela jsem, jestli nás něko přepadne, a ohrozí tak naši misi. Hmm, snad se nic nestane. Přece jen nevím jaké by jsme měli šance. Ale i tak bych to nevzdala...Než abych zbaběle utekla, tak radši umřu. Je to první pořádná mise a já ji hodlám úspěšně dokončit. Ještě jsem slyšela sestru, jak se zvedla, připravená hlídat okolí. Potom jsem už usnula.
    Návrat hore Goto down
    Terezínek
    Genin
    Genin



    Počet príspevkov : 55
    Join date : 10.08.2010

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptySt september 08, 2010 4:47 am

    Katsue Kiyoko

    Stoupla jsem si kousek dál od ostatních. Hmmm... měla bych si najít nějaký výhodný místo. Začala jsem se rozhlížet po okolí. Mělo by to být vysoko a taky bych měla mít výhled na celý tábor.A hlavně musím mít výhodnou pozici ,kdyby na nás někdo zautočil.Přemýšlela jsem , které místo vipadá nejvýhodněji.Všimla jsem si, že strom hned u mě má dobrou pozici. Nahromadila jsem čakru do noh a vyběhla jsem na nejvyšší větev. Sakra, ostatní stromy mi brání ve výhledu na levo. Potichu ,abych nevzbudila ostatní jsem skočila dolů. Znovu jsem se rozhlídla. Hele tamhle ten strom vipadá dobře. Řekla jsem si v duchu a vyšla jsem na něj.Rozhlídla jsem se kolem sebe. Bezva, odsud mám skvělý výhled na všechny strany a dobrou pozici. Posadila jsem se a pozorovala jsem ostatní, jak spí. Asi po hodině mi začala být zima a začala jsem se nudit. Sakra. Řekla jsem si a dívala jsem se na dohasínající oheň. Půjdu přiložit ať ten oheň nevyhasne alespoň do té doby než nebude taková zima.Obejmula jsem si ruce aby mi nebyla taková zima a skočila jsem dolů. Přidala jsem pár polínek na oheň a vyškrábala jsem se zpátky na strom. Posadila jsem se zpátky na své místo a dívala jsem se na vesele plápolající oheň. Začala jsem být hrozně ospalá. Už je půlka noci pryč a ještě na nás nikdo nezaútočil. Jestli mají v plánu nás napadnout udělají to až budem všichni tvrdě spát. Takže nesmím usnout.Říkala jsem si to asi půl hodiny. Pak jsem usnula.
    Návrat hore Goto down
    Stanley
    Tsuchikage
    Tsuchikage
    Stanley


    Počet príspevkov : 60
    Join date : 03.08.2010
    Age : 28
    Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyŠt september 09, 2010 8:53 am

    Atanake Hiroku

    Zrazu som začul zvuk a hneď som sa zobudil.Všimol som si ako Kiyoko pomaly zaspávala tak som vstal oprášil sa a došiel som za ňou hore na strom.Kiyoko hej Kiyoko,vstávaj zoberiem za teba hliadku.Môžeš si isť ľahnúť ku Ayake.Povedal som a jemne som s ňou potriasol aby sa prebrala.Stále sa nezobúdzala tak som ju opatrne chytil a doniesol som ju ku ohňu vedľa Ayaky.Položil som ju a vrátil som sa naspäť na strom...
    Návrat hore Goto down
    MesSk0
    Hokage/Hl.Admin
    Hokage/Hl.Admin
    MesSk0


    Počet príspevkov : 87
    Join date : 02.08.2010
    Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptySo november 06, 2010 10:00 am

    Daichi a Yikito-nukeníni

    Hmm traja geníni to nebude problém.Vidíš ich Yikito ? ty si zoberieš na starosť tie kunoichi jasné ? Jak chceš ale spia však to si neužijem žiadnu zábavu. Netrep blbosti a sústreď sa ! Ja sa postarám o toho na strome. dopovedal a obi dvaja sa postavili.
    Návrat hore Goto down
    https://naruto-text.slovakforum.net
    Stanley
    Tsuchikage
    Tsuchikage
    Stanley


    Počet príspevkov : 60
    Join date : 03.08.2010
    Age : 28
    Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptySo november 06, 2010 10:12 am

    Atanake Hiroku

    Hmm dobre ty sú ale hluční budú to asi nejaký amatéri.Nevadí už som sa začal nudiť.Tak ich aspoň privítam povedal som si z úsmevom.Zoskočil som ku Ayake a Kiyoko.Ayaka Kiyoko máme tu návštevu pošepkal som im a spravil pečať.Zrazu sa to všade naokolo rozžiarilo a začalo vybuchovať.Ták a teraz si počkám či prežijú alebo sme už skončili.
    Návrat hore Goto down
    Andy-Chan
    Genin
    Genin
    Andy-Chan


    Počet príspevkov : 93
    Join date : 08.08.2010
    Age : 29
    Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptySo november 06, 2010 11:24 am

    Katsue Ayaka

    Ze spánku mě probudily hlasité výbuchy, které se ozývaly ze všech stran. Celá vyplašená jsem vyskočila na nohy a ještě v polospánku jsem se rozhlížela, co se to děje. Předemnou stál Atanake a vedle mě se probouzela sestra. Co, co se tu děje, Atanake?? Vykoktala jsem zmateně, a radši jsem šáhla do pouzdra po kunai. Určitě nás někdo napadl..Sakra, jsem zvědavá, jak se to vyvine. Je to moje první mise, uspěju za každou cenu!! Ostražitě jsem se rozhlížela kolem sebe. Snad to ty výbuchy už vyřešily za nás.. Pomyslela jsem si a čekala jsem, co se bude dít dál.
    Návrat hore Goto down
    Terezínek
    Genin
    Genin



    Počet príspevkov : 55
    Join date : 10.08.2010

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyNe november 07, 2010 1:59 am

    Katsue Kiyoko

    Uslyšela jsem hlasité výbuchy ,které mě prudce probudily. Vyskočila jsem na nohy a prudce jsem se rozhlídla kolem sebe. Viděla jsem Atanakeho a Ayaku ,kterou taky probudili ty výbuchy, v ruce držela kunai. Sakra co se to děje? Někdo na nás útočí? Pomyslela jsem si a automaticky jsem z pouzdra vytáhla kunai. Počkat....neměla sem být někde jinde?! Kua měla jsem být na stromě a hlídat!! Usnula jsem a Atanake mě odnesl dolů a hlídal za mě...sakra to se mi zas povedlo!...Tohle všechno mi proběhlo hlavou ve vteřině. čekala jsem co se bude dít dál..Atanake nevypadá že by ho ten výbuch rozhodil, takže to určitě nastražil on... Dostal je ten výbuch? Nebo to přežili? odkud příjdou?!...Musím být co nejvíc ve střehu a čekat útok ze všech stran...


    Naposledy upravil Terezínek dňa Ne november 07, 2010 1:47 am, celkom upravené 1 krát.
    Návrat hore Goto down
    MesSk0
    Hokage/Hl.Admin
    Hokage/Hl.Admin
    MesSk0


    Počet príspevkov : 87
    Join date : 02.08.2010
    Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyNe november 07, 2010 1:42 am

    Daichi a Yikito-nukeníni

    Daichi pozrel dole pod nohy kde sa mu rozžiaril výbušný lístok.Yikito pozor ! uskoč buchne to! Jasne to som zistil aj bez teba idiot. Obi dvaja sa uhli výbuchu no Daichimu to poranilo ruku. Sakra nikdy by som si nepomyslel ,že nastrážia toľko výbušnín keď sú to len genini a ide o Dčkovu misiu.Sú lepší než vyzerajú. povedal si keď spolu s Yikitom vystupovali z dymu.Daichi pozrel na Atanakeho a tím sa mu snažil naznačiť že je jeho protivník.Yikito vieš čo máš robiť hej ? spýtal sa a Yikito iba prikývol.
    Návrat hore Goto down
    https://naruto-text.slovakforum.net
    Stanley
    Tsuchikage
    Tsuchikage
    Stanley


    Počet príspevkov : 60
    Join date : 03.08.2010
    Age : 28
    Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyNe november 07, 2010 1:59 am

    Atanake Hiroku

    Dobre konečne ste sa ukázali.Je mi jasné prečo ste tu. povedal som.Hmm nebudem čakať kým zaútočia čiže idem ja a spravím kombinovaný útok shurikenov a Katonu.Dobre to by mohlo fungovať povedal som si keď som si predstavil útok v hlave.Natiahol som ruky po shurikeny.Rýchlo som chytil štyri a hodil som ich asi na úroveň pásu aby sa im nedalo vyhnúť zohnutím a ďalšie štyri na úroveň krku aby bol nútení vyskočiť.Dúfam že to zaberie, chcem to skončiť rýchlo.Kyioko Ayaka berte toho druhého a vzájomne sa kryte !
    Návrat hore Goto down
    Andy-Chan
    Genin
    Genin
    Andy-Chan


    Počet príspevkov : 93
    Join date : 08.08.2010
    Age : 29
    Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyNe november 07, 2010 2:51 am

    Katsue Ayaka

    Sakra!! Výbuchy toho jednoho jen poranily... Budem to muset vyřídit sami. To chce klid, musíme chránit klienta za každou cenu! V hlavě mi vířilo tisíc myšlenek. Rychle jsem přemýšlela o různých útocích a možnostech. První nukenin se zaměřil na Atanakeho, ale ten vypadal, že ví co má dělat. Najednou na nás Atanake zakřičel...Rozumím, Atanake! Zavolala jsem zpátky na něj. Kiyoko, musíme bránit klienta! Otočila jsem se na sestru. Obě jsme se postavily před obchodníka, abychom ho mohli bránit. Druhý útočník se pomalu přibližoval k nám. Poněkud jsem znervozněla...Sakra, co teď?!!! Asi půjde o to, kdo zaútočí první.. Seber se!! jsi ninja!! Nadávala jsem si v duchu. Sakra..musím přemýšlet rychle! Kiyoko, musíme něco udělat - je jen jeden a my jsme dvě. Nemůžeme tu jen tak stát! Podívala jsem se na sestru a čekala jsem jak zareaguje a přitom jsem pozorovala protivníka a přemýšlela, co se bude dál.
    Návrat hore Goto down
    Terezínek
    Genin
    Genin



    Počet príspevkov : 55
    Join date : 10.08.2010

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptySt november 17, 2010 11:09 am

    Katue Kiyoko

    Uslyšela jsem hlas. Ani nevím jak,ale postavila jsem se před klienta. Viděla jsem jak se k nám útočník přibližuje.Musím něco udělat....prolítlo mi hlavou ale nemohla jsem se ani pohnout. Jen sem stála a koukala na něj.Něco jsem uslyšela.Nedokázala jsem rozeznat čí to byl hlas.Nevěděla jsem co to bylo za slova,nebo jestli to vůbec byly slova. Slyšela jsem jenom zvuk , který jakoby můj mozek nebyl schopen přeložit abych mu porozuměla.Viděla jsem jenom pomalu se přibližujíciho ninju . Věci a zvuky kolem jako by byly nepodstatné a proto my je mozek přestal překládat.Cítila jsem jak se mi nohy, jedna po druhé posouvají dozadu a já sem s tím nemohla nic udělat.Udělala jsem asi dva kroky dozadu když jsem ucítila bolest. To mě vytrhlo z transu. Podívala jsem se na nohu a uviděla jsem kapku krve, která se neustále zvětšovala. Když jsem couvala na něco jsem šlápla a to mi odřelo nohu. Sakra..pomyslela jsem si. Co to dělám? Nemůžu od tud přeci jen tak utýct. Musím něco udělat. Ale co? V boji na blízko nejsem zrovna nejlepší a vzdálit se od klienta by taky nebylo moudré. To mám jenom čekat až na nás zaútočí?
    Návrat hore Goto down
    MesSk0
    Hokage/Hl.Admin
    Hokage/Hl.Admin
    MesSk0


    Počet príspevkov : 87
    Join date : 02.08.2010
    Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyNe november 21, 2010 1:43 am

    Daichi a Yikito-nukeníni

    Sakra tomu sa uhnem jedine výskokom.Toto nevyzerá dobre.Vo vzduchu je moja obrana minimálna.Suiton:Mizu rappa prúd vody smeroval na Atanakeho.Yikito utekal smerom ku klientovi.Zložil pečate a povedal Suiton: Mizu rappa
    vodné jutsu smerovalo na Ayaku.No toto začalo teda fakt dobre,obi dvaja sme použili tú istú techniku a už im je určite jasné akú máme podstatu.A my sme zatiaľ nezistili nič povedal si Yikito.
    Návrat hore Goto down
    https://naruto-text.slovakforum.net
    Stanley
    Tsuchikage
    Tsuchikage
    Stanley


    Počet príspevkov : 60
    Join date : 03.08.2010
    Age : 28
    Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyNe november 21, 2010 2:06 am

    Atanake Hiroku

    Zložil som pečate na Kawarimi a keď ma prúd vody trafil tak som sa vymenil.Dobre a teraz zase ja vybehol som spoza stromu.Super je v ideálnej pozíciíKaton: Goukakyuu plameň išiel rovno pod Daichiho.Keď sa tomuto uhne....nie musí ho to trafiť.Medzi tým som si pripravil kunai s lankom pre prípad ďalšieho útoku.Pozrel som na Ayaku a Kiyoko či sú v poriadku.Skončíme to čo najskôr dobre ? zakričal som na ne
    Návrat hore Goto down
    Andy-Chan
    Genin
    Genin
    Andy-Chan


    Počet príspevkov : 93
    Join date : 08.08.2010
    Age : 29
    Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyNe november 21, 2010 2:55 am

    Katsue Ayaka

    Na přemýšlení už nebyl čas. Náš protivník proti nám hnal vodní vlnu. Sakra!! Jelikož mám taky vodní živel jako oni, tak proti vodní vlně nemůžu použít protiútok..a navíc ani vodní vlnu neumím! Myšlenky mi v hlavě vířily jedna za druhou rychlostí světla.. Rozhodla jsem se rychle. Klienta, před kterým jsem stála, jsem odžďuchla stranou, takže jemu vlna ani trošku neublížila. Zato já jsem to trošku zchytala, takže mě to hodilo trochu stranou. Celá mokrá jsem se postavila a naštvaně jsem namířila zrak na našeho soupeře. Sakra, no moc se neraduj ty zmetku!! Tohle ti společně se sestrou hned vrátím! Spravila jsem pečetě na techniku vodního klonu. Mizu bushin no jutsu.. Poslalla jsem klona ať jde trošku stranou s klientem a hlídá ho, než to tu dořešíme. Podívala jsem se na sestru, jestli to náhodou taky neschytala.
    Návrat hore Goto down
    Terezínek
    Genin
    Genin



    Počet príspevkov : 55
    Join date : 10.08.2010

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyNe november 21, 2010 6:13 am

    Katsue Kiyoko

    Jelikož Ayaka odžďuchla klienta stranou měla jsem čas uhnout před vlnou, ale Ayaka to schytala. Ayako seš v pohodě? přiskočila jsem k ní, ale ona se zvedla sama rozhodnutá pomstít se ninjovi za tenhle útok. Poslala klona ke klientovi a podívala se na mě.Tak jo vrátíme mu to. Řekla jsem a společně jsme zaútočili na protivníka.
    Návrat hore Goto down
    Andy-Chan
    Genin
    Genin
    Andy-Chan


    Počet príspevkov : 93
    Join date : 08.08.2010
    Age : 29
    Bydlisko : Česká Republika,okres Šumperk

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyNe november 21, 2010 8:27 am

    Katsue Ayaka

    Nevěděla jsem, kde se ve mě tolik odhodlání najednou vzalo, ale rozhodně jsem tu nemínila prohrát. Sestra byla v pořádku, to se mi ulevilo a klient byl teď evidentně taky v bezpečí. Tak dobře..Vrátíme mu to.. Kiyoko, my jsme dvě a pokud klony v pravou chvíli, tak nás bude víc. Mrkla jsem na sestru. Musíme naše útoky dát nějak dohromady, aby byly účinější. Musíme zareagovat dřív, než znovu zaútočí. Tak jo.. Teď nebo nikdy.. Zavřela jsem oči a nadechla jsem se. Jdu na to! Stála jsem naproti nukeninovi na celkem dlouhé vzdálenosti. Tohle snad vyjde.. Mizu bushin no jutsu! Kolem mě se objevilo pět vodních klonů. Všichni věděli, co mají dělat. Rozběhli jsme se k nukeninovi, každý z jedné strany abychom ho obklíčili. Všechny klony sáhly po shurikenech a když jsme byly na dostřel, odkud byla velká pravděpodobnost trefy, vyskočili jsme naráz vysoko do vzduchu a hodili jsme shurikeny. Teď Kiyoko, máš šanci, když se soustředí na mě a mé klony. Zaútoč!! Prosila jsem v duchu sestru. Shurikeny letěly na protivníka a já byla zvědavá, jestli můj útok byl alespoň k něčemu.
    Návrat hore Goto down
    MesSk0
    Hokage/Hl.Admin
    Hokage/Hl.Admin
    MesSk0


    Počet príspevkov : 87
    Join date : 02.08.2010
    Bydlisko : Slovensko/Bratislava/Vrakuňa

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyPo november 22, 2010 9:21 am

    Daichi a Yikito-nukeníni

    Yikito sa len usmial a spravil pečate Doton: Shinjuu Zanshu no Jutsu zakričal a buchol do zeme.Ocitol sa pod zemou a vyhol sa shurikenom.Stiahol Ayaku do zeme tak aby jej trčala iba hlava a vyskočil zo zeme.Nečakala si ďalšiu podstatu že ? povedal jej výsmešne.Tak a ešte jedna povedal si a pozrel na Kiyoko.Medzi tým Daichi padol do Atanakeho Katonu a spálil si jednu ruku.Aaa do riti svina dostal ma.Teraz asi ťažko spravím nejakú techniku a v taijutsu som podpriemer.Sakra to nemá cenu.Kašlem to vzdávam sa nemá to už cenu.Yikito končime.Si sa zbláznil ja nekončím ani náhodou radšej tu skapem ako keby som mal hniť niekde vo väzeníBlázon nemá šancu...
    Návrat hore Goto down
    https://naruto-text.slovakforum.net
    Stanley
    Tsuchikage
    Tsuchikage
    Stanley


    Počet príspevkov : 60
    Join date : 03.08.2010
    Age : 28
    Bydlisko : Bratislava,Vrakuňa

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptyPo november 22, 2010 10:45 am

    Atanake Hiroku

    Vzdať ? čo sa stalo? tak toto je naozaj divne.Radšej ho chytím a dostaneme aj toho druhého.Rozbehol som sa k nemu s katanou v ruke.Tak jak chceš chytil som ho a zviazal ruky aj nohy a ešte priviazal aj ku stromu.Dobre tu ostaneš.Hej a teraz ty! zakričal som na druhého.Tak ty sa nechceš vzdať hej aj keby si mal skapať, tak jak chceš my ti to splníme ! povedal som a zaútočil katanou.Kiyoko ty pomôž Ayake a pridajte sa.Proti trom nemá šancu
    Návrat hore Goto down
    Terezínek
    Genin
    Genin



    Počet príspevkov : 55
    Join date : 10.08.2010

    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 EmptySo december 04, 2010 4:20 am

    Katsue Kiyoko

    Ayaka chtěla společně zautočit na protivníka. Zaútočila a než sem se rozkoukala trčela jí z písku jenom hlava.Sakra co to?! Pomyslela jsem.Atanake zatím zdolal prvního ninju a chystal se vyřídit i toho druhýho. Pomohla jsem Ayace z písku a společně jsme zaútočili.Káždá z jedné strany a Atanake uprostřed. Začala jsem skládat pečetě a a čekala jsem co udělají ostatní.
    Návrat hore Goto down
    Sponsored content





    Misie tým 1 - Stránka 2 Empty
    OdoslaťPredmet: Re: Misie tým 1   Misie tým 1 - Stránka 2 Empty

    Návrat hore Goto down
     
    Misie tým 1
    Návrat hore 
    Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
     Similar topics
    -
    » Misie na výber

    Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
    Naruto Text Game :: Herná miestnosť :: Konohagakure no Sato :: Herná miestnosť: Konohagakure no Sato :: Misie-
    Prejdi na: